Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Recommended Posts

Предлог - ако ће се интервјуи радити уживо - обавезно питање да буде о могућности евентуалног преласка у партизан и оно... крупан кадар, добар снимак и добра изјава као доказ за "недајбоже" ситуацију - да цела земља види како се извргавају руглу издајници као што је Мустафа, шта су некад говорили...

Red je da se uradi intervju sa predsjednikom kluba za koji navijamo, a mislim da bi i intervju sa novim kondicionim trenerom Radakovićem bio interesantan.

Guest Јована Б.

Душан Баста. Каријера му је у успону, а он је право Звездино дете и био је део Звездине генерације која је стварно вредела и била достојна црвено-белог дреса.

Никола Хаџи Николић - човек који се први одазива на наше хуманитарне акције, вођа тренутно можда и најбољег рок бенда 357, својим ставовима и делима је више него заслужио да се нађе у овој рубрици.

Ja bi voleo da cujem sta se dogadja sa Slavoljubom Muslinom. Eee da je srece bilo da nam je on ostao trener.

Дефинитивно бих желео да читам интервју са Драганом Шкрбићем и Жикицом Милосављевићем! :) За почетак, може и само са једним од њих двојице.

јесте да су до сада углавном интервијуисани садашњи и бивши спортисти, али нема разлога да то не буду и други познати звездаши. Мој глас за Бају Малог Книнџу, сигуран сам да би сви то волели и да бисмо сви имали много тога да га питамо, још кад би то могло и да се сними, макар аудио било би :ura11::reims1::triprs12::srbkolosc5:

U pravu si sta sa njim pa treba da se prica menja veru!

Bilo bi lepo obaviti razgovor sa predsednikom Lukicem i pitati ga sta je sa zvezda fondacija,stadion na vracaru...

sLAZEM SE!!!ima "15 000'' clanskih 20000 sezonskih i na sajtu fondacije pise da ima ok 84 000 evra a znam da su i posle uplacivali ljudi!!!!!!! :crazynorth1ps3::cfa9::srbkolosc5::zvezdakoreopw4:

Па рецимо:

- Шта су његови основни квалитети? Да ли више воли у овој формацији да игра крило или у врху напада? Да ли би му сметало да сваку утакмицу почиње као џокер, а када уђе да да гол? С ким се највише дружи од саиграча? Како га зове тренер и да ли некада дође до забуне, пошто су тренутно 4 Филипа у првом тиму? Ко је црњи, Борха или Асамоа? Шта је старије, кока или јаје? Шта је брже или воз?

Одаберите! :D

П.С: Она питања на фејсу су неквалитетна!

Мало сам разочаран што су само два члана поставила питања Касалици, али шта је - ту је.

Слободно наставите давати приједлоге у вези тога кога желите да МЦЗ интервјуише. Од отварања ове теме су рађени интервјуи са: Пешићем, Робијем, Стаменим, Томасом, Филипом Човићем, Зенгом, Јеленићем, Касалицом, Јао Милетом, Љубицом Кецман, Сањом Малагурски, итд.. Надам се да сте задовољни са досадашњим интервјуима :)