Jump to content

Кошарка : Медијске спекулације и инсајдери

dragan wien

Recommended Posts

6 minutes ago, Bosko Kajganic said:

Nedovic da nema istoriju povreda ostao bi jos u Armaniju a Hasan u Olimpijakosu, odnosno zadrzali bi ih tu bogati klubovi. Zato i dolaze kod nas. Prosto i jednostavno.

Не питам се откуд они код нас,поготову Недара на три год.кум,ово/оно него “лекарске прегледе” споменух па отуд они за пример..и Браун наравно.

6 hours ago, Punkerstein said:

Ok, dakle sastavljena je ekipa kako je sastavljena letos. I, sad, posle 3-4 (pripremne)utakmice zaključeno je da nije baš sve to dobro i daj da se dopunjujemo. Vrlo malo sam gledao pripreme, i čitam da je Adams kritičan..E sad, mene interesuje kako se toliko tražio taj prvi plej i kako se toliko promašilo ( mada mislim da se previše drami) sa Adamsom. Zašto je onda tako glupo selektirana ekipa da i pre početka sezone moramo da vršimo doselekciju? Sad treba raspali Stef da nas čupa? Msm, ako uopšte bude zdrav...Ako treba da budemo ikebana, zašto se toliko tovari magacin? 

Ja sam solidno ispratio pripreme. Svaki meč sam odgledao bar poluvreme ali uglavnom cele utakmice. Znaš da mi košarka nije jača strana ali meni se čini da on trenutno nije za prvog pa ni drugog pleja. Ne kažem da je promašaj, možda će mu trebati vremena da se svikne na ekipu i način košarke. U proseku je imao otprilike 4-5 prodatih lopti po poluvremenu za vreme provedeno na parketu. Ne sećam se sad na kojoj utakmici imao je 9 za 10-tak minuta provedenih na parketu. Što se tiče Pefija on je još i najozbiljnije izgledao na parketu. Džoni je uglavnom igrao sa rezervnom petorkom, a znaš da sa Lukom nesmeš ništa bržu loptu da baciš kontroliše je ko Srnić visoke lopte.Vruć 🥔

Daj bože da Jovića posluži zdravlje, ali ako mene pitaš još jedan u nizu suludih poteza. On nema ni ritam utakmica. 

50 минута раније, SHERIFF said:

Eh da smo istrpeli mlade kakav bi danas tim imali.

Rebic, Uskokovic, Voja Stojanovic, Tejic, Kaplanovic, Rakicevic, Radanov, Stefan Jankovic, Nikola Jovanovic, Aranitovic, Nenadic, Simanic. 

Svi progledali posle Zvezde. 

Zaboravio si najtalentovanijeg, Sanija Aranitovića :D 

Posted (измењено)

Не могу да се сетим јел су забрањени ови овде па обришите ако јесу..

https://telesport.rs/2022/09/27/ekskluzivno-dogovor-pao-iskusni-centar-u-zvezdi/

Edited by Виктор Баринов

2 minutes ago, Виктор Баринов said:

Не могу да се сетим јел су забрањени ови овде па обришите ако јесу..

https://telesport.rs/2022/09/27/ekskluzivno-dogovor-pao-iskusni-centar-u-zvezdi/

Stvarno se nadam da je novinarska glupost 

Posted (измењено)

Од кад је Човић у једном од гостовања питао све у студију,чак и камермана јел би волео Брадуљицу само сам чекао тај тренутак да га озваничи.Изабрао је као и увек одличан тајминг..0:2 у Ослу да се лакше свари.

Шалим се,наравно да сам озбиљан,био је прајд,није био..

Edited by ЦИГАНИН 74

VJ je greska koji ce zbog toga sto su navijaci pojeli g oko Alimpija dobiti kredit kome nije dorastao. Znas i sam da se ne pita puno. 

8 минута раније, ЦИГАНИН 74 said:

Није можда он али ВЈ ће испасти

Koga je mogao tad da dovede, posebno na onako slab roster (za uslove EL). Bilo ko da je bio trener ne bi dobacio do onoliko pobjeda do koliko je on dobacio. E sad, sto nije uspio da autoritetom igracima objasni koliko je bitna ABA, jbg... najvise bih volio da on uzme trofeje sa Zvezdom i makne ljagu sa imena koju ima kod vecine navijaca, jer je on oznacen kao glavni krivac.