Jump to content

Џудо клуб, сезона 2021


Recommended Posts

Екипно првенство Србије за Жене (Београд, 21.11.2021)

I коло Партизан - Црвена звезда 0-5

-52 Николина Нишавић - Андреа Стојадинов 0-1

1-52.gif

-57 Јелена Нишавић - Марица Перишић 0-1

-63 Кристина Нишавић - Ања Обрадовић 0-1

-70 Дуња Садику - Јована Бунчић 0-1

+70 Јана Дугоњић - Милица Жабић 0-1

1-70.gif

 

II коло Црвена звезда - Славија Нови Сад 4-1

-52 Андреа Стојадинов - Надежда Петровић 1-0

Stojadinov-Petrovic.gif

-57 Марица Перишић - Теодора Ћопић 1-0 

2-57.gif

-63 Ања Обрадовић - Теа Тинтор 0-1

-70 Јована Бунчић - Јелена Тасић 1-0

+70 Милица Жабић - Милица Цвијић 1-0

 

III коло Локомотива Вршац - Црвена звезда 0-5

-52 Милица Секуловић - Андреа Стојадинов 0-1

-57 Ања Костић - Марица Перишић 0-1

-63 Катарина Нађ - Ања Обрадовић 0-1

-70 Мила Ђорђевић - Јована Бунчић 0-1

+70 Уна Туба - Милица Жабић 0-1

 

IV коло Вождовац - Црвена звезда 0-5

-52 Јована Чебић - Андреа Стојадинов 0-1

-57 Дуња Мирков - Марица Перишић 0-1

-63 / - Ања Орбадовић 0-1

-70 Јована Чакаревић - Јована Бунчић 0-1

4.gif

+70 Јелена Златановић - Милица Жабић 0-1

 

1. Црвена звезда 4-0 - 3. титула

2. Славија Нови Сад 3-1

3. Партизан Београд 2-2

3. Вождовац 1-3

5. Локомотива Вршац 0-4

 

img_1637508843_0232_f.jpg

стоје: Ања Обрадовић, Јована Бунчић, Сара Ружичић, Немања Николић, Ђурђина Радмиловић, Мина Гачић;

седе: ?, Марица Перишић, Андреа Стојадинов, Милица Жабић.

Link to comment
Share on other sites

Суперлига Србије (Београд, 20-21.11.2021)

I коло Црвена звезда - Пролетер Зрењанин 5-0

-66 Страхиња Бунчић - Реља Момиров 1-0

-73 Филип Јовановић - Дарко Живојиновић 1-0

-81 Зебеда Реквиашвили - Стефан Зубовић 1-0

1-81.gif

-90 Немања Мајдов - Милан Булаја 1-0

+90 Бојан Дошен - Душан Лудошки 1-0

 

II коло Црвена звезда - ОЏК Београд 3-2

-66 Страхиња Бунчић - Денис Јуракић 0-1

2.gif

-73 Филип Јовановић - Александар Рајчић 1-0

-81 Зебеда Реквиашвили - Јован Ражњатовић 1-0

-90 Немања Мајдов - Дарко Брашњовић 1-0

+90 Бојан Дошен - Филип Ђиновић 0-1

 

III коло Црвена Звезда - Ниш 4-1

-66 Лазар Албијанић - Лазар Станковић 1-0

-73 Матеја Стошић - Сергеј Крстић 1-0

-81 Јован Нишкановић - Михајло Лазаревић 0-1

-90 Стефан Мајдов - Милан Михајловић 1-0

+90 Бојан Дошен - Урош Лазић 1-0

 

Група

1. Црвена звезда 3-0

2. ОЏК Београд 2-1

3. Пролетер Зрењанин 1-2

4. Ниш 0-3

 

четвртфинале Црвена звезда - Кинезис Ниш 4-1

-66 Страхиња Бунчић - Алекса Крстић 0-1

-73 Филип Јовановић - Стефан Радовановић 1-0

1-2.gif

-81 Зебеда Реквиашвили - Ђорђе Станојевић 1-0

-90 Немања Мајдов - Михајло Ћирић 1-0

+90 Бојан Дошен - Игор Врачар 1-0

 

полуфинале Црвена звезда - Цемент Беочин 5-0

-66 Страхиња Бунчић - Шабан Диљај 1-0

-73 Матеја Стошић - Дамир Кајић 1-0

-81 Зебеда Реквиашвили - Вук Петковић 1-0

-90 Немања Мајдов - Никола Микец 1-0

3-SF.gif

+90 Бојан Дошен - Лука Миљић 1-0

 

финале ОЏК Београд- Црвена звезда 1-4

-66 Денис Јуракић - Страхиња Бунчић 0-1

Buncic-Jurakic-Finale1.gif

-73 Александар Рајчић - Филип Јовановић 1-0

-81 Александар Неранџић - Зебеда Реквиашвили 0-1

-90 Дарко Брашњовић - Немања Мајдов 0-1

Majdov-Brasnjovic-Finale4.gif

+90 Филип Ђиновић - Бојан Дошен 0-1

 

1. Црвена звезда - 7. титула (3. узастопна)

2. ОЏК Београд

3. Кинезис Ниш

3. Борац Нови Сад

5. Омладинац Степановићево

5. Цемент Беочин

7. Славија Нови Сад

7. Раковица

 

img_1637508923_7096_f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Лига шампиона (Париз, 11.12.2021)

Појачања за Лигу шампиона:

Screenshot-3.pngScreenshot-1.png

 

Carlos-Ferreira-European-Club-Judo-Champ

стоје: Лукаш Крпалек, Рустам Оруџев, ?, Никола Николић, Бојан Дошен, Немања Мајдов. Љубиша Мајдов;

клече: Страхиња Бунчић, Зебеда Реквиашвили, Јован Нишкановић.

Carlos-Ferreira-European-Club-Judo-Champ

Стојан Вујко, Иван Тодоров, ?, Михаил Морохојев.

 

 

четвртфинале Црвена звезда - Флам 91 3-2

Carlos-Ferreira-European-Club-Judo-Champ

-66 Страхиња Бунчић - Реда Седуки 0-1

-73 Рустам Оруџев - Килијан Ле Блох 1-0

-81 Зебеда Реквиашвили - Ибрахим Кеита 0-1

-90 Немања Мајдов - Франсоа Дамир 1-0

1-QF-90-91.gif

+90 Лукаш Крпалек - Алесандре Идир 1-0

 

полуфинале Голден Гори - Црвена звезда 2-3

-66 Важа Маргвелашвили - Страхиња Бунчић 1-0

-73 Лаша Шавдатуашвили - Рустам Оруџев 0-1

-81 Владимир Ахалкаци - Зебеда Реквиашвили 0-1

2-SF-81.gif

-90 Лука Маисурадзе - Немања Мајдов 1-0

+90 Гела Залишвили - Лукаш Крпалек 0-1

2-SF-90.gif

 

финале Јавара Нева - Црвена звезда 4-1

Carlos-Ferreira-European-Club-Judo-Champ

-66 Мурад Чопанов - Страхиња Бунчић 1-0

-73 Махмадбек Махмадбеков - Рустам Оруџев 1-0

-81 Аслан Лапинагов - Зебеда Реквиашвили 1-0

3-F-81.gif

-90 Хасан Халмурзаев - Немања Мајдов 0-1

3-F.gif

Carlos-Ferreira-European-Club-Judo-Champ

+90 Инал Тасоев - Лукаш Крпалек 1-0

 

1. 22px-Flag_of_Russia.svg.png Јавара Нева

2. 22px-Flag_of_Serbia.svg.png Црвена звезда

3. 22px-Flag_of_Georgia.svg.png Голден Гори

3. 22px-Flag_of_Germany.svg.png ТСВ Абенсберг

5. 22px-Flag_of_Georgia.svg.png Фајтер Тбилиси

5. 22px-Flag_of_France.svg.png Флам 91

7. 22px-Flag_of_Greece.svg.png Арис

 

Gabi-Juan-European-Club-Judo-Championshi

 

20211211_redstar_silver.jpg

Link to comment
Share on other sites

Европско првенство (Лисабон, 16-18. 4.2021)

 

-48 Милица Николић

I рунда Моника Унгуреану (Румунија) L

 

-57 Јована Рогић

I рунда Вероника Таниоло (Италија) W

1/8 финала Тимна Нелсон-Леви (Израел) L

 

-63 Ања Обрадовић

I рунда Стефанија Добре (Румунија) W

1/8 финала Андреја Лешки (Словенија) L

 

-66 Страхиња Бунчић - 5. место

I рунда Џереми Сајвел (Малта) W

1/8 финала Арам Григоријан (Русија) W

четвртфинале Вадим Бунеску (Румунија) W

Buncic-1-4-ep.gif

полуфинале Важа Маргвелашвили (Грузија) L

за бронзу Алберто Гаитеро (Шпанија) L

 

-81 Зебеда Реквиашвили

I рунда Доминик Дружета (Хрватска) W

1/16 финала Јаромир Мусил (Чешка) W

1/8 финала Кристијан Парлати (Италија) L

 

-90 Немања Мајдов - 5. место

1/16 финала Мартин Матијас (Немачка) W

Majdov-Ir-ep.gif

1/8 финала Маркус Ниман (Шведска) W

четвртфинале Лаша Бекаури (Грузија) L

репесаж Јеспер Сминк (Холандија) W

за бронзу Михаил Иголников (Русија) L

 

-100 Бојан Дошен

1/16 финалa Петер Палчик (Израел) L


Светско првенство (Будимпешта 6-12.6.2021)

 

-48 Милица Николић

I рунда Наранцецег Ганбатарин (Монголија) W

1/16 финала Нацуми Цунода (Јапан) L

 

-57 Јована Рогић

I рунда Мирјам Ропер (Панама) L

 

-63 Ања Обрадовић - 3. место

I рунда Марија Центракио (Италија) W

Obradovic-1-SP.gif

1/16 финала Мартина Трајдос (Немачка) W

1/8 финала Катарина Хекер (Аустралија) W

четвртфинале Сане Вермер (Холандија) L

репесаж Мајлин дел Торо Карвахал (Куба) W

за бронзу Анрикелис Бариос (Венецуела) W

Obradovic-3-SP.gif

719_20210609_ijf_day4_63kg_obradovic_anj

Андреја Лешки (Словенија), Кларис Агбегнену (Француска), Ања Обрадовић (Србија), Сане Вермер (Холандија)

 

-66 Страхиња Бунчић

I рунда Тал Фликер (Израел) L

 

-81 Јован Нишкановић

I рунда Леа-Виктор Моутбека (Камерун) W

II рунда Јунуз Бекмурзаев (Белорусија) W

1/16 финала Сотаро Фуџивара (Јапан) L

 

-81 Зебеда Реквиашвили

II рунда Френк Де Вит (Холандија) L

 

-100 Бојан Дошен

I рунда Томас Брисењо (Чиле) W

1/16 финала Карл-Рихард Фреј (Немачка) W

1/8 финала Алесандре Идир (Француска) L

 

Олимпијске игре (Токио, 24-30.7.2021)

 

-48 Милица Николић

I рунда Ширин Букли (Француска) W

mn.png

1/8 финала Дарија Белодед (Украјина) L

 

-63 Ања Обрадовић

I рунда Јул Франсен (Холандија) L

 

-90 Немања Мајдов

I рунда Eдуард Трипел (Немачка) L

Link to comment
Share on other sites

ИЈФ Светски тур

 

Доха Мастерс (11-13.1.2021)

-48 Милица Николић

I рунда Маруша Штангар (Словенија) L

 

-48 Андреа Стојадинов

I рунда Лаура Мартинез (Шпанија) W

1/8 финала Паула Парето (Аргентина) L

 

-57 Јована Рогић

I рунда Чен-Линг Лиен (Тајван) L

 

-90 Немања Мајдов

1/8 финала Лаша Бекаури (Грузија) L

 

-100 Бојан Дошен

1 рунда Микита Свирид (Белорусија) W

1/8 финала Симеон Катарина (Холандија) L

 

Тел Авив Грен слем (18-20.2.2021)

-48 Милица Николић - 7. место

I рунда Маруша Штангар (Словенија) W

1/8 финала Марија Сидерот (Португалија) W

четвртфинале Мелани Клемон (Француска) L

репесаж Хулија Фигероа (Шпанија) L

 

-48 Андреа Стојадинов - 3. место

прва рунда Гулкадер Шентурк (Турска) W

1/8 финала Шира Ришони (Израел) W

четвртфинале Дарија Белодед (Украјина) L

репесаж Сабина Гилиазова (Русија) W

за бронзу Мелани Клемон (Француска) W

image.gif

image.png

Дарија Белодед (Украјина), Ширин Букли (Француска), Андреа Стојадинов (Србија), Хулија Фигероа (Шпанија).

 

-66 Страхиња Бунчић

1/16 финала Тал Алмог (Аргентина) W

1/8 финала Алберто Гаитеро (Шпанија) L

 

-81 Зебеда Реквиашвили

прва рунда Атила Унгвари (Мађарска) L

 

-100 Бојан Дошен

1/16 финала Бенџамин Флечер (Ирска) W

1/8 финала Илиа Суламанидзе (Грузија) L

 

Ташкент Грен слем (5-7.3.2021)

 

-48 Милица Николић - 3. место

1/8 финала Лејла Алијева (Азербејџан) W

четвртфинале Андреа Стојадинов (Србија) L

репесаж Франческа Милани (Италија) W

за бронзу Лаура Мартинез (Шпанија) W

image.gif

 

-48 Андреа Стојадинов - 3. место

1/8 финала Хјекјеонг Ли (Јужна Кореја) W

image.gif

четвртфинале Милица Николић (Србија) W

полуфинале Уранцецег Мункбат (Монголија) L

за бронзу Франческа Ђорда (Италија) W

Screenshot-1.png

Нацуми Цунода (Јапан), Уранцецег Мункбат (Монголија), Милица Николић (Србија), Андреа Стојадинов (Србија)

 

-57 Јована Рогић

1/16 финала Мараја Холгин (САД) W

1/8 финала Хелен Ресево (Француска) L
 

-63 Ања Обрадовић

1/16 финала Изабел Пуче (Шпанија) L

 

-66 Страхиња Бунчић

1/16 финала Артјом Штурбабин (Узбекистан) L

 

-81 Зебеда Реквиашвили

I рунда Доминик Дружета (Хрватска) W 

1/16 финала Ивајло Иванов (Бугарска) L

 

-100 Бојан Дошен

1/16 финала Тома Никифоров (Белгија) L

 

Тбилиси Грен слем (26-28.3.2021)

 

-48 Милица Николић

I рунда Амбер Герсјес (Холандија) L

 

-48 Андреа Стојадинов

I рунда Кристина Булгакова (Русија) L

 

-57 Јована Рогић

1/16 финала Криста Дегучи (Канада) L

 

-63 Ања Обрадовић

1/16 финала Наталија Кропска (Пољска) L

 

Казањ Грен слем (5-7.5.2021)

 

-48 Милица Николић - 7. место

I рунда Ебру Сахин (Турска) W

1/8 финала Франческа Ђорда (Италија) W

четвртфинале Ирина Долгова (Русија) L

репесаж Ирена Хубулова (Русија) L

 

-66 Страхиња Бунчић

I рунда Баграти Ниниашвили (Грузија) L

 

-81 Зебеда Реквиашвили

1/16 финала Алфа Ђало (Француска) L

 

-90 Немања Мајдов - 3. место

1/16 финала Абдерахман Бенамади (Алжир) W

1/8 финала Хусен Халмурзаев (Русија) W

четвртфинале Шермухамад Јандрејев (Узбекистан) W

image.gif

полуфинале Едуард Трипел (Немачка) L

за бронзу Ли Кохман (Израел) W

E09TtFUWUAQuMbM?format=jpg&name=900x900

image.png

Едуард Трипел (Немачка), Санширо Мурао (Јапан), Лука Маисурадзе (Грузија), Немања Мајдов (Србија)

 

-100 Бојан Дошен

прва рунда Данијел Дичев (Бугарска) W

1/8 финала Арман Адамиан (Русија) L

 

Загреб Гран при (24-26.9.2021)

 

-48 Милица Николић - 3. место

1/8 финала Жаклин Спрингер (Аустрија) W

четвртфинале Елен Саленс (Белгија) W

image.gif

полуфинале Бландин Понт (Француска) L

за бронзу Катарина Танзер (Аустрија) W

 

image.png

Мелани Виу (Француска), Бландин Понт (Француска), Милица Николић (Србија), Амбер Герсјес (Холандија)

 

-48 Андреа Стојадинов

1/8 финала Мелани Виу (Француска) L

 

-66 Страхиња Бунчић - 5. место

1/8 финала Ари Берлинер (САД) W

четвртфинале Денис Виеру (Молдавија) L

репесаж Богдан Јадов (Украјина) W

за бронзу Каро Марандиан (Украјина) L

 

-81 Јован Нишкановић

I pунда Хиеворх Манукијан (Украјина) L

 

-100 Бојан Дошен

1/8 финала Дарио Гарсија (Немачка) L

 

Париз Грен слем (16-17.10.2021)

 

-48 Милица Николић - 5. место

1/8 финала Мелани Виу (Француска) W

четвртфинале Катарина Кошта (Португалија) W

image.gif

полуфинале Мелани Клемон (Француска) L

за бронзу Ширин Букли (Француска) L

 

-48 Андреа Стојадинов - 7. место

1/8 финала Елен Саленс (Белгија) W

четвртфинале Мелани Клемон (Француска) L

репесаж Катарина Кошта (Португалија) L

 

Баку Грен слем (5-7.11.2021)

 

-81 Зебеда Реквиашвили

прва рунда Омар Раџабли (Азербејџан) W

1/8 финала Атила Унгвари (Мађарска) L

 

-90 Немања Мајдов

1/8 финала Вугар Талибов (Азербејџан) L

 

Абу Даби Грен слем (26-28.11.2021)

 

-81 Зебеда Реквиашвили

прва рунда Хушвахт Идиев (Таџикистан) W

1/8 финала Алан Хубецов (Русија) L

Link to comment
Share on other sites

Појединачно првенство Србије (Београд, 13.3.2021)

 

-48 Андреа Стојадинов - 1. место

четвртфинале Ана Чобановић W

полуфинале Мина Пешић W

stojadinov-pps.gif

финале Невена Милић W

afdup16nhrx0oj4bcevkist95mgl7328.jpg

 

5dlak64cte9xpuvomwn1820hfgi3s7rb.jpg

Невена Милић, Андреа Стојадинов, Мина Пешић, Ана Чобановић

 

-52 Милица Николић - 1. место

група Надежда Петровић W

nikolic-pps.gif

група Софија Насковић W

полуфинале Тамара Јовановић W

финале Николина Нишавић W

4wpgea8kmt365xn29qbrvu7cfho0jsdi.jpg

Николина Нишавић, Милица Николић, Тамара Јовановић, Софија Насковић

 

-57 Јована Рогић - 2. место

четвртфинале Неда Остојић W

полуфинале Дуња Мирков W

финале Марица Перишић L

i7fxwnjb5lvsumetk649p3dhr1qg82co.jpg

Јована Рогић, Марица Перишић, Дуња Мирков, Марта Мирков

 

-63 Ања Обрадовић - 1. место

четвртфинале Кристина Нишавић W

полуфинале Јована Чакаревић W

obradovic-pps.gif

финале Теа Тинтор W

h2bmu5wa3dep0oqinglvkx41tj96sc8r.jpg

Теа Тинтор, Ања Обрадовић, Христина Симић, Јелена Тасић

 

-70 Ђурђина Радмиловић - 3. место

полуфинале Ивана Јандрић L

за бронзу Лана Мишковић W

 

-70 Дуња Младеновић - 2. место

четвртфинале Николина Тривуновић W

Mladenovic-pps.gif

полуфинале Мила Ђорђевић W

финале Ивана Јандрић L

 

hks06b34mrfgvxecjiw9qt5uln17adop.jpg

Дуња Младеновић, Ивана Јандрић, Ђурђина Радмиловић, Милена Курузовић

 

+78 Сара Ружичић - 5. место

група Милица Жабић L

група Катарина Орловић L

 

-60 Никола Пауновић

1/8 финала Лука Поповић W

четвртфинале Марко Лојаничић L

репесаж Ђорђе Радовић L

 

-60 Андрија Лукавац

1/8 финала Растко Анђеловић L

 

-60 Вукашин Гачић - 2. место

1/8 финала Новак Стојановски W

ga-i-pps.gif

четвртфинале Павле Крсмановић W

полуфинале Марко Лојаничић W

финале Иван Леђански L

 

mjkqo2fgipewud946l53hvxrc0nsa81t.jpg

Вукашин Гачић, Иван Леђански, Марко Лојаничић, Немања Милић

 

-66 Лазар Албијанић - 5. место

1/8 финала Душан Момирски W

четвртфинале Денис Јуракић L

репесаж 1 Марко Матијевић W

репесаж 2 Слободан Ђорђевић W

за бронзу Алекса Крстић L

 

-73 Ђорђе Миланов

I рунда Стефан Радовановић L

 

-73 Вук Илић - 7. место

I рунда Данило Брекић W

1/8 финала Стефан Жупарић L

репесаж 1 Виктор Вукелић W

репесаж 2 Стефан Радовановић W

репесаж 3 Михајло Симин L

 

-73 Матеја Стошић - 3. место 

I рунда Велимир Косовић L

репесаж 1 Вукашин Остојић W

репесаж 2 Вукан Станимировић W

репесаж 3 Борис Рутовић W

за бронзу Стефан Жупарић W

Stosic-pps.gif

 

-73 Филип Јовановић - 2. место

I рунда Предраг Савичић W

1/8 финала Ђорђе Малић W

четвртфинале Михајло Симин W

полуфинале Стефан Жупарић W

Jovanovic-pps.gif

финале Ђорђе Станојевић L

d4172weuahxsgb86tp0vnljkfr9cmi35.jpg

Филип Јовановић, Ђорђе Станојевић, Матеја Стошић, Велимир Косовић

 

-81 Душко Стричевић

прва рунда Игор Омаста L

 

-81 Јован Нишкановић - 1. место

прва рунда Дејан Маринковић W

1/8 финала Никола Стојнев W

четвртфинале Димитрије Недељковић W

полуфинале Вук Елез W

финале Урош Маџаревић W

niskanovic-pps.gif

 

fx18rb0u3chjasl4mnvwepo2tk9diq67.jpg

Урош Маџаревић, Јован Нишкановић, Вук Елез, Александар Неранџић

 

-90 Стефан Мајдов - 5. место

1/8 финала Андреја Филиповић W

четвртфинале Матеја Вукмирица W

полуфинале Бошко Бореновић L

за бронзу Милан Михајловић L

 

-100 Стефан Грујичић

1/8 финала Павле Летић W

четвртфинале Филип Ђиновић L

репесаж Лука Миљић L

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...