Jump to content

Кошарка : Медијске спекулације и инсајдери

dragan wien

Recommended Posts

28 минута раније, ljupce said:

Ovo je Simon izjavio jos 19-og juna, a ne juce da bi se hvatali za glavu...kako se ovog niko nije setio dok se slavila tripleta i dok se nije sve ovo izdesavalo nego sad se iz naftalina vadi njegova izjava...polako ljudi ne verujte svemu na prvu loptu...

Tekst je objavljen jutros na SK, a kad je izjavio nemam pojma.  .. 

Ne znam, moje laičko mišljenje je nikako Alimpijevic. Ne znam sta ljudi vide u njemu, osim sto je pobedio Partizan. Na sta bi licila ta igra, kako bi se on snasao. Sa Tomicem smo i uradili nesto. 

Ako postoji sansa dovesti Pesica ali mislim da ce to tesko da se desi. 

@Dzoni Ma očekivano, ali mislim da sve EL ekipe imaju trenere pa reko možda bi i pristao.

Biće ovo teška sezona izgleda. Čović se izgleda zaigrao kao pre pet godina.

Za onog Ivanovića pročitao sam negde da je Milovac samo ne znam koliko i da li je davao neke izjave( možda od forumaša iz CG zna nešto više), da ne bi bilo kao sa snajperistom.

46 минута раније, NemanjaKg__ said:

Vreme je za promene ukoliko sadašnja uprava nije sposobna da obezbedi budžet dovoljan za borbu za trofeje. Covic treba jasno da kaze da li moze ili ne i zbog čega.

Nisu mogli ni prekoputa da obezbede budzet, dok im nije sns usla u klub. Sta zelite, Covica van kluba ili sns da upadne sa novcem??? To sto bi imali vise para, mislite da bi znacilo da cemo biti bolji nego sa Covicem? To bi moglo da znaci da sns drzi pod kontrolom oba kluba i da mogu taman toliko da naprave nama dobar tim da budemo za malo kratki u play offu protiv Robije, svi srecni u snsu, dali nam lovu, ali eto, Robija bio bolji i onda i taj jedini aut koji sada imamo, a to je da smo u PODREDJENOM polozaju sa lovom i da se takmicimo sa drzavnim projektom, bi pala u vodu. 

Uostalom, funkcionisemo ovako od kada je Covic dosao u klub, odlazili su i Radonja 2x i mnogi igraci odlicni , ali prica traje, traja jer je kuca na jakim temeljima, kad ode neko, nema veze, dovodi se zamena. Zato sam i siguran da ce Robiji sve sa Petrusevim i slicnima, opet da bude tesko protiv KKCZa, ma ko bi trener i ma kakav roster imali, a necemo imati slab tim niti ce trener da bude los. 

Posted (измењено)

Meni Dusko lici na psiha opasnog, sa onim repcinom, cini mi se da je u stanju da zadavi na tajm outu bukvalno svakog. Znam da je ranije imao jakih uspeha, ali isto tako mu je karijera u padu. On bi bio veliko ime, ali i jos veca kocka. 

Edited by Užljevača

18 минута раније, Dark22 said:

@Dzoni Ma očekivano, ali mislim da sve EL ekipe imaju trenere pa reko možda bi i pristao.

Biće ovo teška sezona izgleda. Čović se izgleda zaigrao kao pre pet godina.

Za onog Ivanovića pročitao sam negde da je Milovac samo ne znam koliko i da li je davao neke izjave( možda od forumaša iz CG zna nešto više), da ne bi bilo kao sa snajperistom.

Ne znam nista o tome, cisto sumnjam. Ja sam iz Bp, on je ovdje rodjen i nisam nikad cuo za njega tako nesto.

1 hour ago, NemanjaKg__ said:

Vreme je za promene ukoliko sadašnja uprava nije sposobna da obezbedi budžet dovoljan za borbu za trofeje. Covic treba jasno da kaze da li moze ili ne i zbog čega.

Koja god da dođe, neće moći da obezbedi budžet odnosno preciznije svaka Zvezdaška uprava. Jedino da prodamo dušu đavolu tako da, malo manje tenzija i biće sve ok. 

2 hours ago, J.V said:

Ne znam, moje laičko mišljenje je nikako Alimpijevic. Ne znam sta ljudi vide u njemu, osim sto je pobedio Partizan. Na sta bi licila ta igra, kako bi se on snasao. Sa Tomicem smo i uradili nesto. 

Ako postoji sansa dovesti Pesica ali mislim da ce to tesko da se desi. 

Nije samo pobedio Partizan, doveo je Bursu u finale EK igrajuci mahom protiv favorita i sve u gostima. U turskom plej ofu, izbacio Efes. Sta vise da uradi decko da ga ljudi shvate ozbiljno. Neki veliki izbor medju domacim trenerima nemamo. Pesic je selektor i u godinama, ne ocekujete valjda da se covek od 73 godine uhvati u kostac sa klubom u EL i u reprezentaciji? Pa vodio bi minimum 100 utakmica godisnje, uz sva putovanja, mislim da je to previse za njega. 

Evo, Alimpije sad reče da nema izlaz iz ugovora i da ostaje u Bursi. Došlo je do toga da ćemo početi da molimo Boga da pristanu Tomić ili Ivanović kako se od sezone ne bi opraštali u sezoni kupanja. Sa Gavrilovićem ili Vladom Jovanovićem bi mogli da konkurišemo u ozbiljnoj borbi za doigravanje u ABA ligi. Od domaćih možda još Zoran Lukić od nekih pristojnijih opcija. Možda Čović skine Šakotu sa partije šaha na Kalemegdanu.

3 минута раније, Bora said:

Evo, Alimpije sad reče da nema izlaz iz ugovora i da ostaje u Bursi. Došlo je do toga da ćemo početi da molimo Boga da pristanu Tomić ili Ivanović kako se od sezone ne bi opraštali u sezoni kupanja. Sa Gavrilovićem ili Vladom Jovanovićem bi mogli da konkurišemo u ozbiljnoj borbi za doigravanje u ABA ligi. Od domaćih možda još Zoran Lukić od nekih pristojnijih opcija. Možda Čović skine Šakotu sa partije šaha na Kalemegdanu.

Sakota je u Saragosi, pisi jos jedan manje.