Jump to content

Да се види ко се крије иза ког имена... или испијање пива, али не виртуелног

Recommended Posts

После овог скока на главу са Ајфеловог торња нема ништа од тог курса у Чубури.Само неки дисконт пића у близини,типа три Никшићка за 199дин долазе у обзир ..а и боље тако него да га конобари служе у Даниловом дресу.

44 минута раније, Чворовић Илија said:

Купите му и неки аутић на даљински, да се мало занима, пропашће му зубићи од толиких слаткиша, јес да су млечни ал ајд....

Pa nek sisa onda :) 

34 минута раније, Поп said:

,,Освјештах” и ја Чубуру :) 
Захваљујући браћи, а затим и момцима на терену, било је то једно незаборавно вече и дружење, како у самој Чубури, тако и на стадиону, а Бога ми и послије утакмице 🙂
Хвала браћо, па се за почетак видимо у Мађарској, да поједемо тај гулаш и да добијемо ,,неугодни” Ференцварош, а затим поново на мјесту које брзо прираста за срце 🙂
Надам се да ће нас против Трабзона бити бар дупло више него јуче, да увеличамо надам се још једно блиставо вече наших момака на терену.

Oce Makarije a ko je u crkvi kad ti vitlas pod svetlima velegrada ? :) 

Znaci bas te briga putuj igumane za manastir ne brini :) 

Dobro da ja nisam bio tamo kao antihrist , em mi je muka od tamjana ,em ko zna mozda dal bi ti kandilo radilo pored ovakvog gresnika :) 

28 минута раније, Поп said:

Добри мој Кајзере, теби сам се посебно радовао, чак сам те замијенио са једним господином који је улазио у кафану, али су ми рекли да си ипак мало млађи од њега.
Мисија и задатак свих нас је да враћамо ,,изгубљене душе” на прави пут.
Има ко да брине за ,,манастир”, права искушења су у велеграду.

Ha ha bravo pope....Veruj mi da je radovanje susretu obostrano :) ....Cak me mozda izvedes na pravi put ..Otvoren sam ja za sva nova saznanja i spoznaje...A posebno cenim one koji promene stavove ..ko ce ga znati mozda postanem i vernik :) 

Na kraju ipak nas sedmorica, ostatak ekipe iz Bijelog Polja nije bio prisutan.

Sto se tice kafane za Trabzon, da l' cu doci zavisi od toga dokle cu se zadrzati na poslu. Ako pobegnem bas u 6, eto me, al ako radim do 7 il' tako nesto idem direktno na stadion. 

12 минута раније, keyser_soze said:

Stizem za Trabzon ...Gorece Cubura :) 

Мораће шанк да промене.:D

Ако има места за тим столом рачунајте ме за Трабзон.

Мислим,само да резервишем у напред.:smeh211:

1 hour ago, keyser_soze said:

Ha ha bravo pope....Veruj mi da je radovanje susretu obostrano :) ....Cak me mozda izvedes na pravi put ..Otvoren sam ja za sva nova saznanja i spoznaje...A posebno cenim one koji promene stavove ..ko ce ga znati mozda postanem i vernik :) 

Ништа, онда се ако Бог да видимо пред утакмицу са Трабзоном. 
Имам ја и времена и стрпљења за браћу која имају недоумице по питању вјере, @Meda може да потврди 🙂.

23 минута раније, Поп said:

Ништа, онда се ако Бог да видимо пред утакмицу са Трабзоном. 
Имам ја и времена и стрпљења за браћу која имају недоумице по питању вјере, @Meda може да потврди 🙂.

Boze daj mi strpljenje al odmah :)