Jump to content

Кошарка : Медијске спекулације и инсајдери

dragan wien

Recommended Posts

Posted (измењено)
1 hour ago, Са истока Маракане said:

Nije to taj stefan

:D

Znam, ali sustina je ista 😂

Opet se spominje Greg Monro. Nije Radonji odgovarao, ali je Covic izgleda bas zapeo za njega, pa docekao svojih 5 minuta...

Edited by djoleczv

Ozbiljna napadacka sila za Evropu. Mozda pucamo na losu centarsku liniju groblja, jer ne vidim kako mogu drasticno da je poprave, imaju svo visegodisnje ugovore.

Ja bih bio prezadovoljan Monroom.

Kod njega je dobro što ima igru na niskom postu. To je uvek dobro imati. E sad, činjenica da je u (velikom?)padu. Red je već postavljao statističke brojke iz EL, nije to baš sjajno više..Osim toga očajan u odbrani pika, al ajd da kažemo da imamo tu Martina kao korektora i nekog ko tu može da da veći doprinos..

Monro je ove godine izborio mjesto u NBA jer je bas pokidao ljetnju ligu koliko se sjecam, neka me neko ispravi ako nije tacno ali bas su ga hvalili nba analiticari. U Minesoti 20.3m po mecu na 4 meca, cudno.

12 hours ago, stefan1997 said:

Danas sam cuo od coveka koji je blizu KK da je daleko od toga da je Kalinic Barselonin. Zvezda je itekako u trci za Kalinica, a tas koji bi mogao da prevagne na nasu stranu je taj sto mu se zena porodila pre mesec dana i zelja da budu blizu porodice. Sanse su 50-50.

Od ostanka Kalinica zavise i ostala pojacanja.

Moze se reci da je informacija bila netacna😂

Prastajte braco

Hteo je da ide, kao sto je hteo da dodje proslo leto, mi se tu nista ne pitamo, zato i necu previse lamentirati, zato se i ne vezujem previse za pojedince. Neka mu je sa srecom i to je to. Od sad o njemu na temi o bivsim igracima.

Daj da mi vidimo da se pojacamo i da se peglamo sa svima.