Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Meda

Финале АБА лиге: Црвена Звезда - Будућност

Recommended Posts

Keselj, Borisa, su trebali dobiti sansu. Kad KC krlja.

U ponedeljak pobeda. Ubedljiva.

Polomiti govna i pre ulaska u dvoranu, Navijaci i igraci nek ih tuku na utakmici! Bez straha od praznjenja par redova, nije ovo finale LS pa da vam zao sto necete videti dodelu pehara. Ako sudiji padne na pamet da prazni halu celu, to je sigurna njihova smrt i linc milove gamadi.

Ubij sudiju! Ubij siptara! Evroliga je Zvezdina ili niko je nece igrati!   POBEDA ILI SMRT!  i grobarima i americkom ambasadoru.

• Лајк 1
  • Хаха 2

1 hour ago, miloshb said:

https://www.instagram.com/p/Bwc-BBclZRl/

Kakvi sve imbecili koriste internet. Pretpostavljam da nemaju vise od 14-15 godina.

Edit: Sad videh da je Rivers obrisao post. Za one koji nisu videli, par idiota ga je zestoko izvredjalo i teralo iz kluba. Sve stoji da je katastrofalan, ali brate mili sto vredjas!?

Nazalost to nije nista novo, isto tako pljuju i fudbalere i strucni stab kad krene nesto po zlu...Nikad mi nisu bili jasni takvi likovi

• Палац горе 3
  • Гроф 1

5 hours ago, gol u vazduhu said:

Keselj, Borisa, su trebali dobiti sansu. Kad KC krlja.

U ponedeljak pobeda. Ubedljiva.

Polomiti govna i pre ulaska u dvoranu, Navijaci i igraci nek ih tuku na utakmici! Bez straha od praznjenja par redova, nije ovo finale LS pa da vam zao sto necete videti dodelu pehara. Ako sudiji padne na pamet da prazni halu celu, to je sigurna njihova smrt i linc milove gamadi.

Ubij sudiju! Ubij siptara! Evroliga je Zvezdina ili niko je nece igrati!   POBEDA ILI SMRT!  i grobarima i americkom ambasadoru.

Prijatelju, ti si legenda ovog foruma. Kakve veze ima americki ambasador sa ovim milogorskim siptarima osim sto mu je ime jednako dobro opisuje ko su botovi a ko skotovi ?! 

Elem, nakon (ne)prospavane noci da kazem da sam jako tesko podneo poraz. Imali smo ih u oba meca, ali skracena rotacija i sudije su nam bukvalno oduzele pobede dole. Sta je tu je, ako se desi da ne dobijemo u ponedeljak to cu bas tesko podneti, bice mi kao Strazbur, Bordo, Mes Verona, Bajern 2007... Ali ako dobijemo obecavam da cu se tako napiti, da cu zavrsiti na ispiranju zeluca :) Moramo da ih dobijemo i tacka..

• Палац горе 1
  • Гроф 1
  • Хаха 2

Utakmica u ponedeljak ce biti nesto sto nije vidjeno skoro u kosarci sto se atmosfere i pritiska tice,mislim i nadam se da ce njihovi crnci podleci svemu tome,veoma je bitno da raspored obezbedjenja ostane isti kao na prethodnim utakmicama,zbog lakse komunikacije sa igracima i sudijama,sto se igre tice mi smo je i sinoc imali,strpljivo trazili najbolja resenja i uspevali ali je na kraju i to puklo,preveliki pritisak je bio na prenosu lopte sa konstantnim rukama na telu,a na drugoj strani i pogled se svirao,ipak mi igramo bez dva najvaznija igraca i tesko je bas,nemam neke velike zamerke,podignite pehar u ponedeljak i sve je u redu.

• Палац горе 2

Ja sam veliki ljubitelj fudbala i taj sport ono dosta pratim i volim ga. Košarku onako pogledam ali je ne pratim i nije mi nešto zanimljiv sport ali ono sto ja ovakav poznavalac košarke mogu da kažem da je ono bila ogromna krađa!

Mi smo ovu skupu budućnost na sva 4 meča imali u šaci. Prva dva smo ih i pobedili a ova druga nismo. Međutim u ovom sinoć je zaista bila velika krađa. Napadi Budućnosti su uvek imali poene ili preko nepostojećih  bacanja ili preko ne postojećih 2+1 ili preko Kola... I kada treba da idemo koš za kos njima dodele loptu i kad je Bitadze izbaci i kad Berona udare po licu i kada je otmu i izbace u aut ipak je njihova. 

Covica su samo sudije neutralisale za ovaj meč kao da se pribojavao tih faulova i nije igrao u punoj energiji i dobili smo njegovu lošu partiju.

Rivers kada nam je bio potreban da završi meč je ponovo zakazao i ja mu vise ne verujem! 

Svaka čast za Odza koji je postao zaista dobar centar. Beron takodje fantastičan!

Ako navijači ne naprave neki ozbiljan skandal i budu mirno navijali onda su zaista...

• Палац горе 1

Kako do karata za ponedeljak????

Nisam iz Beograda, molim upucenije za odgovor...

13 hours ago, Levo krilo said:

Da, red hart je poznat kao neko ko veze nema sa kosarkom. :D

Daj, mladicu, prestani da se blamiras!

Ne, nemam diplomu pravnog fakulteta u BG, sto ne znaci da nisam zavrsio fakultet, zar ne? Kao sto rekoh, bavis se lazima, izmisljotinama i poluistinama i tako dosta meseci unazad.

A o pravu i politici i sociologiji... znam vise nego sto ces ti ikada znati i pokusati da saznas u to budi siguran milion posto!

Можда имаш диплому неког факултета али то сигурно није правни јер видим да ти друштвене науке нису јача страна.

12 hours ago, Meda said:

Krilo, Deki, tenzije su ionako na visokom nivou. Ne dizite jos vise. Uopste ne kapiram ni sto imate neki konflikt... 

O utakmici ne bih, bas sam se smorio. U oba meca smo ih imali, vodili i ispustili pobedu. 

Ја не дижем тензије. Изнео сам своје виђење утакмице и суђења, онда је овај првопоменути у твом посту тражио објашњење мог мишљења, ја сам му то додатно објаснио а онда је он тражио одговоре са "да" или "не" очигчедно у жељи да провоцира а ја заиста не функционишем у таквим димензијама јер ствари у животу нису ни црне ни беле.

• Палац горе 1

6 hours ago, zvezdaš-rajvoSa said:

Prijatelju, ti si legenda ovog foruma. Kakve veze ima americki ambasador sa ovim milogorskim siptarima osim sto mu je ime jednako dobro opisuje ko su botovi a ko skotovi ?! 

Elem, nakon (ne)prospavane noci da kazem da sam jako tesko podneo poraz. Imali smo ih u oba meca, ali skracena rotacija i sudije su nam bukvalno oduzele pobede dole. Sta je tu je, ako se desi da ne dobijemo u ponedeljak to cu bas tesko podneti, bice mi kao Strazbur, Bordo, Mes Verona, Bajern 2007... Ali ako dobijemo obecavam da cu se tako napiti, da cu zavrsiti na ispiranju zeluca :) Moramo da ih dobijemo i tacka..

Ма ја сам легенда интернета, не само форума. Синоћ сам твитао боти тадићу претње, а и вучића испрозвао за овај митинг подршке "будућности" Србије. А скота нападам због јучерашње вести о посети некој школи и показивању мапе Србије без Косова. А то је сигурно учинио због ритуалног ефекта на јавност да би Црвена звезда остала без Кошарке. Нема сумње да је битка за Кошарку везивни ниво изнад борбе за неко тамо Косово. 

Згазићемо стоку шиптогорску!

Оно што нервира највише је то да смо бољи тим, екипа, први на табели, бољи људи, паметнији урбани грађани, прави навијачи, кошарка, заслужујемо 10 ЕЛига и од 1946-55, а ова усташко милогорско  гробљанска судијска пљачка и мафија  нарко политичко финансијска чини да се сељачка имбецилна стока милових оваца, козојебних потурица и наказа примитивних, лоше обучених сељака и обскурне подгоричке елите банана републике са трибина чмораче која скандирањем- уби србина, има болесно суицидне идеје чијој еутаназији би ми одавде могли ратним јуришом да помогнемо,.. нашла синоћ да се радује, слави нешто нечасно, минимално отету судијски добијену утакмицу у својој шизофрено аутистичној реалности мизерног антагонисте звездашке херојске борбе, трипују битност и радују се заједно са фегетоглуима и свињошевићевским  копривица комуњарско  гтрешистичким срањевцима јсд паразитана убачених у БГ од јесени 1945.

Али само нека дођу усташе ако смеју у Београд, чекамо их, јебаћемо их и мртве, растурити па згазити!
И ове глодаре, ни чије фамилије неће бити поштеђене дератизације одавде. Јер Дерби је у четвртак и заправо највише иритира што не можемо да се у потпуности оријентишемо ка сатирању фудбалске црне стоке и убедљивој победи у дербију, због кошарке... А наши фудбалери у понедељак долазе на кошарку, не знам колико је то паметно, ако избије насиље и хаос па полиција крене на све у дворани. Надам се да ће тамо у првим редовима бити најјаче и најлуђе делије, а не жене, деца и нека естрадна елита. Претерана посета, алкохол, дим.. могу и да поремете ваздух и концетрацију и домаћих играча.
Ова акција давања крви неким  вампирима у пон. и уто. нам није добродошла, ни пред дерби, због малокрвности. Мада можда после будемо још жеднији за крвљу душмана. Доста проливања само наше крви. Ал не знам, можда астро теолошке околности из ватикана буду захтевале питомију атмосферу, уместо лавовске. 
ККЦЗ нек буде пажљив код продаје, доделе карата, разни милошиптарски агенти могу се убацити да изазову инциденте. А и на форумима их врв има. Избаците све туђе форумске ставове из главе. Веруј само у себе, Звезду и Бога звездаша.

Кошаркаши нека буду концетрисани на игру и кош. Надам се да ће се одморити и аклиматизовати на наш паркет брзо. На мотив и борбу немилосрдну. Оправдања за слабу партију не сме да буде,  Верујем да Човић пази да не добију неке понуде са стране..
Јачи смо, бољи и без Стратоса, за бар 30 разлике. Само да изгурамо прво полувреме,  десетак разлике, без бацања цигли уз наду да ће срећа бити уз домаћина,  а у другом уз луду публику газимо још јаче...
А судије ако се дрзну да суде као у прве две, а камоли друге две, нека знају да ако и утекну из хале од линча, да ћемо их наћи кад тад било где и у јужну америку да избегну, а наравно ни њихови најмилији неће бити поштеђени линча! То им ја поручујем као обичан грађанин без кривичног досијеа. А камоли шта они из звездашког подземља су у стању да учине...!

37 минута раније, Деееккки said:

Можда имаш диплому неког факултета али то сигурно није правни јер видим да ти друштвене науке нису јача страна.

Nije mozda, nego imam, a to sto ti procenjujes da mi nesto nije jaca strana je za mene kompliment.

Tebe nisam procenjivao, ocenjivao, etiketirao, pa se mani toga,. Osim sto lupetas gluposti, blamiras se najstrasnije!

2 hours ago, Govan said:

Kako do karata za ponedeljak????

Nisam iz Beograda, molim upucenije za odgovor...

Tribine ce biti 500 dindzi, sutra pocinje prodaja. Bice dozvoljene da se kupe samo 2 karte  po osobi.

Za svaki slucaj ponesite licne karte.

Ako cekas ponedeljak, nema teorije da kupis karte !

• Палац горе 4

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада