Jump to content

Медијске спекулације и инсајдери

dragan wien

Одговорност спортског директора  

328 чланова је гласало

1. 1. Да ли је време да Митар Мркела преузме одговорност и напусти функцију спортског директора?

• Да
      306
    • Не
      22

Recommended Posts

Mitrovic je okej igrac kad ima brisan prostor ispred sebe, ima tu solidnu brzinu, nista vise od toga.

Na toj poziciji imas i Lucica i Motiku i Mustafu, plus Kataija i Ivanica koji su zacementirani.

Iz ove nase lige potpisao bi malog Krsmanovica iz TSC-a, da bude podrska Rodicu, da probamo da napravimo od malog nesto, jer ima bas dosta potencijala, a koliko vidim prednost tamo ima i dalje Petrovic iako je ovaj mali bas perspektivan.Naravno, samo moje misljenje, cisto sumnjam da Mrkela ima slicnu viziju.

Pesica potpisuj odmah, Pesic, Ohi Pavkov, dovoljno za tri fronta.

Desni bek nam bas treba, domacih opcija nema, mozda Boranijasevic, ako ne, onda stranac jbg.

Borjan-Stranac-Erak(Milun), Drago, Rodic, Sanogo(Pojacanje), Kanga, Kangwa, Katai, Ivanic, Pesic

I tu je jedan igrac visak, Bukari mora na klupu, sa klupe jos cekaju sansu Mustafa, Ben, Ohi, Pavkov, i klinci Lucic, Stankovic, Motika.

Pesic je apgrejd ogroman u odnosu na Pavkova, sta je sa Ohijem ne znam, vjerovatno ce da ga prodaju koliko shvatam.

Pavkov ni ocima ne moze da isprati akcije ove ekipe, jednostavno dobili smo ekipu koja je ubacila dvije brzine iznad proslogodisnje.

Desni bek i ova ekipa je spremna za velike domete, siguran sam.

Mitrovic mali je vrhunski igrac, pratio sam ga i prosle godine, cak je u jednoj situaciji glavom solidno sutirao pred kraj prvog poluvremena. Stvarno dobar, ali imamo vec Lucica i Mistafu koji su nova snaga, plus Motika, tako da o tome ne treba ni razmisljati.

8 minutes ago, FilipFilipovic said:

Moze da igra u Superligi ali u LS i novoj jacoj LE ne moze. Niti ima brzinu,niti dribling, niti snagu. Nesto slicno Kaludjerovicu.

Jasno, ali se moj prethodni post odnosi na izjavu koju je bivsi spic mnogih evropskih velikana dao pre par dana. Ipak je ovo slab nivo fudbala za njega prema njegovoj prici, pa sam se malo iznenadio ovom promenom. 

• Администрација
9 минута раније, DjapeDelija91 said:

Bečlijo šta se dešava sa Pešićem? 

Nakon što nas prvi put odjavio ponovo smo ga kontaktirali, vidim da je došao u Beograd, tako da videćemo. Sve ostale opcije koje smo hteli su mnogo nepovoljnije. 

25 minutes ago, dragan wien said:

Nakon što nas prvi put odjavio ponovo smo ga kontaktirali, vidim da je došao u Beograd, tako da videćemo. Sve ostale opcije koje smo hteli su mnogo nepovoljnije. 

Meni samo nije jasno, kako mi ne mozemo da iskoristimo situaciju sto Ruski klubovi ne mogu da igraju Evropu i da igraci mogu da raskidaju ugovore! Kako to, da ne umeju da dovode iz Rusije kvalitetno pojacanje!?

За оне индиректне провокације према Станковићу, Пешићу би требало забранити уопште било какво повезивање са Звездом. Али ето Терза мађија ће по свему судећи да га доведе.

"Ne mogu da pričam o špicu, nemojte da ispadne nešto dvosmisleno. Radim sa momcima koje imam. Pavkov je postigao gol večeras. Biće ovo dugačak prelazni rok, naši direktori i Marko Marin rade non stop. Ne želimo samo špica, ali gledamo da se uklopimo. Što se Pešića tiče nisam video da je na stadionu, ali verovatno je imao šta da vidi", kazao je Stanković.

• Администрација
8 минута раније, Gannicus said:

Meni samo nije jasno, kako mi ne mozemo da iskoristimo situaciju sto Ruski klubovi ne mogu da igraju Evropu i da igraci mogu da raskidaju ugovore! Kako to, da ne umeju da dovode iz Rusije kvalitetno pojacanje!?

Pa nije to baš tako lako kao što se čini. Npr mi smo hteli norvežanina  Botheima iz Krasnodara. On je napustio kad je počeo rat u Ukraijini ali je ostalo sve nerešeno između njega i kluba i čeka se presuda Fifa i lako se može desiti da presude da bude slobodan ali uz obeštećenje 3 do 4 miliona, plus svi ti igrači koji su pobegli zahtevaju platu 1.5 i više miliona. Uglavnom traže previsoku platu. 

Imaju ciste papire i moze im se...

11 минута раније, Gornji Krnjin said:

За оне индиректне провокације према Станковићу, Пешићу би требало забранити уопште било какво повезивање са Звездом. Али ето Терза мађија ће по свему судећи да га доведе.

Zar on nije otisao iz Zvezde pred kraj mandata Milojevica? Na ljeto ili maksimum na zimu kad je i dosao Stankovic?

Izgleda mi kao da su one izjave usmjerene prema Terzicu i njegovoj izjavi iz tog perioda da su Zvezdi potrebni bolji igraci.

17 minutes ago, czbp said:

Imaju ciste papire i moze im se...

Zar on nije otisao iz Zvezde pred kraj mandata Milojevica? Na ljeto ili maksimum na zimu kad je i dosao Stankovic?

Izgleda mi kao da su one izjave usmjerene prema Terzicu i njegovoj izjavi iz tog perioda da su Zvezdi potrebni bolji igraci.

Погодило га је кад смо изабрали Фалћинелија уместо њега.

Ljudi, sta bi na kraju sa Nigerijcima?

ZVEZDINI SKAUTI POSETILI NIGERIJU I NAŠLI TALENTE

Zvezdini skauti se vratili iz Nigerije sa spiskom od 15 igrača

ZVEZDA NAŠLA POJAČANJA U NIGERIJI - DOLAZE TROJICA ILI ČETVORICA: 
Nema više preporuka, išli smo tamo da ih gledamo!

Rekose da ce da prikljuce 3,4 ili vise igraca iz Nigerije u omladinske selekcije Zvezde i Graficara? I nista na kraju?

15 минута раније, Punkerstein said:

Pešić je otišao na početku PR jer su nam trebale hitno pare naravno. A doveden je Stoiljko...

Pa e, ne vidim sto bi Stankovica peckao.

A ima bekova valjda i bez Gajica ljudi, ako Pesic bude spic kao domaci igrac, moze i stranac da bude desno bez problema.

16 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ljudi, sta bi na kraju sa Nigerijcima?

ZVEZDINI SKAUTI POSETILI NIGERIJU I NAŠLI TALENTE

Zvezdini skauti se vratili iz Nigerije sa spiskom od 15 igrača

ZVEZDA NAŠLA POJAČANJA U NIGERIJI - DOLAZE TROJICA ILI ČETVORICA: 
Nema više preporuka, išli smo tamo da ih gledamo!

Rekose da ce da prikljuce 3,4 ili vise igraca iz Nigerije u omladinske selekcije Zvezde i Graficara? I nista na kraju?

Pa vidiš da su napravili haos na istoku što se tiče atmosfere 😁