Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Recommended Posts

Ja sam vec predlozi,ne znam gde ovo da napisem,stvarno sam razocaran sto niste pitali Milanaa pitanja koja sam poslao,pitanja nisu bila nepristojna,uopste.

Пази, није то само до нас. Он има права да изабере на која питања жели или не жели да одговори.

Пази, није то само до нас. Он има права да изабере на која питања жели или не жели да одговори.

Mislim da ste mu dali da bi odgovorio jer su skoroz normalna pitanja.

DA li ce se vracati u Zvezdu kao fumnkiconer?

Добио је сва питања, одговорио је на она која смо објавили, доста са Гуровићем.

Идемо на Предрага Ђорђевића.

Мислим да би било занимљиво да се уради интервју са свим уредницима МЦЗ. сајта и да се свака 2-3 дана избацује по један.

Мислим да ни ово не би било лоше, али питање је колико је то изводљиво.

sa urednicima MCZ-a je bilo za Novu godinu...svi zajedno u jednom intervjuu

Mislim da ste mu dali da bi odgovorio jer su skoroz normalna pitanja.

DA li ce se vracati u Zvezdu kao fumnkiconer?

sva su postavljena osim kako ...Varda Milane

Послата коначно питања Пеђи Ђорђевићу, очекујемо одговоре :)

Ja sam vec predlozi,ne znam gde ovo da napisem,stvarno sam razocaran sto niste pitali Milanaa pitanja koja sam poslao,pitanja nisu bila nepristojna,uopste.

Која су била питања? Рећи ћу ти тачно шта је одговорио и видећеш зашто није ушло у крајњу верзију.

Постављена су сва, осим Милпаровог за Варду :)

Најредовнији.Кажи без лажне скромности :P

Ма сад се ту као нешто снебива све :raz_097:

Која су била питања? Рећи ћу ти тачно шта је одговорио и видећеш зашто није ушло у крајњу верзију.

Постављена су сва, осим Милпаровог за Варду :)

DA li svraca u Nis,da li ce se vratiti u Czv kao funkcioner

Kаква јавна дискриминaција једног од најредовнијих чланова форума, тј. мене. Овакву непрофесионалност одавно нисам видио... :jes-va10: Да је онај неки Ушћанац поставио исто питање, била би друга прича... :smeh211:

PRAVDA ZA MILOSA!!! :caen2:

DA li svraca u Nis,da li ce se vratiti u Czv kao funkcioner

Не сећам се шта је рекао за Ниш, али за ово друго је рекао (цитирам од речи до речи): - Питање за господина Човића.

Dali je moguci doci do intervjua od recimo Mihajla Pjanovica ili Gorana Drulica???

Са Пјаном је већ рађен, имаш га у овом подфоруму. ;)

Што се тиче Друле, даћемо све од себе да и њега интервјуишемо. :raz_097:

Не сећам се шта је рекао за Ниш, али за ово друго је рекао (цитирам од речи до речи): - Питање за господина Човића.

Puno hvala i jedan veliki pozdrav iz Grcke za sve vas sa MCZ foruma...

E super bas cu d aprocitam,nisma vidjeo jer sma manje vis eovde novi na forumu pa nisam primetio:).Bilo bi lepo cuti sta Drula misli o ovoj Zvezdi,ili mozda kako je to bilo u njegovo vreme,a znamo koliko nam je radosti Drula doneo:).Veliki pozdrav.PS:IMAM SMAO JEDNO PITANJE POSTO SAM OVDE NOVI INTERESUJE ME KAKO SE MOZE NAPISATI DA OVDE DOLE STOJI OVO STO I OSTALI IMAJU,MISLIM AN TEXT VELIKIM SLOVIMA,KAO NEKA VRSTA POSTA I KA DGOD POSALJES KOMENTAR DOLE ISPOD PISE TO VELIKIM SLOVIMA:) (KAO NASLOV)...Veliki pozdrav za sve od Delija iz Brckog-Republika Srpska!

E super bas cu d aprocitam,nisma vidjeo jer sma manje vis eovde novi na forumu pa nisam primetio:).Bilo bi lepo cuti sta Drula misli o ovoj Zvezdi,ili mozda kako je to bilo u njegovo vreme,a znamo koliko nam je radosti Drula doneo:).Veliki pozdrav.PS:IMAM SMAO JEDNO PITANJE POSTO SAM OVDE NOVI INTERESUJE ME KAKO SE MOZE NAPISATI DA OVDE DOLE STOJI OVO STO I OSTALI IMAJU,MISLIM AN TEXT VELIKIM SLOVIMA,KAO NEKA VRSTA POSTA I KA DGOD POSALJES KOMENTAR DOLE ISPOD PISE TO VELIKIM SLOVIMA:) (KAO NASLOV)...Veliki pozdrav za sve od Delija iz Brckog-Republika Srpska!

Уђеш на свој профил па идеш на подешавања па на потпис и напишеш шта хоћеш.Поради мало на правопису,јако је мучно читати толико дуге постове са тако пуно грешака.Ништа лоше не мислим само преконтролиши пост пре него што кликнеш на упис. ;)