Jump to content

Кошарка : Медијске спекулације и инсајдери

dragan wien

Recommended Posts

Očekivano. Ko i da ga zove kad mi nemamo ni trenera ni upravu. Raspad sistema koji će morati da se zaustavi uskoro ali kasno da se nešto uradi jer da dovedes i Mesinu trebaće vremena za neki sistem plus mali budžet u odnosu na ove.

Велики плус је то што је радио у Грчкој и водио Олимпијакос па му атмосфера овде и притисак неће бити велики проблем. 

37 minutes ago, Чворовић Илија said:

Ја негде прочитах да ће код Радоње у ПАО, а изгледа да наш бивши хоће и Кобру

Razmena Dobrić za Nedovića. Jel ovde neko već govorio da Radonjić ne voli igrače kao Nedović ili sam ja pobrkao.

Минималне. Странац таквог реномеа (неће му бити тешко сачекати који отказ у ЕЛ да нађе себи амбициознији клуб са стабилнијим буџетом) не долази у клубове са овако малим буџетом као код нас. 

Ако Радоњи нисмо могли гарантовати неке ствари, тешко ћемо Сферопулосу. 

Ово је класично "тресла се гора, родио се миш". Као и послије одласка Томића...два мјесеца смо разбијали главу, повезивали нас са Пасквалом...на крају Шакота дође. Слично и сада очекујем..неко домаће име да пробамо око њега градити нешто..шта, не знам..шта се може изградити када комшија мали све покупи, има новца не зна ни сам колико.

Ko ima Instagram nek baci pogled na Simonovicev Stori. Mislim da nije tek se tako desio :)

Propasti nećemo. Izgleda da se Robija i nalickani nisu džabe videli pre neki dan. Ništa nije slučajno. 

Izdržati ovaj talas ujedinjeni. Lepo su pričali da je druga Robijina sezona najveći udar i sad ce se videti ko je Cigan a ko ne. 

Burno leto, da se preživi jesen, zvezdino proleće i Kalemegdan u junu. Odo po sezonsku :)