Jump to content

Суперлига 2022/23

Recommended Posts

2 минута раније, Ponosan Budi said:

Htedoh za vreme utakmice sa Napretkom da napisem da ni ne zasluzujemo titulu, ali kada vidim ove rakare kako se ponizavaju svirajuci im izmisljene penale - pa mi smo i ovako trenutno ocajni 10 koplja jaci od njih!

Ma brate ko zasluzuje titulu u ovoj ligi osim nas,u ma kakvom da smo kanalu,znamo da je to trenutno,izdici cemo se,sami smo sebe doveli u tu poziciju. Sto kazes i takvi van forme igramo osetno bolji fudbal od njih, bez i jedenog penala,bez ijedne greske sudija na stetu nasih protivnika vec samo na nasu stetu kao onaj penal u derbiju sto ni var nij hteo da vidi. Uz sve to provukli su kroz iglene usi u kg i ns,inace bi sad bilo desetak bodova razlike. 

Posted (измењено)

Naravno, govna lavorska koja titula bre za njih, trebali su da imaju -10 trenutno, da ne govorim o golovima u 90 min, oprastanju drugog zutog za Jovica u Kragujevcu , penal u derbiju, poklon penal danas, u Pazaru nesudjen penal za nas i crveni za rivala itd itd 

Igramo slabije, ali i to se desava, pad u formi, bice bolje, necu sigurno radi toga da zelim da FKCZ ostane bez titule u korist smradova od preko puta, na stranui sto smo dokazano jaci od njih, pre dve nedelju su imali sansu u derbiju da pobedom pokazu nesto, nisu napravili sansu, o cemu mi pricamo???

Edited by Užljevača

Pa videli smo lani da im dzaba sve te pobede, opet su kurcinela u derbijima i kad tad padnu u formi i krenu mucenja. Ovaj tim je slabiji od lanjskog, slabiji su na klupi, imaju Dibatea, ostalo je sve slabije, Traaore , Andrade, nisu bolji od Scekica i Zdjlera, Rikardo igrac za male utakmice, u derbijima nikada nece nista da uradi. 

Nek se loze, zapravo je i bolje da se loze, kao lani, zna se sta sledi, bolje i tako , da se skrene paznja za nas, nek se loze -5, lani su bar imali +5 pa su i mogli da se loze, sada stvarno ne znam razlog. Pobedili Nicu sa 1 1, dali Kolubari 5 golova, pokusavam da se setim koliko smo mi dali golova u julu mesecu , jedno 20ak na 4 utakmice, pa sta sa tim? 

Gledati svoja posla, oni su ti koji ce da grizu nokte i da gledaju utakmice FKCZ i da navijaju za jsl ligase. 

6 minutes ago, Horus said:

A zbog cega da se loze? Ne znam kakvog razloga imaju.

Lože ih lažni tekstovi njihovih novinara po portalima. Zvezda u prvoj brzini, Šampion se muči a sa druge strane partizan se prošetao kroz Surdulicu, Mening prihvatio izazov Dijabatea, srpski djubrentus, srpski atletiko, pobedili Nicu itd.itd

3 minutes ago, Horus said:

Druze,novinarstvo je ovde ugaseno ima godina. Gluposti,mentolski tekstovi i naslovi i silovanje mozga su u svakoj sferi ne samo u sportu. Zato treba ih treba ignorisati,kad ih se vec ne mozemo resiti.

Ali to je razlog zbog čega se lože