Jump to content

Litije u Crnoj Gori

Recommended Posts

Tema treba biti izdvojena ,nije joj mesto na "svastari" a svakog koga interesuje moze ovde preneti desavanja i diskutovati u vezi istih.

Podrska narodu u Crnoj Gori je danas najpotrebnija ,tamo  se ne brane samo svetinje  nego i identitet svih nas.

Srpska Sparto nisi sama!

Berane sinoć8ced6b3e412846c4d9d3fcf2d91cd119.jpg

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

milovci krenuli na sve ili ništa

ead3caa017b47c93ad09696bdee7ad04.jpg2fa6985bdb3aadee112a1f73249d647e.jpge6e895795bb8489fe3d03aace97edb74.jpg

• Палац горе 2

СРАМНО! РЕЖИМ НЕ ПРЕСТАЈЕ СА НАПАДИМА НА СПЦ. НАКОН ДАНАШЊЕ МОЛИТВЕ ЗА ЗДРАВЉЕ СВИХ ГРАЂАНА БЕРАНА И КАЂЕЊА ГРАДА, СВЕШТЕНИЦИ СУ ДОБИЛИ ЈОШ ЈЕДАН ПОЗИВ НА САСЛУШАЊЕ

EXqYqSaXgAEv_5P?format=jpg&name=small

• Палац горе 1

Stanje je odlično, narod jedva čeka litije, ubrzo će da krenu. 
Berane se već polako diže, prije neko veče šetnja, pa hapšenja, pa večeras kolona autima kroz grad [emoji3] 

Berane započelo,Podgorica će da dovrši!214b6693478b8a3b140d2a4da8a47370.jpg

• Палац горе 1

26 минута раније, Јури said:

Jesu, u oktobru čini mi se. 

Trebali su da budu u oktobru ili pocetkom novembra, ali sve se vise prica da ce da budu tokom ljeta, da bi Milo iskoristio ovu situaciju sa koronom i da se ne bi litije nastavile prije izbora

Trebali su da budu u oktobru ili pocetkom novembra, ali sve se vise prica da ce da budu tokom ljeta, da bi Milo iskoristio ovu situaciju sa koronom i da se ne bi litije nastavile prije izbora
Milu se pišu litije,dakle crno kad god izbore raspisao.
Budu li na leto,biće litija i tokom leta i jeseni,bude li na zimu,šetaće se do Božića jer sad nema nazad,sad samo može biti još jače,još masovnije a i biće!
Izbori su totalno nebitni jer je narod već izabrao i pobedio,on se već desio,sačuvao je svoje svetinje i svoj identitet još zimus a to što režim ne želi da prihvati to je drugi problem,potpuno razumljiv iz njegovog ugla jer posle tri decenije gubi sve i ruši se sve ono na čemu je najviše počivao : na satiranju svega srpskog,IDENTITETA na prvom mestu.
Pokušaće milovci u toku kampanje na predizbornim skupovima neke sukobe da isprovociraju ali od toga neće biti ništa jer je narod jedinstven i u ogromnom broju čistog srca&obraza rešen da ide do kraja a zna se čijeg.

Baš odavno se nisu sa više optimizma čekali izbori. Mada i pored toga ja nisam optimista ni sada. Sve dok imaju podršku Amerike i EU, a potpunu kontrolu policije i vojske, male su šanse da se nešto promijeni. Oni su u stanju da izvedu policiju na ulice, niko ih za to neće osuditi u Evropi, a narod mislim da nije spreman da udje u gradjanski rat, a podrške od izvana nidje. Uostalom, Milo je bio zreo da padne na prošlim izborima, pa kad se vidjelo kuda to vodi odjednom se izmislio državni udar, i sve je bilo spremno da se uvede ratno stanje da je narod izašao na ulice. Ko se sjeća 2015. i mjera koje je policija preduzela protiv demonstranata. Pa predsjednički izbori kad je Lekić pobijedio Vujanovića pa Filipu bilo muka da izadje i kaže da je on pobijedio, pa ga gurali da iskorači naprijed.. Jednostavno kad imaš podršku EU i Amerike može ti se da uradiš sve, ovi će ti priznati te tvoje rezultate iste večeri i nakon toga narod samo može da udje u gradjanski rat Na stranu sve malverzacije prije i tokom izbora, birački spiskovi, kupovina glasova, ucjena, zapošljavanja, činjenica da ima vladu sa manjinama  itd.. to sve na stranu, i pored toga treba da izgubi izbore. 

Litije i čuvanje svetinja je jedno, narod je za to spreman da pogine, ali nakon izbora da izadje na ulice i krene u sukobe sa policijom, mislim da nije. 

Zato i pored svega nisam optimista, barem dok Amerika ne pripremi i instalira nekog drugog poslušnika pa napravi rotaciju. 

• Палац горе 1

7 минута раније, Levo krilo said:

Da li u CG postoji neka zajednicka lista opozicije ili su rascepkani kao u Srbiji?

A bmg sad za sad je rascjepkano i to dosta. Meni lično je najveći problem što su srpske stranke rascjepkane pa brat bratu u 3 ili 4 stranke.  Mada postoje indicije da bi mogle da se naprave 2 kolone i da se tako ide na izbore. Ali ja u sve to sumnjam, mislim da na kraju neće od toga biti ništa jer je realno da su neke opozicione stranke trojanski konji i da će minirati sve to. Jedna kolona sigurno ne bi prošla, a dvije možda. Jednu da okupe Demokrate oko sebe i tu da idu te procrnogorske stranke, a drugu DF gdje bi išle prosrpske. Ali problemi su što unutar oba korpusa jedni druge optužuju za izdaju :D 

Loša stvar pred ove izbore je ta što je Krivokapić na prošlim bio opozicija, a sad bi 99% podržao Mila ako bi zatrebalo. 

Juri

Milo je produkt USA administracije koja je na izdisaju,ne verujem da će mu nova dati podršku.Na penalu je mnogima a partnere gubi sve više.

Ne verujem ni da će narod samo uz litije biti jedinstven i ogromnog broja nego da će i na izborima to sve potvrditi.

Režim sa silom nema šta da preti jer mu je to bumerang u najavi,bacaće se oružja,uniforme bude li bilo naredbe da se krene na narod.

Ja sam veliki optimista po pitanju CG,crkva i narod su se dokazali,sad su na redu partije i lideri...tu je DF,tu je Milačić koji je u naletu..ima tu i za stranačku borbu,Medojević,Mandić,Knežević e ako oni nisu dovoljni na ove pola CG što je u protestu e onda neka još godinu/dve Mila dok se ne stvore svi uslovi da padne i zaglavi ćorku.

46 минута раније, Levo krilo said:

Eto vidis... sad prebaci to na srpsku politicku scenu i dobices preslikano sve bukvalno.

I dokle god je tako i Milo i Vucic ce vladati bas dokle god pozele i ni dan manje.

Ili svi u bojkot ili 2 liste... sve ostalo je lose i po samu opoziciju i sto je mnogo bitnije, po gradjane.

A kad se izadje u te 2 kolone, opet ti treba trojanski konj medju Milovim/Vucicevim da bi uspela smena vlasti. U Srbiji je to SPS i Dacic, u CG ne poznajem dovoljno, ali neka bude Krivokapic posto si ga pomenuo.

A fora je sto opozicija u Srbiji ne zeli vlast jer nas ceka jos gora kriza nego 2008-9 i "resenje" Kosova. Kao da ne znaju da ovaj to moze da oteze dokle god pozeli, jer da EU/Rusiju/Ameriku/Kinu zabole za Kosovo i Srbiju, davno bi naterali da se napravi neki "dogovor" i da se isti sprovede.

P.S. koliko ljudi u Litijama dolazi iz Srbije da podrzi ljude u CG?

Ja mislim da u CG nema smjene vlasti dokle su god na celu opozicije Mandic, Medojevic i kompanija. Ja sam siguran da i oni ne zele da dodju na vlast, 30 godina su u opoziciji i sve dok se ne pojave neki drugi i mladji, Milo ce drzati vlast. Vjerovatno ce malo da popusti pod pritiskom Crkve zbog litija, da bi sebi obezbjedio jos jedan mandat.

Zalosno  je to sto nemas za koga da glasas iz opozicije, ni u CG ni u Srbiji i poznajem mnogo mladjih ljudi koji bi glasali protiv Mila isti sekund kada bi se pojavio neko ko nije Mandic, Medojevic ili Lekic.

@Levo krilo

Ma Milove koalicione partnere nema šanse da niko preuzme. To su ti manjinske stranke (albanci, muslimani, hrvati) i socijaldemokrate koji su se podijelile na 2 stranke, Rankovi i Ivana Brajovića. Brajović je sad uz Mila sa 2 poslanika, a Ranko nije 2016. ušao sa 4. Ali moje mišljenje da na njega na ovim izborima treba gledati kao na Milovu stranku, ovo je zicer za njega da se vrati u vlast pod pričom da je kritikovao Mila ranije ali sad mora da stane uz njega zbog viših interesa (država bla bla..). U principu Milo je prošle izbore dobio sa 42 poslanika (od 81), Krivokapić je imao 4, znači ovog puta bi to bilo 46. Ako Milo bude gubio izbore to može biti samo ako se direktno njemu uzme tih 6 mandata. Što i nije toliko teško jer on ima možda 10-15% glasača koji stvarno vjeruju njemu, ovo sve ostalo je goli interes i djelimično strah. E tu se nadamo mi da su sva ova dešavanja ipak doprla do tih glasača DPS-a koji mu ne vjeruje, ne vole ga ali ga glasa iz interesa, a takvih je baš puno. Dok mi što smo do sada glasali opoziciju, glasaćemo je i dalje jer sve ovo što se dešavalo od 2016. može samo da ojača te ljude da budu protiv DPS-a, nikako da promijene stranu. Moguć plus za opoziciju mogu biti apstinenti koji su smatrali da su svi loša opcija pa nisu izlazili, ili su plaćeni da ne izlaze jer nisu mogli da ih slome da glasaju za DPS, pa sva ova dešavanja možda njih trgnu da izadju i zaokruže bilo koga iz opozicije (e tu se vraćamo na priču od 2 kolone, mnogo bi lakše bilo privući apstinente ako se opozicija ujedini). 

@nidzooo

Ima istine u tome što pišeš. Mnogi su razočarani i opozicijom, mislim, nije ona skroz ni po mom ukusu. Ali mislim da to nije opravdanje a ni valjan razlog. Mislim da je u velikoj mjeri samo opravdanje (sebi ili drugima) ljudima koji se prodaju DPS-u. Posle toliko godina kontinuirane vladavine DPS-a, da mi neko stavi povez preko očiju i kaže "na papiru su ti sve opozicione stranke"; zaokružio bih bilo koju, svejedno mi je, samo da se promijeni ovo. A da ima istine to što ti pišeš, ima.. 

• Лајк 1

Juri, Nidzooo šta je Milačić ako nije mlad i nov?

Koliko ga pratim 100% srpski orijentisan,za vreme litija maximalno aktivan,veliki zvezdaš ,kud ćeš više[emoji6].

Nije CG više milionsko glasačko telo,tu ne može ni biti više od tri kolone..režim,manjine,srpska i to je to.

Režim tu ima mnogo veći problem jer ima par svojih satelita koji mu razvodnjavaju glasove a naši ako ne stanu svi pod jedan barjak lako će narod prepoznati ko se prod'o .Taj  će na izborima biti  kažnjen i poslat u političku penziju.Situacija nikad čistija na pol.sceni u CG i to treba iskoristiti.

Referendum je prošao mnogi pamtimo kako,poslednji izbori isto teška guzovača i navlačenje svega i svačega i to se sve izdešavalo u momentima kada je narod bio zbunjen,zaveden,uspavan,prodan..a sad je sve suprotno od toga,po meni i nikad jači a režim nikad slabiji i spolja i iznutra.

E to treba iskoristiti i hoće se!

• Хаха 1

10 минута раније, CIGANIN 74 said:

Juri, Nidzooo šta je Milačić ako nije mlad i nov?

Koliko ga pratim 100% srpski orijentisan,za vreme litija maximalno aktivan,veliki zvezdaš ,kud ćeš više?.

Nije CG više milionsko glasačko telo,tu ne može ni biti više od tri kolone..režim,manjine,srpska i to je to.

Režim tu ima mnogo veći problem jer ima par svojih satelita koji mu razvodnjavaju glasove a naši ako ne stanu svi pod jedan barjak lako će narod prepoznati ko se prod'o .Taj  će na izborima biti  kažnjen i poslat u političku penziju.Situacija nikad čistija na pol.sceni u CG i to treba iskoristiti.

Referendum je prošao mnogi pamtimo kako,poslednji izbori isto teška guzovača i navlačenje svega i svačega i to se sve izdešavalo u momentima kada je narod bio zbunjen,zaveden,uspavan,prodan..a sad je sve suprotno od toga,po meni i nikad jači!

E to treba iskoristiti i hoće se!

Pogledaj snimak i mislim da ce sve da ti bude jasno ? On je glasao 2006. za nezavisnost Crne Gore. 

@Јури pa i ja mislim da je to samo neko opravdanje. Evo ja prvi godinama glasam za DF, prije toga za Novu srpsku demokratiju iako se ne slazem 100% sa njihovim stavovima. Mislim da ne moze takvom politikom da se dodje na vlast. Pogotovo sto narod u CG izjednacava Mila i drzavu i stvara se slika da nece biti CG ako nema Mila. 

• Палац горе 1

Milo je bio najveći srbin 90-ih a danas gori od Pavelića.AV takodje presvuk'o dres ..to je politika i nešto što je ljudima u njoj sasvim normalno[emoji6].Ne branim Milačića za tu promociju tada ali ovo što je danas pozdravljam sa željom da to bude i sutra.

Гост
This topic is now closed to further replies.

• Create New...