Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

МиланЦЗБГ

Полуфинале Купа Србије: Црвена звезда - Младост Лучани

Recommended Posts

Сложио бих се са колегама изнад :D. Мислим да је она екипа била доста боља од ове, с тим да бих ја оној придодао неке играче из ове тако да би ми спој те двије екипе дјеловао овако: Борјан- Жуле, Рода, Талек, Милун (Бабић)- Јованча, Крстича, Марин- Бен, Радоња, Павџа. Убјеђен сам да би ова екипа играла много бољи фудбал од ове постојеће. Но добро, није то тема јбг.

Данас заиста блиједо издање и стварно са правом сви истичу оба голмана. Донекле ми је драго што је Борјан поново  заблистао и доказао да је у сјајној форми и да се није учаурио у овој лиги послије сјајних партија у ЛШ. Чини ми се да је нама од одласка Дегенека највећи проблем одбрана. Врло лако нам све екипе из лиге стварају проблем. Додуше, ту фали и Крстича. Лик је био одличан играч дефанзивно, играч који чита 2-3 потеза противника унапријед, сјајно постављање...одрађивао је заиста велики посао. 
Цијело прољеће смо одиграли у доста блиједом издању и стварно је чудно да смо много боље дјеловали на припремама против бољих противника него ето у току и на самом крају полусезоне. На припремама се уигравале скроз неке друге ствари, типа висок пресинг, бржи проток лопте...а дефанзивно скупљање бекова и смањивање простора за центаршутеве противника што по земљи што високих...а ми скоро у току сезоне да ништа од тога нисмо ни видјели. Заиста чудно, а штета јер ова екипа има заиста и потенцијал и знање да поготово у лиги игра атомски фудбал. Мислим да није толико ни до тренера јер се јасно чуло данас колико је Милоје вриштао на неке ужасне одлуке свих играча на терену. 

ПС. Драго ми је да је финале купа са Партизаном. Дерби је дерби, тензија увијек постоји и то је утакмица вриједна финала. Мораће добро да се озноје дупета и поред већег квалитета, увјерили смо се у то у претходна три дербија у првенству. А и дужни су нам за последње финале купа кад нам је Блеки Миленковић завукао главом.

15 hours ago, Ivar said:

Pazi brate, kad se sve sabere, mi smo čvršći fudbal sa više dobrih utakmica odigrali prošle sezone. Sem Suduve, Liverpula i 15 minuta protiv PSG, ne sećam se ne nekog jakog pristupa. Al dobro, tu su rezultati. 

Mi smo najbolji fudbal pod Milojevicem igrali jos kada je Kanga bio u timu, zajedno sa Krsticicem i Radonjicem. Dakle jesen 2017. Prezimljivanje u LE nije bila slucajnost, vec plod kvaliteta tog tima. Ova sezona u domacoj ligi je nesto kao pod Grofom u sezoni 2016/17. samo sa tom razlikom, da pojedinacno imamo u poredjenju sa tom ekipom timcinu, a stocari nikad gori, dok su tada imali Leonarda i Djurdjevica, koji su zajedno u ligi dali sami skoro 50 golova. A da smo tada imali makar malo bolju odbranu, ne bi nam stoka prismrdela ni tako, jer ove polusezone su mi utakmice realno daleko veci smor nego pre 2 godine.

E za LS su nam se poklopile sve kockice pocev od kvaliteta ekipe, struke, agresivnosti u pristupu itd itd., i ko zna kada ce ponovo. Ali i tako svaka cast Miloju, sto je evro avanture 2017. i 2018. ukomponovao bas kako treba. Moze da se kaze da mu ne leze derbiji itd, al u Evropi zna znanje samo tako.

11 hours ago, BobMarley said:

Ako je nama Ben jedan od najvećih problema mi smo onda Ajax u najmanju ruku...

Ben je u top 5 igrača i ove i prošle sezone. Jedan od najzaslužnijih za ulazak u LŠ, jedan od tvoraca preokreta protiv Salzburga, najbolji strelac kvalifikacija sa 6 golova na 8 utakmica, plus 2 asistencije. Najbolji strelac ekipe ove sezone sa 25 golova u svim utakmicama! U poslednjih 10 utakmica u prvenstvu u ovoj polusezoni momak postigao 7 golova i upisao 3 asistencije! U kupu na poslednje 3 utakmice 1 gol i 2 asistencije. Zapravo Ben u drugom delu sezone samo na 4 utakmice nije bio ili strelac ili asistenet!

Dečko je jedan od retkih koji zapravo igra fudbal i liči na nešto u ovoj polusezoni.

Mogu slobodno da kažem da je Ben uz Marka Marina najbolji i po formi najstandardniji fudbaler u ovoj ekipi čitave sezone i to pokazuje mnoge brojke i njegove partije.

Opet kažem ako je nama prvi strelac ekipe sa 25 gola, za kojim drugi koji ga pravi ima čak 10 golova manje, pri tom je taj isti igrač i 2. asistent ekipe samo sa 2 asistencije manje od jednog Marina, problem, mi smo jebeni galaktikosi!

Ne znam šta ljudi gledaju i koji sport, ali Zvezdu i fudbal izgleda da ne...

I tu jos jedno moram da dodam, iskoriscen penal u derbiju. Promasivali su mnogi igraci, a kod Bena sam bas znao da ce da ga da. I da nije uradio ove sezone nista, a uradio je ipak mnogo, vec i zbog te jedne stavke ima moj pun respekt i beskrajno postovanje.

• Палац горе 4

Ista prica kao i sa Grofom u drugoj sezoni ( i to mislim pre svega na drugi deo sezone ). Ekipa deluje mlitavo, kljakavo, nemotivisano, ali smo sada realno mnogo jaci bili od konkurencije, tako da i ovaj setajuci mode na terenu, je bio dovoljan za titulu, plus nikad gori rivalski klub.
Sve u svemu, nema mesta za nikakve euforicne price, jer ovo nista ne obecava pred pocetak kvalfikacija.

Trener sigurno odlazi iz kluba, a kako mu je tim igrao ove polusezone, bolje da je otisao jos zimus, da bar nadjemo neko resenje i da napravimo neke selekciju, ovako smo bacili niz vodu polusezonu, gde su igrali 90% nemotivaisane utakmice.
Razigravali smo neke koji sigurno ne mogu da nose Zvezdu onakvu kakvu mi zelimo da bude.

Sve u svemu, pratiti ovaj klub je zestok mazohizam, cak i kad napravis uspeh, to ne moze mnogo da traje, jer imas hiljadu struja koji vuku na svoju stranu, strucni stab i fudbaleri znaju da previse polete u uspesima, pa da pocnu da otaljavaju posao i da budu neprofesionalni,

Svi oni treba da zahvale Zvezdi za sve sto im je pruzila, i Milojevic takodje, da ga Zvezda nije zvala, isao bi u neki novi grcki osrednji klub.

Posted (измењено)

POSLEDNJA INFORMACIJA: Evo kada će biti poznato gde će biti odigrano finale kupa Srbije.

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana boriće se za trofej namenjen najboljoj ekipi u Kupu Srbije, a poznato je i kada će biti doneta konačna odluka o mestu odigravanja finalne utakmice.

Prema informacijama do kojih je HotSport došao, “dan d” bi trebalo da bude u petak. Naime, ukoliko crveno i crno-beli budu želeli da se za trofej bore u Beogradu umesto u Nišu, tu odluku će morati da donese Takmičarska komisija FSS.

Ukoliko utakmica bude izmeštena iz Niša, stadion na kom će biti odigran susret odlučiće žreb.

Podsećamo, finale je zakazano za četvrtak, 23. maj. 

Edited by dikili kontakt

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада