Jump to content

Медијске спекулације и инсајдери

dragan wien

Одговорност спортског директора  

283 чланова је гласало

1. 1. Да ли је време да Митар Мркела преузме одговорност и напусти функцију спортског директора?

• Да
      266
    • Не
      17

Recommended Posts

Posted (измењено)

Pakuj Adda i ne pitaj nista. 😄

Sanogo ocigledno hoce da igra stalno, pretpostavljam da je zato i navodno htio u Malme. Sve i da je tu, nije realno da svaki mec igramo sa njim, idealno bi bilo da ostane i on pa da imamo rotaciju i odlicnog zadnjeg veznog i sa klupe. Dje bi vecinu meceva pocinjao Addo, nekad i Addo Sanogo, uz to sto bi Kanga ili Kangwa poceli sa klupe. Ovo bi bilo recimo u LS u gostima protiv ekipa koje su izraziti favoriti.

Edited by czbp

20 minutes ago, Dzoni said:

Ne treba zaboraviti da je u junu bio sa reprezentacijom Gane i da je odigrao dve utakmice kao starter (protiv Japana i Cilea). Tako da ne verujem da je bas preterano van ritma.

Najbitnije u svemu tome je da u slučaju njegovog dolaska do kraja jesenjeg dijela sezone, odnosno do novembra na raspolaganju stoje i on i Sanogo.

Iz Sheriffa tada su najbolji bili, protiv nas, Kolovos i Arboleda. Adda sam gledao samo u prvoj utakmici protiv nas, revans nisam hteo da gledam uzivo, a kad smo izgubili, nisam imao volju da gledam snimak, mada sam nesto gledao, ali kao da nisam, gledam utakmicu, a mislim na nesto deseto, tako da se i ne secam bas puno Adda kakav je. Gledao sam zato protiv Dinama kad su igrali, ali opet tada je ubedljivo najbolji bio Traore , tako da opet ne mogu da kazem kakav je Addo. 

Inace, Terzic rece da smo platili 3 mil Bukarija i 1.5 mil Kangwu, 600k Mitrovica, 300k za Azarova, Pesic skor milion i sad ako platimo i Adda to ce izadji na skoro 8 mil ulaganja u ulazne transfere, ne pamtim da se ikada to ranije desilo da u jednom prelaznom roku tolika para ulozimo, ali to je sve posledica cinjenice da smo startovali od 3.kola, da je Evropa bila osigurana i da prvak Srbije 99% ide u LS direktno naredne sezone. 

Terzic je ovakav ili onakav, ali ne mozemo da mu osporimo ovaj prelazni rok. Mada opet, da nije bilo Marina, ne bi doveli ni Bukarija ni Azarova, jer je on direktno insistirao na njima, posebno je licno odradio prelazak Azarova u razgovoru sa njim i menadzerima njegovim. 

3 минута раније, dragan wien said:

Stvorili su sebi prostor i mogućnost da mogu komotnije i kvalitetnijeg da rade, nema više omče nad vratom i vidici i mogućnosti su sada bolji i značajniji. Ako nastave ovako i ne ponese ih neko ludilo moglo bi to biti sve bolje i bolje u budućnosti da izgleda. 

I vidi se da uče na svojim greškama, znaju kakve igrače više ne treba dovoditi, sad imaju i novca, a tek ćemo ga imati, očekujem mnogo manje promašaja u budućnosti. 

Posted (измењено)

Ljudi, svi smo svesni da je Sanogo kvalitetniji od Ada, mislim to je logično zbog iskustva, to je glavni adut na toj poziciji, a i fizički je jači. 

Ali pogledajte gde je Sanogo bio u Adovima godinama a gde je Ado, Sanogo je 2011. igrao u svojoj domovini Obali Slonovači kad je sa 21. godinom prvi put došao u Evropu, u FC Thurn iz Švajcarske gde nije igrao sve do negde 2013. , dok je Ado sa 21. godinom igrao Ligu Šampiona I jeo naše igrače i igrače Reala. 

Znači Sanogo se borio sa lavovima u Africi dok se Ado borio sa igračima Reaal? 

Svakako je Sanogo trenutno bolji, al kroz godinu-dve, Ado će biti duplo bolji igrač od njega u njegovim najboljim godinama! 

Edited by Делија са севера

22 minutes ago, Užljevača said:

Iz Sheriffa tada su najbolji bili, protiv nas, Kolovos i Arboleda. Adda sam gledao samo u prvoj utakmici protiv nas, revans nisam hteo da gledam uzivo, a kad smo izgubili, nisam imao volju da gledam snimak, mada sam nesto gledao, ali kao da nisam, gledam utakmicu, a mislim na nesto deseto, tako da se i ne secam bas puno Adda kakav je. Gledao sam zato protiv Dinama kad su igrali, ali opet tada je ubedljivo najbolji bio Traore , tako da opet ne mogu da kazem kakav je Addo. 

Inace, Terzic rece da smo platili 3 mil Bukarija i 1.5 mil Kangwu, 600k Mitrovica, 300k za Azarova, Pesic skor milion i sad ako platimo i Adda to ce izadji na skoro 8 mil ulaganja u ulazne transfere, ne pamtim da se ikada to ranije desilo da u jednom prelaznom roku tolika para ulozimo, ali to je sve posledica cinjenice da smo startovali od 3.kola, da je Evropa bila osigurana i da prvak Srbije 99% ide u LS direktno naredne sezone. 

Terzic je ovakav ili onakav, ali ne mozemo da mu osporimo ovaj prelazni rok. Mada opet, da nije bilo Marina, ne bi doveli ni Bukarija ni Azarova, jer je on direktno insistirao na njima, posebno je licno odradio prelazak Azarova u razgovoru sa njim i menadzerima njegovim. 

U onom prelaznom roku kad su došli Garsija, La Para i ostala ekipa, to je 2019/20, potrošili smo više na obeštećenja nego trenutno, oko 7 miliona. 

Mada ovo je rezultat toga da smo u prethodna četiri prelazna roka, dve godine, potrošili sve ukupno 4 miliona a prihodovali malo više od 10. Morali smo malo da potrošimo jedan prelazni rok. 

Po meni desni bek treba da bude veći prioritet od zadnjeg veznog. 

Posted (измењено)

Prvi put smo videli Sanoga kad je igrao za Thun protiv ovih preko puta 2013 i kad su ih izbacili iz Evrope, tada je imao 24 ljeta, dakle nije bio bas toliko mlad, on se proslavio kasnije kad je presao u Young Boys, od 25te pa nadalje.

Sanogo je top def vezni i mislim da moze jos da pruzi kod nas dosta, bar sezonu i po ili dve, minimum, e sad, ne znam kako stoje stvari sa ugovorom, ali ne vredi ni da razmisljamo o tome, kad nemamo dovoljno informacija. Isto tako, i on ne postaje mladji iz sezonu u sezonu, mora da se razmislja o zamenama, tako je svugde u svetu, jedan Real se otarasio mimo svih ocekivanja Di Marije u cvetu mladosti i u najboljim godinama, pa su opet nastavili sa trofejima. 

Edited by Užljevača

Posted (измењено)

Nama to pravilo oko broja stranaca stoji ko omca oko vrata! Doveli smo  Gruzijca na beka, ako dolazi i Ado, plus desni bek, ko ce da igra u domacem prvenstvu? Ti onda si u nemogucnosti da izvedes najaci sastav protiv Partizana! Treba svim silama da izbacimo to “sulodo pravilo” !

Edited by Gannicus

2 minutes ago, Gannicus said:

Nama to pravilo oko broja stranaca stoji ko omca oko vrata! Doveli smo  Gruzijca na beka, ako dolazi i Ado, plus desni bek, ko ce da igra u domacem prvenstvu? Ti onda si u nemogucnosti da izvedes najaci sastav protiv Partizana! Treba svim silama da izbacimo to “sulodo pravilo” !

Dok se to pravilo ne promeni,tek oni nece imati nikakav jak tim da nam se suprotstavi...rece nedavno Vucela u prepiski sa Ostojom da je bio ogranicen brojem stranaca...mozda ovog puta franjevacka satnija podrzi ili cak oni predloze ukidanje tog pravila sto me ne bi iznenadilo od njih uopste.Tako bi sebi pruzili mogucnost da nama budu konkurentni u bliskoj buducnosti,a ujedno ce nama pomoci da odrzimo dominaciju.

Znaju i oni da je to mac sa dve ostrice,ali sad su saterani uza zid i nemaju izbora...

34 минута раније, Делија са севера said:

Ljudi, svi smo svesni da je Sanogo kvalitetniji od Ada, mislim to je logično zbog iskustva, to je glavni adut na toj poziciji, a i fizički je jači. 

Ali pogledajte gde je Sanogo bio u Adovima godinama a gde je Ado, Sanogo je 2011. igrao u svojoj domovini Obali Slonovači kad je sa 21. godinom prvi put došao u Evropu, u FC Thurn iz Švajcarske gde nije igrao sve do negde 2013. , dok je Ado sa 21. godinom igrao Ligu Šampiona I jeo naše igrače i igrače Reala. 

Znači Sanogo se borio sa lavovima u Africi dok se Ado borio sa igračima Reaal? 

Svakako je Sanogo trenutno bolji, al kroz godinu-dve, Ado će biti duplo bolji igrač od njega u njegovim najboljim godinama! 

Izvini, ali ko to moze da zna? I Racic igra u Valensiji, i Causic je igrao u Spaniji kao mlad igrac u godinama u kojima je Sanogo tad igrao u Africi, pa sta. Od Racica i Causica nikad nece biti igraca kao sto je Sanogo.

Ja u tom Serifu sam primijetio samo Kolovosa. Ostalo je sve bilo prosjecno, pa i ispod prosjeka. 

Iskreno, nisam za dovedjenje Ada pod ovim uslovima. Mislim da se moze iskopati jeftinije rjesenje, a zadnji vezni do zime nam nije potreban.