Jump to content

Кошарка : Медијске спекулације и инсајдери

dragan wien

Recommended Posts

Radulja je bio vrh neke 2014 2015 i 2016 i to dok je imao Tea na pleju. Čovek je u reprezentaciji sa Teom izgledao kao najbolji centar Evrope ali od tada neka 2017 2018 čovek se ne bavi ozbiljno kosarkom više se sprda i zajebava. Mislim ne znam sve ovo od kraja prošle sezone deluje kao neka namerna sabotaza kluba počev od trenera preko igračkog kadra. 

5 минута раније, SHERIFF said:

Ja ne mogu da mrzim Nedovica, Lazica, Dobrica, Petruseva, Lazarevica, Mitrovica, Radulju (kad je vec tu), Ivanovica, Markovica, Ilica, pa i Kuzmu, da im se podsmevam, jos manje.

Siguran sam da ce poginuti za nasu stvar. I sigurno cu mnogo puta ove sezone platiti kartu da ih gledam. Doneli su nam toliko radosti, neki ce tek...

I siguran sam da ce biti nasa velika prednost dok gomila placenika preko brda bude trazila svoje suteve i statistiku.

Idemo hrabro, pa sta bude. Nemamo toliko novca ali je nas put ispravniji. 

Ko ne veruje, ne mora. Njegovo pravo. Ja ne verujem da ce gore nabrojani da pristanu da budu fikus Zeljkovim placenicima. Nece sigurno.

Dodjite mamu vam *****. Tu smo. Jaci smo !

Како брт плаћеници на другој страни а два гробљана код нас нису плаћеници? 

Ovo je stvarno tragikomedija, bukvalno se smijemo pola sata u nevjerici nas par drugova. Pa sto ne onda Stimara, ako smo vec htjeli nekog igraca koji ne igra odbranu a koji ce da da 200% za nasu stvar. Jos na dvije godine jbt

Ljudi, trenutno je najpotrebnija puna hala cigana i da grmi, to moramo da se slozimo i da upiremo iz sve snage na svim drustvenim mrezama. 

• Палац горе 1

33 минута раније, IBRS said:

awesome jimmy fallon GIF

samo optimizam gospodo, sirimo optimiizam, zbijmo redove i sve ce da bude dobro.

Ajmo da sirimo pesimizam da mracimo, da sirimo negativnu energiju, da pljujemo i mracimo dok sezona nije ni pocela. To je najracionalnije i najbolje, iz toga moze da se izrodi samo nesto dobro po klub.

27 минута раније, Виктор Баринов said:

Предлог оном пушачу курца ккцз инсајдер пошто му је било занимљиво због навијачких ствари да качи слику Радоње у дуксу Олимпијакоса кад је овај прешао код зелених, да сад окачи овај чланак пошто је сад још занимљивије а и тиче се нашег дворишта

https://www.google.com/amp/s/www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php%3fyyyy=2011&mm=10&dd=18&nav_id=550524&version=amp

Pa sta je pogresno izjavio? Bili smo Fmp knjigovodstveno izmedju 2011. i 2014. godine dok je Zvezda bila zamrznuta tri godine. Pa i Covic je izjavljivao tada nesto slicno setimo se. Nijedan ni drugi nisu slagali i po meni ne treba da se stidimo toga vec da se ponosimo tim projektom kako nam je spasen klub i kako nismo bili ugaseni. Ipak mi koji smo znali proces uppr-a i da ce sve sto tada knjigovodstveni Fmp osvoji da ce pripasti Zvezdi i da je i tada realno bila Zvezda sa grbom i dresovima i da se nakon 3 godine i formalno vratiti i zato smo podrzali taj projekat svi i napravili dobru energiju tih godina sto je rezultiralo konstantnim rastom jedno 7 godina na svim nivoima do Alimpije sezona kad je izostala uvecana i zasluzena pomoc drzave za iskorak bas kao i ovoga leta.

2 minutes ago, SHERIFF said:

Ja ne mogu da mrzim Nedovica, Lazica, Dobrica, Petruseva, Lazarevica, Mitrovica, Radulju (kad je vec tu), Ivanovica, Markovica, Ilica, pa i Kuzmu, da im se podsmevam, jos manje.

Idemo hrabro, pa sta bude. Nemamo toliko novca ali je nas put ispravniji. 

Нико не мрзи све те набројане али не могу да поднесу да их неко прави на будале,дебиле,идиоте,телетабисе јер је јасно и оним голубовима у Пиониру да ово нема везе с везом са искораком и борбама за трофеј.

А што се пара и пута тиче,пара се има а пут нам није ни близу исправног.

У старту због ове спрдачине велики број ће одустати да иде храбро у Пионир,Ниш,по европи,ја нећу,мене ће бити као и до сада јер тако осећам,немам право да због нечијих планова не подржим екипу али исто тако нећу ћутати,правити се слеп и дозволити да ме неко прави будалом,идиотом,дебилом,телетабисом.

1 minute ago, Виктор Баринов said:

Како брт плаћеници на другој страни а два гробљана код нас нису плаћеници? 

Prvo, ne znam sta ti znaci brt.

Drugo, ne zelim da te ubedjujem u bilo sta. 

Od kad je kosarke na ovim prostorima, prelazilo se iz jednog u drugi tabor.

Ali se zato od kad je kosarke nije pojavio tim sa 5 milion plus igraca u Srpskoj kosarci. 

To jesu placenici.

Trece, ako bude daljih citiranja, necu odgovarati, niti bilo koga ubedjivati da razmislja kao ja. 

2 minutes ago, ЦИГАНИН 74 said:

Нико не мрзи све те набројане али не могу да поднесу да их неко прави на будале,дебиле,идиоте,телетабисе јер је јасно и оним голубовима у Пиониру да ово нема везе с везом са искораком и борбама за трофеј.

А што се пара и пута тиче,пара се има а пут нам није ни близу исправног.

У старту због ове спрдачине велики број ће одустати да иде храбро у Пионир,Ниш,по европи,ја нећу,мене ће бити као и до сада јер тако осећам,немам право да због нечијих планова не подржим екипу али исто тако нећу ћутати,правити се слеп и дозволити да ме неко прави будалом,идиотом,дебилом,телетабисом.

Ok.

1 минут раније, Bosko Kajganic said:

Ajmo da sirimo pesimizam da mracimo, da sirimo negativnu energiju, da pljujemo i mracimo dok sezona nije ni pocela. To je najracionalnije i najbolje, iz toga moze da se izrodi samo nesto dobro po klub.

osmeh na lice i mesajte kukovima

• Хаха 4

• Администратори
24 минута раније, ЦИГАНИН 74 said:

Медо,Медо,Медо..седесмо у Чубури и брстили кк политику,јел сад довољно?
…и да оно најважније није Чо луд,само му ноге смрде.

nije dovoljno :) bespotreban korak, ko zna iz kojih razloga. to za noge smo se opkladili, jesces ti opet sarmice na leto.

Гост
This topic is now closed to further replies.

• Create New...