Jump to content

ФК: Играчки кадар 2022/23

Recommended Posts

1 minute ago, Делија са севера said:

Što se tiče Kangve i ovo što si rekao, I ako je nepopularno mišljenje slažem se delimično, ne sme da ima ovakvu ulogu U JAKIM UTAKMICAMA, dok u Msl može. 

A mislim da već sad može da domeni Kangu kao starter u bilo kom momentu samo mu treba zadnji vezni uz njega. 

Moze da ga odmeni isto kao sto moze i Mitrovic Kataija. Daleko je on od Kange bas bas, prvenstveno u fudbalskoj inteligenciji koja je kod Kange na najvisem nivou u nasem timu sigurno. Da ne pricam o pasevima i duel igri gde Kangi retko ko moze uzeti loptu bez faula. Kangva je potencijal ali jos uvek je to sve u najavi. A za nasu ligu moze i Stankovic bez problema da igra ovo sto on igra i ne bi bilo neke razlike.

Just now, Pijani Milioner said:

Moze da ga odmeni isto kao sto moze i Mitrovic Kataija. Daleko je on od Kange bas bas, prvenstveno u fudbalskoj inteligenciji koja je kod Kange na najvisem nivou u nasem timu sigurno. Da ne pricam o pasevima i duel igri gde Kangi retko ko moze uzeti loptu bez faula. Kangva je potencijal ali jos uvek je to sve u najavi. A za nasu ligu moze i Stankovic bez problema da igra ovo sto on igra i ne bi bilo neke razlike.

Dobro si naveo neke stvari i razlike između Kange i Kangve. Što se tiče Stankovića nije na nivou Kangve. Fizikalije prvenstveno. Kangva mora još puno da radi na pas igri i defanzivi, ali opet lucidnost Kange sa tim se igrač radja.

2 minutes ago, Dark22 said:

Dobro si naveo neke stvari i razlike između Kange i Kangve. Što se tiče Stankovića nije na nivou Kangve. Fizikalije prvenstveno. Kangva mora još puno da radi na pas igri i defanzivi, ali opet lucidnost Kange sa tim se igrač radja.

Da, slazem se. To za Stankovica sam rekao cisto vezano za ligu i koliko je ona merodavna da kaze za nekog igraca bilo sta. Ove sezone pogotovo. Nasi 'najbolji' timovi ispadaju od nekih smesnih ekipa, pojacanja su im neki otpatci belosvetski.

A u prosom postu zaboravih da kazem za Bukarija za koga rekoh da ga smatram iskusnim, pa i kod njega se opet oseti to neiskustvo a videlo se kad je u Gentu igrao i ako je bio ponajbolji igrac opet su izgubili i kuci i ovde, a bili su odlican tim ali neiskusan. Salzburg smo mi na iskustvo prosli, cisto iskustvo neko gde je njima usla voda u usi posle onog sa Pakijem i zna se ostalo. Nas je Bordo prosao na iskustvo. Mi smo YB prosli na iskustvo, itd.

Новајлија у црвено-белим редовима који је на Маракану стигао у летњем прелазном року - Стефан Митровић данас прославља 20. рођендан. Талентовани крилни нападач се већ у уводним минутима забележеним у дресу са Звездиним грбом показао у најбољем светлу, уписао се у листу овосезонских стрелаца и показао да је пред њим светла будућност у нашем клубу.

Стефане, срећан рођендан!

299786820_10160484656849884_388939518014

On 8/18/2022 at 4:49 PM, Colonello said:

Jel nam zivo pojacanje iz Minkenskog Bajerna, nase gore list, Nemanja Motika? Sta je sa tim deckom uopste?

Траже му клуб да га проследе као позајмицу.

Posted (измењено)

Još samo da nakon svega ovog večeras Kanga digne sidro i zapali, pa da se slikamo. 

Iako je njegovo ponašanje po meni skandalozno, ego iznad svega, opet je to naš najkreativniji igrač..Neko bez koga bi se mi u gradjenju napada i iznosenju lopte mučili i protiv superligaša a da ne pričam o ozbiljnijim Evropskim ekipama..

Nadam se da će se to sve zavrsito kako treba i da će ostati. Potreban nam je kao lebac...

I da, kad će se vec jednom rukovodeći ljudi dozvati pameti..Koliko treba glupavih penala da naprave igrači koji nemaju potreban kvalitet za Zvezdu, da bi oni shvatili da isti ne mogu da nam igraju u ovako bitnim utakmicama?!

Dokle više to jajarenje i stav "pa neće nas valjda baš preko tog jednog probušiti"?!  Večeras je bila repriza Jandera protiv Olija, Gobelja protiv Brage i Milana, Srnića protiv Rendžersa itd...Opet nas isti kostaju rezultata i nikakve se pouke ne izvlače..

Ovakve utakmice ne prastaju nedorasle igrače.

Edited by Šabac

Posted (измењено)

Izvodjenje igraca u 50 minutu je jedini cilj da se igrac ponizi i disciplinuje, nista drugo. Sve je lepo mogao u 4 zida da resi, da lepo objasni. Bespotrebno vracanje igraca na teren posle pauze da bi ga izveo za 5 minuta. Kangina reakcija skroz ocekivana ko ga bar malo poznaje, a mi ga znamo dobro hvala Bogu. Ni ono drzanje lopte mu ne zamerim, primiti gol sa 25 metara maltene po sredini je velika greška golmana. Svaka njemu cast za odbranjen penal ali za gol je i Borjan kriv. Sjebali smo i Bukarija jer covek jebote jednostavno ne moze sam, Erakovic nije bek, nema momak rutinu, strah ga a mozda mu i rečeno da ne ide napred. S druge strane ono sto Rodic radi je sramotno, ima žuti i lik ide u igraca sa ledja rukama, pravi faul, bez mozga.

Nista, tek ce sutra da nas boli kad budemo svesniji sta smo uradili nocas. Mnogo ce da boli

Edited by Simke91

Nije problem toliko ta zamena Kange, problem je nacin na koji je to uradio. Igrac se ne menja posle 5 minuta na poluvremenu, znas Kangu, i znas sta mozes da ocekujes od njega. Lepo u 4 zida kazes tako i tako. Niti jednom igracu nije svejedno kad ga menjaju posle 5 min. Po toj prici trebao je i Rodic da leti napolje jer ni on nije neka cvecka, ima zuti i sa ledja gura coveka, prekida napad. Ne mogu traziti snimak al secam se reakcija ljudi oko mene sinoc. Dragovicu svasta spocitavaju a lik ima mozak za razliku od drugih. Ima žuti i svestan da ne sme da sece napad faulom, pusta igraca (Pjero) i ceka da neko pridje, mislim da je dotrcao Erakovic i uklizao dovoljno da uspori napad. Tu bi Rodic popio crveni na keca. U Izraelu smo pogresili jer smo 2:1 hteli da cuvamo ofanzivnim igracima, sinoc je pogresio jer na 2:0 nije smirio igrace. Ako ti Bukariju i Kataiu ne mozes da kazes/naredis da pomognu bekove makar 10 minuta, onda se zapitaj kojim se psolom bavis i jesi li strucan za to.

7 минута раније, Simke91 said:

Ako ti Bukariju i Kataiu ne mozes da kazes/naredis da pomognu bekove makar 10 minuta, onda se zapitaj kojim se psolom bavis i jesi li strucan za to.

Katai nikada nije pomagao bekovima a ne samo kod Stankovica

Svestan sam toga, u tome i jeste poenta upisa, od 2:0, imali smo koliko 10 min do poluvremena, da se sreidmo, promenimo sta u timu na poluvremenu. Trebalo je da se svi stave u sluzbu tima da se pregura poluvreme. Ja evo gledam Bukarija sinoc, jedva da se vratio da isprati igraca u kontri. Dal ne moze, dal nece, dal se vodi onom "nije moj posao, odbrana ce", ne znam, ali nije ni on jedini. Ivanic kad se vrati obicno zasere nesto. Mozda je meni sve pomesano jbg nisam toliko pratio teren, tj jesam al sad mi sve u magli a nemam ni snage ni volje ni zivaca da gledam bilo sta ponovo. Portale jedva da sam otvorio, jos mi je sve mucno.

I zapalo mi za oci ono ispicavanje lopte Borjana ka Bukariju u situaciji 1:3 , cemu to? Sta on moze sam na protovnickoj polovini protiv 3 igraca, pri tome niti jedna ta lopta nije zavrsila tamo gde treba. Bilo je tako 2 ili 3 puta, bespotrebno. 

2 минута раније, Horus said:

A i kome da pomogne Bukari,nismo ni imali desnog beka.

Pa valjda tim i vise treba da mu se kaze i stavi do znanja. Mada nije to sad da nas je kostalo bilo cega jer smo golove primili iz gluposti ali govorim za 10 minuta dok nismo primili gol. Primiti golove u nadoknadi je najgori trenutak kad se treba primiti.

3 минута раније, Simke91 said:

Pa valjda tim i vise treba da mu se kaze i stavi do znanja.

Sta da mu kazu...

E dovoljno smo retardirani sto nismo doveli desnog beka iako hocemo u LS hehehe aj se ti vracaj nazad sto vise leba ti.