Jump to content

Бивши тренер - Дејан Станковић

Lokalac

Recommended Posts

4 minutes ago, keyser_soze said:

I pocetnik to si zaboravi

Jedina stega koja nas je sprecavala da igramo  Evropu gde nam je mesto

Zar liga evrope nije evropa ?

Slusam ovoga na zrebu kaze za Dinamo Kijev 17 godina uzastopno igraju grupnu fazu evro takmicenja.Nas 25 godina nije bilo nigde,a sad smo posle 5 i 6-e godine grupne faze digli nos i nismo zadovoljni ?

Postali smo gori od Engleza...oni bar imaju u domacem prvenstvu pokrice sto ponizavaju evro takmicenja koja nisu liga sampiona.Koji je nas argument ?

Nikada nije kasno za ostavku!Hvala Bogu pa ce da me postedi daljeg kidanja zivaca i necu da gledam kako uvek izmislja toplu vodu,menja pozicije igracima i pravi lose i nelogicne izmene.A posle kao posledica dodje taj "nedostatak srece",a ne kapira se da je on nekim losim potezima doprineo svemu tome.Nebi bilo Pavkog autogola da smo stisli izraelce i dali im treci gol.A i da se desio,nista bitno ne bi promenio i otisli bi u elitu.

Dejane Stankovicu imao si   t r i   sanse za ls i nisi uspeo.Koliko je to miliona izgubljeno?Da si jednom bar usao,a ovako mogu i ja da fulam sto nisam trener.Rivali - Omonija,Serif,Mak. Haifa!?Sve giganti,jel da?

Prema tome hvala za ono sto si dobro uradio a bilo je i takvih stvari,da ih sad ne nabrajam.Jednostavno nisi dorastao da uvedes klub u Ls i zato odgovornost mora da se podnese.Nema tu sentimentalnosti,ovo je surovi profesionalizam.

Šta znači to počenik?

Vidim za neke je i Stankela još uvek nakon dve ipo godine vođenja Zvezde početnik. Sad se Milojević naziva tako, iako je prethodno samostalno vodio Mjalbi, Hamarbi i Malme. 

Deki kad je preuzeo nas je mogao poneti taj epitetet početnika. I kao takav vodio je Crvenu zvezdu jako dobro. Titule, duple krune, lepe predstave u Evropi. To je ono što se pamti. Hvala mu i srećno.

2 minutes ago, Делија са севера said:

Inače Miloš je trener koji je tim iz treće lige švedske za 2 sezone prebacio u prvu i napravio stabilnog prvoligaša. 

Neka uzme Trajal i uvede ih u super ligu i neka napravi stabilnog super ligasa od njih...

1 минут раније, ljupce said:

Nas 25 godina nije bilo nigde,a sad smo posle 5 i 6-e godine grupne faze

Плашим се да смо опет кренули у том смеру.

Овакав однос је лош,не према тренер(има)у већ не домаћински однос према кући,једној јединој.

1 minute ago, dikili kontakt said:

Плашим се да смо опет кренули у том смеру.

Овакав однос је лош,не према тренер(има)у већ не домаћински однос према кући,једној јединој.

Jel i dalje tvrdis da prolazimo grupu bez poraza ?

Rece ja da nisam optimista...kao da sam znao...

Ово дефинитвно није добар тренутак за промену. Деки је растао уз године у годину, јбг није се поклопила та ЛШ, али апсолутно је имао резултате и оправдао очекивања. После сваког неуспеха враћао се бољи, мислим да би тако било и сад.

Људи Деки није имао пораз од партизана, какве смо мечеве играли против Милана и Ренџерса, па није то случајно нити је то срећа.

Ма ми не би знали једног Фергусона да истрпимо. 

Хвала Деки за све!

Daleko od toga da sam za Milojevića, ali ako ćemo pošteno stvarno su mu ostavili jako loš tim Malmea. Gomila isluženih igrača, prve violine tima Ola Toivonen od 40 godina i Birmančević. Zato ovaj njegov otkaz prihvatam malo sa rezervom. Nije ni njegov naslednik nešto epohalno promenio, jesu se dočepali LE ali u prvenstvu se posrtanje nastavlja, visi im Evropa dogodine. 

Moj pik bi bio Đurovski. 

1 минут раније, ljupce said:

Jel i dalje tvrdis da prolazimo grupu bez poraza ?

Rece ja da nisam optimista...kao da sam znao...

Јбг ко се овом надао,као гром из ведра неба.

Увек сам оптимиста па и сад зато ме и боли сваки неуспех.

• Lokalac changed the title to Бивши тренер - Дејан Станковић