Jump to content

Медијске спекулације и инсајдери

dragan wien

Одговорност спортског директора  

328 чланова је гласало

1. 1. Да ли је време да Митар Мркела преузме одговорност и напусти функцију спортског директора?

• Да
      306
    • Не
      22

Recommended Posts

Silja uz ostanak Ohija, obje ruke dizem. Em domaci igrac, em je kvalitetan.

Samata ispada iz price jer mi je sjebao start fantazija tad kad ga je Vila dovela kao veliko pojacanje, od tad je zavrsio za mene 😆

Vecernje novosti

Sada se pojavila informacija da Zvezda želi da dovede Slovenca Andraža Šporara koji brani boje lisabonskog Sportinga. Crveno-beli bi 28-godišnjaka iz LJubljane doveli na pozajmicu sa pravom otkupa ugovora, saznaje "Telegraf".

On je prošlu sezonu igrao u engleskom Čempionšipu, takođe kao pozjamljen igrač. U dresu Midlzbroa nastupio je na 35 utakmica i osam puta se upisao u strelce.

Ipak, problem za Zvezdu može da predstavlja to što Sporting na ime otkupa traži 4,5 miliona evra, što je velika svota novca za klub iz LJutice Bogdana.

Šampion naše zemlje je spreman da izdvoji 3.000.000 evra za napadača, a ukoliko ne dođe do dogovora sa Šporarom, crveno-beli će morati da se okrenu novoj opciji.

Posted (измењено)
18 минута раније, dikili kontakt said:

Vecernje novosti

Sada se pojavila informacija da Zvezda želi da dovede Slovenca Andraža Šporara koji brani boje lisabonskog Sportinga. Crveno-beli bi 28-godišnjaka iz LJubljane doveli na pozajmicu sa pravom otkupa ugovora, saznaje "Telegraf".

On je prošlu sezonu igrao u engleskom Čempionšipu, takođe kao pozjamljen igrač. U dresu Midlzbroa nastupio je na 35 utakmica i osam puta se upisao u strelce.

Ipak, problem za Zvezdu može da predstavlja to što Sporting na ime otkupa traži 4,5 miliona evra, što je velika svota novca za klub iz LJutice Bogdana.

Šampion naše zemlje je spreman da izdvoji 3.000.000 evra za napadača, a ukoliko ne dođe do dogovora sa Šporarom, crveno-beli će morati da se okrenu novoj opciji.

Bilo juce i na drugim portalima, slaba vajda, mislim da se njemu ne vraca na ovaj prostor.

A ako je istina da ovoliko traze za njega, to ni u ludilu niko nece platiti jer ne vredi niko, covek se dokazao jedino u Slovanu i Olimpiji, nigde drugo nije imao dvocifren broj golova.

Pesic daleko bolja i isplativija opcija.

Edited by Urke17

Nama ne treba superdojajabaja strelac........ nama treba neko ko ce se dobro uklopiti u sistem koji forsira Deki. Neki Hugo Vieira bi nam bio bombona, posto nama trojka iza napadaca Ivanic-Katai-Ben daje mnogo golova, tako da nam strelac sa 20+ golova nije neophodan, nego drugaciji tip napadaca.

Ohi je igrac prostora, i sesnaesterca, Pavkov je razbijac, skok igrac... a mi  vise igramo za tip kao sto je Ohi, nego sto je Pavkov, zato sto imamo jako malo centarsuteva ka napadacu, a vise igramo po zemlji.

Pesic je sto bi se reklo sigurica, mada pravo da vam kazem i zaboravio sam kako on igra, tad je prvi spic bio Boaci, Pesic se nadavao golova, ali od tada je proslo kroz klub mnogo igraca i mnogo utakmica, tako da sam bas i zaboravio sve njegove osobine kao napadaca. Morao bi da odgledam po neko poluvreme opet , da se podsetim, ali me mrzi. 

Bicu bas razocaran ako je Pesic taj prvi spic. Kao neki dzoker (umesto Pavkova) je ok.

Od toliko spiceva na svetu nismo sposobni da dovedemo nijednog koji nam odgovara, pa daj povratnika.

Silja je davao golove kod nas ali mi je tanak za Evropu, nema neku preteranu brzinu, tehniku, snagu... Gleda se neka statistika i to je argument da je on dobro pojacanje, koliko je Ohi dao golova pre nego da dodje kod nas? Sad bi vecina da mu vidi ledja.

Ohija bih forsirao kao prvog spica, Silja i Pavkov da budu druga i treća opcija.

Posto ja  , sticajem istorijskih okolnosti ,  nisam zaboravio kako igra Pesic mogu samo reci da ocekujem da se dobro uklopi u igru koju forsira Stankovic .

Mogu jos istaci da mi je sve kra... pardon , da bih bio veoma zadovoljan kad bi potpisao . 

p.s. Mogu Vam jos reci da mi je sve ve ... pardon , da Pesic ima veci kvalitet od sadasnjih spiceva ..... 

Pesic je u svakom pogledu bolji igrac od Ohija, ali u svakom. Zna da se izvuce na stranu, da ulazi u sanse, da se sam izbori za priliku, dok Ohi zna samo sa 5 metara iz nekog odbitka da da gol. Obje ruke dizem za njegov dolazak. Covjek je i poslije nas svuda davao golove, dakle nije rehabilitacija karijere.

A sta ako puknemo 3 miliona na stranca pa ne ubodemo? Zato, daj odmah Pesica.

Deluje da Aleksandar Pešić ponovo neće preći u Crvenu zvezdu, pošto je u izjavi za Mozzart Sport želeo da pošalje sakrivenu poruku. Ne znamo samo na čiju adresu.

”Ne, neću doći u Crvenu zvezdu ovog leta”, bile su prve reči Aleksandra Pešića.

Zašto?

”Pa nešto sam razmišljao. Svašta mi se lomi I mota po glavi. Shvatio sam da ja prosto nemam kvalitet za Crvenu zvezdu. Posebno nemam kvalitet za ovu našu Superligu”, rekao nam je rođeni Nišlija, a vi procenite da li je bio ironičan.

On nije krio da je imao intenzivne pregovore sa najvažnijim figurama u Ljutice Bogdana, zahvalivši im se na korektnosti i ponuđenim uslovima.

”Prvo da razjasnim da novac i finansijski uslovi sa ovom mojom odlukom nemaju nikakve veze. Ponuda je bila više nego korektna. Mogu samo da se zahvalim gospodinu Terziću, potom i Mitru Mrkeli na tome što su pokazali da me zaista žele. Bili su maksimalno korektni, takvi su bili i prošle godine. Pozitivno mišljenje je dao i Marko Marin, direktor skautinga, kao i svi skauti... Želeli su me, ali postoje neke stvari. Nije ni u pitanju život u Istanbulu. Lepo je biti i stanovnik Beograda”

Dobro, nije valjda da komentari na internet portalima i forumima utiču na Vaše mišljenje?

”Ma... Nisu to komentari. Ima tu ljudi koji nešto pričaju. Možda su oni uticali da shvatim da nemam kvalitet za Zvezdu. Znate, postojao je jedan momak što je igrao u Atalanti iz Bergama, zove se Filipo Inzagi. Govorili su tamo da slučajno daje golove, da nije kvalitet. Međutim, niko posle njega nije postigao toliko golova”, dodao je Aleksandar Pešić.