Jump to content

ФК: Играчки кадар 2022/23

Punkerstein

Recommended Posts

19 minutes ago, Gorcilo said:

Кажу да је Јован Мијатовић потписао профи уговор ,задужио 9 и пребачен у први тим ,неће више играти за Графичар

Kako to ono zove: ofanziva šarma.

Vide da su usrali sve pa ajde malo da forsiramo Mijatovića bar preko portala.

Posted (измењено)

Sljivic je isto talenat. Sac'e uprava da krene da radi , kad je priterana uza zid, preti opasnost od povika publike, to brine znate vec koga, lopovcine iz uprave zabole dupe za to, ali moraju da ga slusaju. 

Sve u svemu, najveca kriza od 2017, bila je i 2019 u prolece, ali su ovi bili raspad tada, mada su i takvi uzeli kup na Mari, sto je tek posebna blamaza bila. 

Cim su lani i ove sezone, prekoputasi napravili konukretant tim, odmah idu trazavice i nemir , lani smo se provukli nekako, za ovu sezonu, ne znam, imamo +5, samo zahvaljuci Stolici, sad je red dosao na zvezdinu Stolicu da uslug vrati i nivelise ovih 7 tj sada 5 poena prednosti. 

Edited by Užljevača

Odlican potez, mali je stvarno dobro odigrao od pocetka sezone u Graficaru. Ucesvtuje kod gotov svih opasnih napada, daje golove, asistira, odlicna leva noga. Po meni fali mu jos malo bolja desna noga, ali zaista je momak napravio iskorak. Nije bio ovako dobar u mladjim kategorijama, bar ga ja nisam zapazio.

Sljivic da krene njegovim putem, a trebalo bi videti i sta sa Mituljkicem. Uglavnom Graficar radi posao, e sad kako i koliko ce ga Milojevic koristiti i unaprediti ostaje da se vidi.

A sta nam to vredi ako ga na leto, ili vec na zimu prodaju ko Lazetica... Ja vama verujem da je taj decko talentovan, ali hocu da igra makar 3-4 sezone u Zvezdi, a ne da ga prodaju za 4 miliona... Zaboravljamo da smo porasli kao klub u odnosu na period do pre nekoliko godina, nego ni uprava to nikako da skonta

A ako je vec stav da su Katai i Ivanic izraubovani, i da kao sto vidimo Kanga skoro na svakoj utakmici usere sve sto je dobro uradio nekom nenormalnom i bezobraznom nonsalantnoscu, onda mozda i jeste vreme za smenu generacija: Erakovic, Mitrovic, Bukari, Kangwa, Nikolic, Mijatovic, eventualno Motika i Prucev... Samo kako to obaviti sto bezbolnije, da uzmemo titulu, da bas ne budemo poslednji u grupi, i da li to Milojevic sve moze... Puno je sad toga na njemu...

Zvezdino dete ponovo na Marakani! Srđan Mijailović se vratio na naš stadion, gde je i zakoračio u seniorski fudbal, a sa našim klubom je potpisao trogodišnji ugovor.

FcyZBVaWYAARVw_?format=jpg&name=large

FcyZBVuWAAEczKp?format=jpg&name=large

Nje mi drago sto vracaju bivse igrace jer nisam za takve egzibicije,ali ne mogu da sada kazem nesto sto bi uvredilo igraca koji nosi nas dres.

Mogu samo da pozelim dobrodoslicu i da se pokaze u sto boljem svetlu.

Dobro dosao!

Sada je tu i kraj price. Ima moju punu podrsku uz zelju da pokida na terenu. Ako moze Srnic koji nas je takodje tuzio, pa kasnije izmasakrirao u Evropi, ako je mogao gardista Zulo Stojkovic koji ne samo da nas je tuzio, vec i pregovarao sa Partizanom… moze valjda i Micko. 

Dok vec jednom ne odlucimo gde su granice i sta se sme, a sta ne.