Jump to content

МЦЗ мајице - НАРУЧИВАЊЕ

MCZ sitnice  

15 чланова је гласало

1. 1. Da li biste kupili MCZ majicu ili neku drugu sitnicu?

• Da
      15
    • Ne
      0

Recommended Posts

BRACO DELIJE. 

Licno proizvodim narukvice Crvena Zvezda. I ovakvih zaista nema na ovim prostorima jer ima bas mnogo procesa.

Sa prednje strane je grb naše ZVEZDE, sa druge strane je lepim slovima napisano DELIJE.

Mogu se podesiti da odgovaraju i DECI i MOMCIMA/DEVOJKAMA i ODRASLIM LJUDIMA. 

Možete pokloniti tako deci, rodjacima, prijateljima, poznanicima i ostaviti za sebe. 

Ako neko želi da naruči, javite se meni u porukama. Može za Srbiju i može za BiH. 

IMG_3827.JPG

• 1 month later...
13 минута раније, Levo krilo said:

Daj prvo neki dizajn da vidimo

Oko toga sam se nadao da ce neko dati dobru ideju. Ali eto, logo napred siguran, a za neke detalje dajte predloge. Uostalom, evo kakve su nam bile prethodne majice.

IMG_20200921_105635.jpg

1 hour ago, Meda said:

@GoranM pokrenuo si bio pricu. Jel hoces i ti?

Naravno. 4 XL velicina u svakoj boji po jedna. Ne mora cak ni da ima na ledjima natpis Je.em ti Masu. 

Cena je fantasticna. Mozda bi mogle tri zvezde na grb.

Sjeban mi je profil totalno od kada su mi nalupali minuse. Ne mogu da pisem pp, a i logujem se preko one stvari. Do incidenta sam direktno ulazio na forum. Sada moram okolo naokolo. Na foru. 

Dzoni ce mi se javiti kada iscita clanak pa da ga objavljujemo. MCZ okupljanje je divna ideja. Da se rese svi nesporazumi uz rakiju i prasetinu. Mozda posle nekog meca da zakupimo neki restoran i prepariramo se ko ljudi. 

Ima mnogo ljudi na forumu koji pisu bolje od mene, valjda ce ih to povuci da i oni pocnu da pisu.