Jump to content

Суперлига 2022/23

Recommended Posts

Disciplinska komisija FSS kaznila je juče Novi Pazar sa 100.000 dinara zbog loše organizacije utakmice sa Crvenom zvezdom, iako su tribine stadiona zvanično zatvorene.

Propusta je bilo, s obzirom da je mnogo ljudi želelo da uđe i ušlo je na stadion uprkos zabrani. Ova kazna će dodatno isprazniti kasu Novog Pazara, koji će morati još da igra pred praznim tribinama.

Posted (измењено)
4 hours ago, Horus said:

Mogu da se zovu fk Uskok. Eto taman,posto Partizan ne moze, a Hajduci vec zauzeti.

Oni vec imaju svoje ime a to je "Zagorska 32 divizija" crveno-plavih boja i grba. Tudjman boje i grb promeni 1960.

https://www.youtube.com/watch?v=lcYGSL-5xTY

Edited by FilipFilipovic

1 hour ago, TomicaCZV said:

Добро јутро народе. 

Има ли шта ново? Неко ново саопштење, нека нова одлука? Јел било синоћ избацивање из задруге? Ко лети следећи, Остоја, вулчела или цео фк? 

Masnokosi :D

37 минута раније, TomicaCZV said:

Prepone...zajebana povreda :) 

35 минута раније, dikili kontakt said:

On voli sisatije,dupetije,brze,bolje,jace,ova je nekako izmrsavela za njega.:smeh211:

Konstatacija potpuno tacna :) 

Posted (измењено)
20 минута раније, SHERIFF said:

Ako se tako obracas damama i u privatnom zivotu, onda nije ni cudo sto ne jebes.

Izvini matori , ako gajis neka dublja i emotivna osecanja prema Mitinoj dami kao sto  @NemanjaKg__ prema Gobeljinoj gospodji :) 

Evo izmenio sam SHERIFFE :) 

Edited by keyser_soze

2 hours ago, Са истока Маракане said:

Vrlo zanimljiva recenica za koju verujem da je tacna...

"Meni je pre Zvezde bio ponuđen i Kanga, a ljudi treba da znaju da Zvezdi i Partizanu nude identične igrače.“

Pa ovo je istina 100% da nam iste igrače nude jedni te isti menadžeri. Ne znam za ovo kad mu je Kanga navodno bio nudjen iz Rusije ili iz Češke. I jedno i drugo mi izgleda nerealno.

1 hour ago, SHERIFF said:

Cekaj, zar nije Bozovic zasluzan za Kangu? Kakvi sad menadzeri? Kakav Iliev? 

Grof rekao Terzicu za Kangu, ovaj pojurio odgovarajuceg menadzera... Za to vreme, taj isti menadzer ponudi istog igraca, Kangu, Partizanu da bi mu dizao cenu.

Tako smo im uvalili onog Brazilca centarfora koga su platili boga oca, a ispade krsh.