Jump to content

Медијске спекулације и инсајдери

dragan wien

Одговорност спортског директора  

336 чланова је гласало

1. 1. Да ли је време да Митар Мркела преузме одговорност и напусти функцију спортског директора?

• Да
      314
    • Не
      22

Recommended Posts

Sad uđoh da vidim samo ko je pisao. Čim Darjan piše znači da kontakt postoji jer on od uprave iz "prve ruke" ima informacije. Ovo vrevatno znači da Eraković ide sad ili na leto. Ja bih voleo da ostane, ali iako je mlad i Zvedino dete više poverenja imam što se Evrope tiče u Dragovića 

On 7.12.2022. at 17:37, Делија са севера said:

Mirno u fudbalskom klubu ovih dana, dok na Malom Kalemegdanu pucaju bombe, mogla bi jedna da pukne u Ljutice Bogdana. Barem se nadamo da će biti, dosadno je više ovako... 

Prizvao sam nešto 😂

Spajić za 3 klase bolji stoper od Miluna, ja sam ga uvek više voleo od Veljkovica. 

3 минута раније, Bijelopoljac said:

Zar nije Spajić kidao ligamente? Takav igrač se NE dovodi. 

Takav igrač se obavezno dovodi ako si Mitar Mrkela, a na našu žalost neznalica je još uvek tu :).
Ništa lično protiv Spaje nemam, čak ga i gotivim, i voleo sam da dođe i ranije, desilo se šta se desilo i pitanje je da li on može da doprinese kao i pre povrede.

A koliko Spajic nije igra fudbal? Od aprila? Prvo u Vrnjacku Banju, pa na lagani trening, tek onda na pripreme, pa tek onda na teren. 

Erakovic > Spajic. 

--------------

Kako MaxBet sport saznaje, Uroš Spajić i Crvena zvezda su se dogovorili. Predugovor je potpisan i potencijalni reprezentativac Srbije se posle devet godina vraća na “Marakanu”. Zvanično će da bude član crveno-belih od 1. januara.

Po saznanjima našeg portala ugovor je potpisan na dve i po godine, što znači da će iskusni 29-godišnji štoper dres Crvene zvezde da nosi do juna 2025. godine. Uroš Spajić se na stadion “Rajko Mitić” vraća kao slobodan igrač.