Jump to content

ФК: Играчки кадар 2022/23

Punkerstein

Recommended Posts

51 минута раније, Bura i prodor said:

Nadam se da mali Radulović nakon prihvatanja poziva CG i onakvih riječi o reprezentaciji Srbije neće više ni minut odigrati u našem dresu. Karijera Staniše Mandića mu je plafon. Bolje i ne zaslužuje.

Iako mi je delovao kao interestantan igrač, apsolutno se slažem.

Dao par golova u MSL i odmah krenuo da prdi na usta.

24 минута раније, Kosika94 said:

Iako mi je delovao kao interestantan igrač, apsolutno se slažem.

Dao par golova u MSL i odmah krenuo da prdi na usta.

I meni je djelovao super i bio sam baš zadovoljan kad je počeo da igra u seniorima. Sad kad je izabrao reprezentaciju DPS-a nek do kraja ugovora ga tavore po pozajmicama u što gorim klubovima.

Ja ne vjerujem da je rekao ono sto su prenijeli. I dalje mislim da nije ni priblizno dobar da bude prvo krilo Zvezde, jer ne radi dovoljno na sebi, ali mu ne uzimam za zlo ovo. Svakako od njega nema nista za Srbiju, nema kvalitet ni za Zvezdu a kamoli za repku.

Cus zbog praznog hoda igrao za Srbiju, a za Srbiju 500x teze igrati nego za Cg jer je konkurencija nemjerljiva 🤣 pa ko vjeruje u ove gluposti, ili nije izjavio to, ili mu je neko rekao da to izjavi da bi potkacio Srbiju, kao da nekog u Srbiji boli ***** sta kaze Andrija Radulovic, koji nije u 18 igraca Crvene Zvezde.

7 минута раније, Чворовић Илија said:

Па јбт нису га довели на пробу него су га платили пун џак пара...

Па довели га на нечију реч "Веруј ми добар је мали"...Нико из наше јадне скаутинг службе га није ни скаутирао, могу да потпишем то. Е сад кад Пруцев није Аршавин већ 76 Х гори, онда није задовољио :D

16 minutes ago, Kung Fu Panda said:

Biće odlično ako ostane ova razlika, baš gust raspored. Opet se gleda samo kratkoročno, odložiše dve utakmice kao da posle avgusta ništa ne postoji.

Stvarno, čovek da se zapita kakvi mozgovi sede kod nas u foteljama...

Pa i stoka igra na tri dana? Odlagali su kad i mi, apropo komentara da ce biti dobro ako ostane razlika, kako nama, tako i njima.

Sto se tice odlaganja, bio sam jedan od najglasnijih protivnika. Sada sve dolazi na naplatu. 

1 hour ago, SHERIFF said:

Pa i stoka igra na tri dana? Odlagali su kad i mi, apropo komentara da ce biti dobro ako ostane razlika, kako nama, tako i njima.

Sto se tice odlaganja, bio sam jedan od najglasnijih protivnika. Sada sve dolazi na naplatu. 

Slažem se, samo mi ne uliva poverenje govor tela naših igrača. Mada, možda se sve preokrene posle ove pauze.