Jump to content

Кошарка : Медијске спекулације и инсајдери

dragan wien

Recommended Posts

Sta ce nam Teo, ima 35, odbrana i u prajmu je bila uzas, a kamoli sada. Nisam ga davno gledao, ne znam ni da li ofanzivno moze da isporuci. Ne znam zaista, sta pokusavaju sa ovakvim rosterom, Teo, pa jos i ovaj Shabaz ako dodje, jel to pokusavaju da ubace po 120 poena svaku utakmicu? 

Tako se ne pravi tim, ne znam, mozda sam laik, zapravo jesam za kosarku, ali ovo mi se cini kao da Covke jos nije preboleo raskid sa Radonjom pa sopingom zaboravlja na slomljeno svoje kosarkasko srce. 

Na sta li ce ovo da lici brate mili. Evo nek mi kaze neko , kako bi se Teo uklopio ovde u ovaj tim? 

Dajte ljudi nemojte se zajebavati. Teodosić će i sa 48 godina će verovatno imati najbolji pregled igre od svih igrača KKCZ u Čovićevoj eri ako ne i duže. Takođe, verovatno je i najzvučniji transfer u celoj istoriji KKCZ. Koliko god da je defanzivno rupa, centri će da nam procvetaju sa njim. Ako Ćaćo, De Kolo, Ljulj i ostali mogu da igraju i prave razliku u tim godinama, može i on. Pogotovo u Zvezdi.

Posted (измењено)
2 hours ago, Punkerstein said:

Pozdravi druga. Ban 2 dana

Sta ako mu se drug preziva Covic 😀

Trrba prvp navede ko mu je drug i ako druga nema na vikipediji onda, ko stvoren sam za admina 😀

Edited by Iluzionista

7 hours ago, Iluzionista said:

Macvan

Хтедох написати разбијену ал ме  преварише танки прсти.😁

Тео рече да неће долазити са 35,али би дошао са 32 тако да је све рекао овиме. То му је била прича од пре пер година,да ли је сада променио плочу видећемо.

57 минута раније, Vasa123 said:

Teo + Napier= Najgora odbrana u EL svih vremena.

Iskreno ne bih volio da dodje Teo, bojim se nekog potencijalnog izdrkavanja na treneru a i plata mu je da te zaboli glava 

Teo je uvijek bio produzena ruka trenera koliko znam i nikad nije imao problem sa trenerom. Jeste on lelemud sto se tice treniranja bio, to mu se i vidi, ali on je veliki autoritet bio oduvijek.

Ne znam da li pratite podkwst Kuzma&Luka, ultrakvalitetna stvar preporucujem svima, izmedju ostalog pricali su o tome kako u repki nije bilo autoriteta sad i da bi bilo drugacije da je jedan Teo tu samo na klupi bio. Kuzma kao neko ko je bio u savezu zna sta prica.

2 minutes ago, czbp said:

Teo je uvijek bio produzena ruka trenera koliko znam i nikad nije imao problem sa trenerom. Jeste on lelemud sto se tice treniranja bio, to mu se i vidi, ali on je veliki autoritet bio oduvijek.

Ne znam da li pratite podkwst Kuzma&Luka, ultrakvalitetna stvar preporucujem svima, izmedju ostalog pricali su o tome kako u repki nije bilo autoriteta sad i da bi bilo drugacije da je jedan Teo tu samo na klupi bio. Kuzma kao neko ko je bio u savezu zna sta prica.

Verovatno najbolji kosarkaski podkast kod nas,a sto se tice Tea,ako ga u odbrani moze kriti Virtus koji ima Vimsa i Belinelija koji ne znaju sta je odbrana,mozemo i mi.Sto se autoriteta tice,setite se onog prvenstva kad je na tajm autu on pricao i to ih ribao za sve pare...kako ono bi,dobro ljudi hocemo li da igramo ili ne,ako ne koji smo ***** i dolazili ajmo lepo kuci,idite u pm...to se pamti...to je vodja...

1 Shabazz Napier, Nikola Ivanović, Stefan Marković
2 Nemanja Nedović, Miloš Teodosić
3 Scottie Pippen, Bruce Bowen
4 Kevin Garnett, Tim Duncan
5 David Robinson, Ben Wallace 

Moglo bi da prodje.

Just now, Borca said:

Moglo bi da prodje.

Bubreg dajem za Bowena,Dankana i Admirala 😂😂😂

54 минута раније, Punkerstein said:

Pazi, mi ne znamo ko su ti ljudi. Oni ovde ne pišu, nisu sticali ovde reputaciju i mesto na kome pišu nema nikakve veze sa Zvezdom. I tamo mogu da pišu šta žele. Mi smo ovde dopustili određenu slobodu. Nemamo nekih pouzdanih informacija, zamoljeni smo da ne zapitkujemo i da se klub pusti da radi. Meni bi bilo najdraže da se ništa ne piše a da dovedemo sve te zverine od igrača. Razumem, s druge strane, i uzbuđenje kod ljudi jer se dovodimo u vezu sa ozbiljnim imenima kao nikad pre, pa s druge strane i mene opali euforija 😁Ali opet moramo zadržati neki nivo ozbiljnosti. Prenoseći pisanja sa tog drugosrbijanskog mesta i navodeći ga kao izvor degradira se MCZ pre svega. Kolega Stara Raška me citira i tvrdi da sam kontradiktoran iako i sam vidi na šta sam skrenuo pažnju. Rečeno je da se mogu komentarisati informacije koje prenesu mediji ali ne i šta sve neko piše po drugim forumima. Dean je dobio ban za onaj upis iako mu je prethodno isti sklonjen bez namere da bude sankcionisan. Ne, on uzme i ponovi upis gde se poziva na drugara opet. Neozbiljno. A ljudi se hvataju za sve i svašta kao pijan plota. I posle mogli smo ovog da dovedemo a doveli smo onog itd i stvara se samo negativna atmosfera oko kluba. 

I zato molim da se malo filtriraju informacije, to bar može svako od nas. Nije problem da se postavi info od kurira npr (šta god ja mislo o njima) i da se priča na tu temu. Ali, javio mi drug, video sam na u92 i sl je malo neozbiljno i nekorektno prema MCZ-u kao forumu na kom obitavamo. Ima i tu razloga zašto je neko ovde po ceo dan a ne bi ni privirio na u92 i sl.

Апсолутно коректно речено и то наравно поштујем... 👍

7 минута раније, Borca said:

Moglo bi da prodje.

Стави назад само Расела, може све живо да брани, какав бре Адмирал, Данкан, Гарнет, Волас...

1 hour ago, ЦИГАНИН 74 said:

Вероватно се чека та лимарова бомба(Милутинов/Пенгос) па онда да се озваничи и ублажи детонација.

Cigo od kad je taj pesimizam kod tebe? Daj bre nek dovedu i Milutinova  i Pangosa da cirkus bude kompletan... Korov nad korovima nece ostati posle limara a mi nase dvoriste da gledamo!

Nase je da punimo halu i da pruzimo momcima podrsku i nis mi ne cemo biti toliko slabiji od njih... Jebacemo drzavni projekat! 

2 минута раније, Asta Cohones said:

Cigo od kad je taj pesimizam kod tebe? Daj bre nek dovedu i Milutinova  i Pangosa da cirkus bude kompletan... Korov nad korovima nece ostati posle limara a mi nase dvoriste da gledamo!

Nase je da punimo halu i da pruzimo momcima podrsku i nis mi ne cemo biti toliko slabiji od njih... Jebacemo drzavni projekat! 

Bukvalno, treba samo pametno raditi i u okvirima budzeta, bez zaduzivanja i da odradimo ono sto je do nas. A oni ce se vec sami ugasiti nakon “trogodisnjeg projekta”, citaj Drzavnog