Jump to content

Андроид бокс, иптв, стримови и остала технологија

Recommended Posts

2 минута раније, Easy Rider said:

A zašto da raskineš sa SBB...zsšto da nemaš dve televizije...

I ja imam oba ....Ali poenta je sta covek gleda...Ako retko kada ukljuci da gleda nesto na SBB onda mu i ne treba

Ako pak ima stvari koje te zanimaju na SBB onda ostavis 

Meni jedino nece  biti jasni oni koji iz nekog protesta ne zele da gledaju jednog ili drugog operatera

sto bi sebi uskracivao neke stvari koje me zanimaju radi nekog busanja u grudi ili protesnog razloga 

12 минута раније, zemunac76 said:

Malo pre mi bila jedna gospodjica iz MTS..dobio sam ponudu za Box 3 paket..18 meseci za 1 dinar...ili za Box 4 paket za 1 dinar....sve je to lepo al ugovor sa SBB imam do oktobra 2023...jel i dalje stoji ono da za raskid sa SBB  moras isplatiti ceo ugovor?

Mislim da moras da isplatis onaj deo koji ti je promocija...recimo ako si dobio 6M za 1 dinar, platis tih 6 meseci u fullu.. ALi proveri, ovo je iz druge ruke.

Posted (измењено)

Ja sam uzeo Total TV ( koji je pod SBB) iako imam Box4 godinama , samo zbog Zvezde u EL...i to mi je bio dovoljan razlog da imam obe televizije...a plaćam jednu jer ova druga je 50%  15 meseci...njemu je još povoljnije, samo plaća SBB a Box je dž.

Edited by Easy Rider

Posted (измењено)
16 hours ago, zemunac76 said:

Malo pre mi bila jedna gospodjica iz MTS..dobio sam ponudu za Box 3 paket..18 meseci za 1 dinar...ili za Box 4 paket za 1 dinar....sve je to lepo al ugovor sa SBB imam do oktobra 2023...jel i dalje stoji ono da za raskid sa SBB  moras isplatiti ceo ugovor?

Ако планираш да раскидаш са СББ онда узми МТС сад, па имај две телевизије до октобра 2023, тада раскини са СББом. 

МТС ти је 1 динар па нећеш ни осетити, не мораш сад раскинути уговор са СББ. 

Edited by Милош

7 hours ago, Милош said:

Ако планираш да раскидаш са СББ онда узми МТС сад, па имај две телевизије до октобра 2023, тада раскини са СББом. 

МТС ти је 1 динар па нећеш ни осетити, не мораш сад раскинути уговор са СББ. 

tako sam i ja razmisljao, samo da vidim sa monterima Mts dal tako moze...planirao sam u svojoj sobi da ostavim Sbb i dodam Mts, a u druge dve da imam samo Mts..nisam ekspert, ne znam dal je tako moguce..

2 hours ago, Са истока Маракане said:

Dobices 15 meseci 50%... Preti im MTSom i pred njima racunaj sta ti nude. Budi uporan, imaju dosta rastegljive opcije za produzenja.

Bio u poslovnici pre nekoliko dana kazu nemaju trenutno nista za postojeće korisnike a meni ističe u martu. Tokom leta imali 30 posto mesečno popust ali to je bio neko rodjendan firme. Najveći problem uopšte te firme je ponašanje prema postojećim korisnicima to znam i lično i vidim komentare na društvenim mrežama. Bukvalno nikad za ovih 15 godina nisam dobio neki popust za produžetak osim neki dodatak pink paket neki pre nekoliko godina. To nije samo u SBB ističe mi uskoro i sa Supernovom ista prica nista za postojeće korisnike bukvalno bitno samo da si nov korisnik a ko vec ima ne dobije nista. Možda SBB bude davao nesto ali kažu da ne znaju da li ce biti i kada. Jedino da probam da pretim da ću da raskinem ugovor mozda to pomogne.

Uvek mozes da koristis stari dobri trik sa ukucanima. Tebi istekne ugovor, a onda se pojavi ukucanin i napravi novi ugovor sa popustom. POsle 2 godine ti, pa opet ukucanin, pa tako dok ti ne dosadi

Meni su nudili 6 meseci za dinar, pa 20% popusta, dok nisam dobio 15 meseci 50% i ostalo po punoj ceni.