Jump to content

Кошарка : Медијске спекулације и инсајдери

dragan wien

Recommended Posts

U padu je Singleton, prosle godine imao bas horror sezonu u Efesu, najgoru verovatno od kada igra u Evropi. I nije zbog povreda i sl. jednostavno se raspao. Cudno je da nije dobijao minute, s obzirom da nisu imali Moermana na istoj poziciji vise od pola sezone. 

Videcemo. Ako je stvar uloge samo bilo i motiva, onda ce kod nas da przi. Ako nista drugo s njim dobijas 40% za 3 na cetvorci, i defanzivnu fleksibilnost da pokrijes switchom sve i svasta. Necu da lazem, nije mi ni blizu prvog izbora, ali ono ne bih ni tugovao previse da dodje. Samo da mu ne mlatnemo neki masan ugovor na 3 godine. Iznajmi ga na godinu dana i razvijaj Ilica + trazi sledece godine jos bolje resenje. 

Posted (измењено)

Imao je dosta losu sezonu prosle godine Singlton, ali je ipak na kraju igrao 30 minuta u finalu EL... Elitni defanzivac na 4/5, nadam se da ce da vrati sut na nivo koji je bio do prije sezonu-dvije.

Sa druge strane Zoki Nikolic umjesto Kuzmica, nestasica tornjeva, s tim sto mi Zoki ne uliva nadu ni u kom pogledu bukvalno. Cudan potpis, ali ajde da sacekamo kakav ce biti, toliko je zasluzio nakon sto sam ga isprasio na fantaziju ove godine 😂

Edited by czbp

Па они нек пропадну, због наших заслуга и јаке Звезде их гурају и у фудбалу и у баскету. Да је правде и здраве приче били би 3. лига у оба спорта.