Jump to content

Звезда ТВ

Lux

Recommended Posts

Резултат слика за zvezda tv"

Резултат слика за zvezda tv"

Posle toliko godina mraka, dočekali smo konačno. Zvezda TV, na ovom kanalu očekuju vas sve vesti vezane za Zvezdu, reprize utakmica i uživo prenosi mladjih selekcija i Grafičara kao i još mnogo toga. 

Kanal će se nalaziti na MTS TV-u, redni broj 320 dok ce HD singal biti na kanalu 720

Youtube link televizije : 

Posted (измењено)

Pa jedno 10 15 godina kasnimo sa klupskom TV stanicom, sada u doba interneta i sveopste lakoce u smislu da se pronadje izvestaj, golovi i slicno sa utakmica, Zvezda TV ne moze da ima isti znacaj kao pre recimo 10ak sezona.

Tada sam cekao kao zedan vodu izvestaj sa sosa, da vidimo sanse i golove, da ne idemo u period od pre 20ak sezona, kad ni interneta nije bilo, a ni prenosa , tj veoma retko.

Vremena se menjaju, tako je i sa medijskim svetom. Sad na Areni imas recimo Nba utakmice svaki dan, a nekada sam cekao DSF utorkom i cetvrtkom da gledam utakmice u reprizi i to u trajanju od 1h, sa sve reklamama, tj 1/4 i 4/4 u snimku i to je to, plus uzivo jedna utakmica u nedelju u ponoc. To je toliko mala pokrivenost prenosima bila, da sam i te reprize smatrao praznikom kosarke.

Malo sam otisao sa teme, samo kazem da je internet, te drustvene mreze i sve ostalo, totalno promenilo nacin pracenja sportova, pa tako i sa tv stanicima je isti slucaj, ja veoma retko pratim tv, pogledam poneku utakmicu i to, filmovi i serije imate na internetu.

Ali naravno podrzavam otvaranje Zvezda Tv, sto se kaze bolje ikad nego nikad.

Edited by Užljevača

48 минута раније, Levo krilo said:

Imam par drugara koji su sa sbb presli na SN i oni su mi merilo kvaliteta doticne kablovkse. Recimo SK ces imati u najboljem slucaju do NG, a ako ti i ostane, neces imati Nova Sport koji ce preuzeti i Premijer ligu i Evroligu i sve ostale prenose koje ima SportKlub, a ostace na kanalima SK ono sto nije najzanimljivije od navedenih prenosa.

Cekaj bre ...Sta pricas ..Pojasni ovo

SBB pokreće novi kanal Nova Sport - najverovatnije u Decembru.

Nova Sport prenosiće Premier ligu, te će ljubitelji engleske lige na novoj televiziji moći da bodre svoje favorite među 20 klubova sa ostrva.

Najzanimljivije utakmice La Lige takođe će biti emitovane na novoj televiziji, koja će uz to biti i "kuća" američkog fudbala i prenositi utakmice NFL-a. Fanove očekuju najinteresantniji mečevi najveće i najpopularnije profesionalne lige čiji pobednik se kruniše u velikom Super Bowlu.

Liga nacija je jedno od najmlađih fudbalskih takmičenja, a na Nova Sport kanalu ljubitelji fudbala moći će da bodre svoje reprezentacije ili favorite iz dugih zemalja. Uživanje u fudbalu upotpuniće i napeti mečevi između velikih: Fenerbahčea i Galatasaraja, Porta i Benfike, Ajaksa i PSV-a, Šahtjora i Dinama iz Kijeva, Bešiktaša i Fenerbahčea, Benfike i Sportinga.

Nova Sport prenosiće i najvažnije košarkaške utakmice Evrolige i Evrokupa, kao i sve mečeve Zvezde, Partizana, Budućnosti i Cedevite.

Ako se ovo vodi kao klubska televizija , onda bi trebalo da bude skroz drugaciji model od onog YT kanala , dakle da rade neke dokumentarce tipa o Rajku Miticu i Sekiju i ostalim legendama koji nisu vise zivi , ujedno da iskopaju iz arhive neku utakmicu iz 60 - tih , 70-tih , 80-tih ,90 -tih , pa i 2000-tih.

Inace program pocinje sa KZS povodom utakmice sa Totenhemom.