Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

МиланЦЗБГ

1. коло плеј-офа СЛС: Црвена звезда - Раднички Ниш

Recommended Posts

Ajmo reci meč sezone sto se tiče lige. Naravno da je svaki meč važan na neki način. Ali ovaj meč ako pobedimo otvaramo sebi mogućnost da do kraja igraju oni koji nisu mnogo do sada, da se pred kup pojedini igrači odmore i ko zna šta sve ne. 

Tako da za ovaj meč ocekujem najjaču postavu i da se posao odradi najbolje sto može.

• Палац горе 1

3:1 moja prognoza. Imamo još 3 utakmica da izdominiramo. Ovo, derbi i finale kupa. U sve 3 pristup kao da igramo LŠ i sve ćemo uništiti. 

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Oni ce forsirati tucu i kontre, a mi fudbal po zemlji... Ocekujem preslikan Derbi, posto Lalatovic nema sta da izgubi, a moze mnogo da dobije i to je njihova najveca prednost.

Naravno ako ih tako psihicki pripremi.

Mi treba da igramo napadacki i strpljivo, da blokiramo njihove kontre i to je to.

Partija saha, igra zivaca i definitivno utakmica koja resava titulu.

• Палац горе 2

8 hours ago, Dzoni said:

Odlaskom na +7, pa cak i ostankom na +4, ovo prvenstvo je reseno. Za sest kola tesko da cemo kiksnuti jos minimum dva puta, a da oni sve do kraja dobiju. Oni prosto nemaju kapacitet da svih 6 preostalih utakmica dobiju, pa makar nas i iznenadili i odneli 3 boda sa Rajka. 

Ovo je sve matematika i pretpostavke, a ono sto je ocekivano je da ih pobedimo bez vecih problema. Igramo na nasem stadionu, pred bar 20.000 navijaca, najvazniji mec ove sezone, i prosto ne sumnjam da cemo da ih rutiniramo. Ko god izadje na teren, u kojoj god formaciji, zna sta mu je posao i sta se od njega ocekuje u subotu. To sto Nislije imaju za nase uslove dobar tim, dobrog trenera, vetar u ledja od sudija.. sve to im nista nece znaciti ako mi odigramo kako treba.

Prognoziram recimo 2:0 za nas. 

Potcenjujes Tonceva. Oni su vezali preko 10 pobeda do pre neko kolo (msm da ih je macva zaustavila 0:0, nisam siguran) Plus su neporazeni na prethodne 25 utakmice. Uz sudjenje kakvo su imali do sada, gurace da obore nas rekord ukoliko ih mi sami ne zaustavimo :D

Medjutim, mi ih zaustavljamo. Mnogo smo kvalitetniji i ne smemo se zajebavati sa boranijom po nasoj ligi. Ni sa njim, ni sa grobljanima. Gazi govna da ne znaju gde se nalaze, stvaraj dominaciju i mentalitet klinacima kojima ce tako nesto biti normalno i nesto uobicajno. 

@Meda za koga navijamo kapetane? :D

• Збуњен 1

Јел има неких наговештаја да ће се овакав систем поделе бодова укинути?

2 hours ago, TomicaCZV said:

@Meda za koga navijamo kapetane? :D

Ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina. Bilo da si prva, bilo da si zadnja, bodricu te uvek jaa :D

Radnicki ne pratim. Nisam rodjen u Nisu pa ne osecam taj lokal patriotizam. 

Ali, ne treba ih potceniti. Lopta je okrugla. Mora se maksimalno ozbiljno shvatiti situacija. 

vidim i ti si iz Nisa. bolje ja tebe da sam to pitao :) 

• Палац горе 1

35 минута раније, Чавке said:

Мислим да је била нека прича пред почетак ове сезоне да је ово последњи пут да ће бити поделе бодова. Све остало ће бити исто (плеј-оф, плеј-аут), само без те поделе.

Е сад, претпрошле сезоне је било речено да ће ове сезоне (2018/19) или сезону пре ове лига бити враћена у нормалну, односно да ће се играти регуларних 30. кола, као и пре овог новог система па видиш и сам колико се то испоштовало. Никад се не зна са њима (ФСС).

• Палац горе 1

Kolika glupost i sranje podela bodova u smislu stavljanje nebitnog u odnosu na bitno ....Mozes da pravis kakve god hoces manevre u smislu podele bodova i slicno a bitna stvar kvalitet, fudbala, uslovi stadiona , klubova , kvalitetno sudjenje sve to ce vratiti navijace na stadione i povecati gledanost

Inace sto se utakmice tice smatram da ce biti rutinska pobeda kako god to da zvuci 

Eto vise neki moj osecaj 

Idemo Zvezdo obaraj rekorde :) ..Nepobedivi do kraja

1 hour ago, Чавке said:

Ja mislim da nema. Nekad se jos o tome govorilo, al sada nista.

• Палац горе 2

Pravednije je da se pravi tabela izmedju ucesnika plejofa od rezultata medjusobnih susreta. To bi bilo otprilike ovako nesto

1. Crvena zvezda 36
2. Radnički Niš 31
3. Partizan 19
4. Čukarički 18
5. Napredak 15
6. Mladost 13
7. Vojvodina 10
8. Proleter 9

https://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/kakav-je-medjusobni-skor-ucesnika-plej-ofa-372838.html

• Палац горе 4

Posted (измењено)

Austrija je uvela ove sezone podelu poena, pa ako njima odgovora, verovatno odgovora i Kokezi i slicnima. Ali za razliku od nas, kad je neparan broj poena u pitanju, nema zaokruzivanje na gore, vec na dole, tj ako imas 16.5 , nemas 17 poena, vec 16, a ovde se nagradjuju lose plasirani timovi tako sto ako imaju neparan broj poena, daje im se bonus 0.5 poena, bas kao sada sa Radnickim i svim drugim timovima koji imaju neparan broj poena, bivaju nagadjeni sa pola poena, samo zato sto imaju neparan broj poena.

Tako da razlika nije 5 , vec 4 poena. A imao si 9 nakon regulanog dela sezone, pa ne samo sto ti smanje prednost, nego cak ovi slabiji na tabeli imaju bonus od 0.5 poena jer imaju neparan broj poena.

Edited by Užljevača
  • Палац горе 1

Posted (измењено)

Naravno da sme, da nece Drincic i Grbic da izadju mozda na teren sa belom zastavom. Taj Drincic ima uticaj kao Lalat tamo, teorije nema da ce on da ucestvuju u nekoj namestaljci. I ja sam mislio pre 2 sezone da teorije nema da Zvezda na 5 kola do kraja izgubi titulu na tamo nekom krovu, pa znamo sta je bilo.

Edited by Užljevača
  • Палац горе 2

10 minutes ago, Užljevača said:

Austrija je uvela ove sezone podelu poena, pa ako njima odgovora, verovatno odgovora i Kokezi i slicnima. Ali za razliku od nas, kad je neparan broj poena u pitanju, nema zaokruzivanje na gore, vec na dole, tj ako imas 16.5 , nemas 17 poena, vec 16, a ovde se nagradjuju lose plasirani timovi tako sto ako imaju neparan broj poena, daje im se bonus 0.5 poena, bas kao sada sa Radnickim i svim drugim timovima koji imaju neparan broj poena, bivaju nagadjeni sa pola poena, samo zato sto imaju neparan broj poena.

Tako da razlika nije 5 , vec 4 poena. A imao si 9 nakon regulanog dela sezone, pa ne samo sto ti smanje prednost, nego cak ovi slabiji na tabeli imaju bonus od 0.5 poena jer imaju neparan broj poena.

To nema veze sa tim, da li je neko 1. ili 2. već da li ima paran ili neparan broj bodova.

Zamisli da smo mi 83, aomi 74 boda, onda bi mi imali 42, a oni 37, onda bi mi dobili 0,5 bodova, tako da to nema veze sa mestom na tabeli, nego sa parnim i neparnim bodovima.

• Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада