Jump to content

Кошарка : Медијске спекулације и инсајдери

dragan wien

Recommended Posts

9 minutes ago, DjapeDelija91 said:

Ja sam i zaboravio koga smo sve potpisali, može da se ispostavi da će prva četvorka da bude Petrušev, on opet ima i taj potencijal da izraste u vrhunskog igrača. 

Ma guzva je na 4 i 5, Petruseva treba staviti na 3.

Znači to je to što se 4 i 5 tiče

Bentil, Ilić
Mitrović
Hasan, Petrušev

Tako nekako. 

Ako White ode. A ako ostane onda ne znam, vise ili Luka ili Ilić. Al pretpostavljam da će White ipak otići. 

Ovako na prvu bih rekao da će biti problem skok. + nemamo Kuzmolikog visokog koji će da kroti jake centre. 

Nadam se dolasku Teodosića ako postoji šansa, sa njegovim dolaskom bih postao optimista, sad sam i dalje pesimista po pitanju sledeće sezone. 

Sve ovo što je urađeno u prelaznom roku će pasti u vodu ako se dovede neki Evrokup mediokritet kao što je preplanuli Crnogorac Kobs. Što se tiče pojačanja ostalih, po meni sve ima smisla i Šabaz uz još jednog 2/3 igrača bi odlično kompletirao ovaj tim.

Posted (измењено)

Koliko ja znam gospodin kk insajder je najvljivo Singltona na inst.  To lozenje na pojacanja hajp Nebojsa koji prica mozda cu ovog mozda cu onog lozi ljude i klince a posle se cudite kad krene kuknjava... Nemoj da se pravite englezi i da pricate bajke...  Kao gde je singlton i slicno zvezda se pratila i kad je igrao Dragojlovic Balaban Drca nebitno pratice se i sada! 

Edited by Asta Cohones

Posted (измењено)

Тачно тако. Али инсајдер је 'нате обрисао ту објаву, "случајно" му се омакло да је шерује...па послије ђаво крив јер се маса ложила на Синглтона.

Пале се навијачи ко мали мајмуни... добили смо паре, довешћемо овога, довешћемо онога..па Човић наводи масу на та нагађања. Те двојица Црногораца, те Валенсија, те Теодосић, Радуљица, Синглтон...и онда навијачи криви што имају превелика очекивања..те нема спавања ноћас, те ово те оно. Човић намјерно наводи на погрешан траг, а кад је то у оволикој мјери радио? Који то предјседник било ког Евролигаша ради то што ради Човић? Гостује на телевизији и штанцује имена, подстиче навијаче на погрешне трагове, спрда се са масом?

Нисмо ми никада ни имали овакав буџет па да се ложимо на имена са којима нас сада повезују. Сходно буџету, порасла су и очекивања навијача. Па ако је буџет толики колико је рекао Човић да ће се покушати добацити (12 мил), онда је и логично да гледамо нека јача имена која до сада нисмо могли ни сањати. Ал ти незахвални навијачи...оће неког скупљег од 450к, прижељкују што боље играче у свом тиму...безобразници.

Edited by Гио94

Sto neko napisa sinoc, pre bih izabrao Petruseva i Bentila nego samo Singltona.

Kad stignu jos dva pojacanja da neko ko se razume napravi poredjenje timova favorita za osvajanje ABA lige.

Dajte Kobsa, Covicu cuj me… kakav fijasko od prelaznog roka. Da je rekao da nemamo novca kao komsije niko mu rec ne bi rekao, ovako nam je stvorio laznu sliku da imamo dosta novca i da dolaze bombe. A Bentil i verovatno Tejlor(uz svo duzno postovanje jer ne znam ko je momak) to sigurno nisu.

Фијаско...након најављиваних играча и ложења, ово се може окарактерисати баш као фијаско. 

Кратка је граница од Синглтона до Бентила, од Шабаза до Тејлора. 

Занимљиво, као да не постоји сутра, него морамо да комплетирамо ростер до краја јула иначе ће нас избацити из ЕЛ. 

Е да, пошто је Виртус озваничио Ифија, мислим да прилично расту шансе да нас Теодосић појача. Препуни су на бековскиђ позицијама били и без Лундберга.

Svi smo besni zbog trpanja love u drzavni projekat ali dajte da se malo smirimo,bar za toliko da napadamo Covica kad neki igrac dodje,ili kad neki koga smo mi hteli potpise za drugi klub. Ovako portali napisu nesto a mi odmah udri.