Jump to content

Кошарка : Медијске спекулације и инсајдери

dragan wien

Recommended Posts

28 minutes ago, MannyCalavera said:

U padu je Singleton, prosle godine imao bas horror sezonu u Efesu, najgoru verovatno od kada igra u Evropi. I nije zbog povreda i sl. jednostavno se raspao. Cudno je da nije dobijao minute, s obzirom da nisu imali Moermana na istoj poziciji vise od pola sezone. 

Videcemo. Ako je stvar uloge samo bilo i motiva, onda ce kod nas da przi. Ako nista drugo s njim dobijas 40% za 3 na cetvorci, i defanzivnu fleksibilnost da pokrijes switchom sve i svasta. Necu da lazem, nije mi ni blizu prvog izbora, ali ono ne bih ni tugovao previse da dodje. Samo da mu ne mlatnemo neki masan ugovor na 3 godine. Iznajmi ga na godinu dana i razvijaj Ilica + trazi sledece godine jos bolje resenje. 

On je i 5 pokrivao u nekim varijacijama kroz karijeru ako se dobro sećam?

Nejasan potez mi je Zoran Nikolic. Nikad ga nisam video da je nesto bitno protiv nas uradio, gledam mu sad i statistiku... uzasno mrsavo.
Ne znam sta je plan sa njim. Bolje da Kuzmic ostane kao treci centar, on se makar navikao na sistem.

Сада, Dzoni said:

Nejasan potez mi je Zoran Nikolic. Nikad ga nisam video da je nesto bitno protiv nas uradio, gledam mu sad i statistiku... uzasno mrsavo.
Ne znam sta je plan sa njim. Bolje da Kuzmic ostane kao treci centar, on se makar navikao na sistem.

Ni meni nije jasno. Radije bih Kuza gledao na trećeg centra. Osim ako razlika u plati nije prevelika, ne znam..

Prosle sezone smo se tako nervirali zbog Kuzmica, koji je jedva isterao sezonu do kraja. Nikolic je mladji, mozda trenutno losiji ali je jaci od Kuzmica. Za 5 do 8 minuta po mecu sasvim ok. Screen, skok, pa i po koje zakucavanje. Treba nam visina i snaga. Pa cak i Singlton i Ilic mogu i nekim varijantama na 5. Tako da nije sve tako lose kao sto zvuci. 

16 минута раније, Punkerstein said:

On je i 5 pokrivao u nekim varijacijama kroz karijeru ako se dobro sećam?

U Efesu skoro stalno. 

Ne znam cemu ova nadanja da ce Nikolic donijeti bojli skok od Kuza, Kuzmic je od tog skoka i zivio.
Sve u svemu:    Kuz > Zoki;
                         Martin, Luka, Zoki > Kuz, Luka

2 minutes ago, czbp said:

U Efesu skoro stalno. 

Ne znam cemu ova nadanja da ce Nikolic donijeti bojli skok od Kuza, Kuzmic je od tog skoka i zivio.
Sve u svemu:    Kuz > Zoki;
                         Martin, Luka, Zoki > Kuz, Luka

U principu, imamo pet igrača koji mogu na centru, od toga je samo Zozon viši od 204 cm 😁

Posted (измењено)
16 минута раније, Punkerstein said:

U principu, imamo pet igrača koji mogu na centru, od toga je samo Zozon viši od 204 cm 😁

Btw bio je Zoki veliki talenat, EL Cedevita se onomad otimala za njega. Kad se ovako pogleda fizicki, stvarno izgleda kao odlican centar, kad igra ne izgleda ni kao da ima spore noge, fizicki jaci od Kuzmica, ne znam za raspon ruku, isklesan za EL centra. Medjutim, nikako nije to pokazao, kao da bjezi od kontakta cijelu karijeru, to mu je najveci problem. Stalno pravi glupe faulove.

Nece on imati problem u oposljavanju ABA ekipa, imace 5-6 meceva u EL dje ce imati jacu minutazu: Oly (Fall), Real (Tavares, Porije), Alba (Koumadje), tu cemo morati da ga istrpimo i jbg.

Edited by czbp

Posted (измењено)
1 минут раније, IBRS said:

Vise sam za opciju da se ostavi Kuzmic nego da se dovodi Nikolic

To svakako, ali prica se  da ide u Spaniju.

EDIT: Zoki zakljucao profil na insta, najezda komita 😂

Edited by czbp

Just now, czbp said:

Btw bio je Zoki veliki talenat, EL Cedevita se onomad otimala za njega. Kad se ovako pogleda fizicki, stvarno izgleda kao odlican centar, kad igra ne izgleda ni kao da ima spore noge, fizicki jaci od Kuzmica, ne znam za raspon ruku, isklesan za EL centra. Medjutim, nikako nije to pokazao, kao da bjezi od kontakta cijelu karijeru, to mu je najveci problem.

Nece on imati problem u oposljavanju ABA ekipa, imace 5-6 meceva u EL dje ce imati jacu minutazu: Oly (Fall), Real (Tavares, Porije), Alba (Koumadje), tu cemo morati da ga istrpimo i jbg.

Meni je glavni utisak ostavio kao ne baš previše inteligentan igrač. Lično sam za Kuza uvek pre...Ali šta je tu je..