Jump to content

ФК: Играчки кадар 2022/23

Punkerstein

Recommended Posts

Pesic da je doveden kao bekap centarfor - u redu. I pored svih njegovih antipaticnih karakteristika. Ali morala se dovesti jedna zverka na poziciji devetke koja bi nam nosila napad u Evropi pre svega. Ili su po svaku cenu morali zadrzati bar Pavkova pa da imamo kakvu takvu dubinu za rotaciju. Ovako - Pesic i to je to. Kulibali za sada ne deluje kao fudbaler, dok je Mijatovic clan prvog tima koliko i ja. Vrlo neozbiljno. 15 miliona je zarada od Lige Evrope. Nije to neki kikiriki kup. Ozbiljan novac. Tako da nema izgovora za napadaca i desnog beka. 

Na stranu što nema kvalitet za prvog špica Crvene Zvezde, on se čovek ni ne trudi nešto specijalno. Nekoliko utakmica jasno pokazuje da ne može više da igra i traži izmenu. Protiv Ferenca imao situaciju gde je išao na golmana i naravno, spetljao se jer nema kvalitet i onda kao grčevi, valjanje golman mu isteže nogu i slično. Mene to nervira toliko da ne mogu da verujem igrač koji dodje u CZV, imaš bre takve beneficije, platu 400-500k godišnje, Evropa, šampion, dobijaš 95% utakmica u sezoni…ti igraš kao da te puškom teraju. I na sve to, izjave pre dolaska sa takvom dozom ironije da karma kao i po običaju odradi svoje. I jeste, nemaš kvalitet za Zvezdu niti si ikad imao. 
Ako taj mali Mijatović ima štofa, momentalno ga gurati što više da igra. Čak i Kulibalija da pokušamo, nek dobije čovek šansu nekoliko utakmica zaredom.

p.s

Mene da lopta pogodi onako kao njega u Haifi, niti bi se radovao kao da sam ga dao niti bi pripisao sebi pogodak. To je Magikov gol i sve drugo je laž. 

Novinare je zanimalo mišljenje o debiju Jegora Pruceva. Rus je imao u 66. minutu lepu priliku, ali se nije snašao. Miloš Milojević je govorio o Rusu:

Nije lako igrati u dresu Zvezde, ima kvalitet i to govori što je reprezentativac Rusije, zemlje od 300 miliona ljudi. Treba mu vremena, na njemu je da radi i dobija šansu. I on i Velja Nikolić, Mitrović, ali moraju da shvate da u Evropi više nisu mladi sa 21 – 22 godine, moraju da imaju kocentraciju bilo pet ili 30 minuta – rekao je Milojević.

Trener Crvene zvezde je govorio i o povređenim Nemanji Milunoviću i Osmanu Bukariju.

Ima nade za njih, mogli smo da preuzmemo rizik, ali ne mislim da je potrebno to. Neko ko je 100 posto zdrav može više da da, a i ne volim sa terapije igrača u tim. Sada će imati tri treninga da se spreme – rekao je Milojević.

Posted (измењено)

Nikolic je super je prosao. Prucev onako, u pocetku uplasen, posle bolji kako je vreme odmicalo. Rekao bih da nije los igrac, ali ne vidim zasto ovakvu ulogu ne bi mogao da ima Mituljkic recimo, al dobro, ko zna kakve smo tu usluge cinili i kome. Bilo bi mi bas drago da Prucev proigra i bude vazan igrac za nas. Ako se ne varam ovo je prvi Rus u seniorskom timu?

Edited by stivi

Nema leba sad da se sudi o Prucevu nakon jednog poluvremena, i to pri rezultatu 3-0 kod kuce. Jedino se moze videti ako je neko supertalentovan ili vec poseduje veliki kvalitet (kao recimo kod Bukarija sto se videlo), al ovako tesko.. Bar jos 3-4 poluvremena pa da vidimo otprilike makar na cemu smo.

Dobre vesti za Velju, svakako mu nije trebalo jos jedno duze odsustvo.