Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Meda

Финале АБА лиге: Црвена Звезда - Будућност

Recommended Posts

Ove prve dve svom snagom poraziti protivnika i otici po trecu u Titograd.

Netreba im zaboraviti proslu sezonu,a da nam se nebi ponovila pionir mora da gori.Netreba im dozvoliti da dignu glavu.

Nasa sansa je Repesa i cvrsta odbrana.

A evo malo i statistike:

2e45a56d08bbfa0ef364888a5e1ee530.jpgb20729bef37ab1525f1c3c1317302da0.jpg

• Палац горе 3

Bice bas zajebano odbraniti 2x Pionir za 3 dana, ako to uspemo dobijamo jednu tamo sigurno, ubice ih pritisak, isto tako se mora reci da je pritisak prva dva meca na nama ali mislim da imamo dovoljno snage i kvaliteta da prebacimo lopticu u njihovo dvoriste.

Obratio bih paznju na Gordica koji se probudio, gledajuci sinoc protiv Cedevite, radi sve isto kao prosle godine, izolacija 1 na, prodor do samog kosa, ako ne uspe da poentira onda trazi slobodnog igraca i tu bih mu stavio Davidovca da ga cuva, ocekujmo navlacenje sudija za milogorce naravno. Cak je Gordic preuzeo ulogu prvog pleja od Kola

Recept za pobedu bi mogla biti igra iz tranzicije, svi su ih u El lomili u tranziciji pa i Cedevita u prvom mecu sto bi znacilo vise Dobrica na terenu

• Палац горе 3
  • Лајк 1
  • Збуњен 1

Utuviti u glavu Odžu i Cirbesu  da ne iskaču previše kao onaj napaljenko Lesor i smrdlja Gordić nema gde kad se zaleti do koša.

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Pre pet minuta sam na pogresnom topiku upisao... Sada za Dnevnik 2 izjavljujem...

Zgazicemo ih k'o govno!!!

• Палац горе 2
  • Лајк 2

19 hours ago, miloshb said:

Zaboraviti prethodne tri utakmice protiv milogoraca, jer iz hiljadu razloga nisu reper nicega.

Tako je bilo i prosle godine. Ovo je finale, to sto su oni nas pobedili obe u regularnom delu ne znaci nista i ti fazoni. I na karaju se ispostavi da nas nisu slucajno pobedili dva puta u regularnom delu sezone.

Nismo ni mi njih ove godine slucajno pobedjivali.

Karte za prve dve finalne utakmice između Crvene zvezde mts i Budućnost Voli prodavaće se u sredu od 12 časova na dva prodajna mesta – u klupskim prostorijama na Malom Kalemegdanu i u prostorijama SD Crvena zvezda u ulici Ljutice Bogdana. 

Cene su veoma popularne, a ističemo da se prodaja karata vrši isključivo u paketu za obe utakmice po veoma popularnim cenama. Takođe, pri svakoj kupovini neophodno je priložiti ličnu kartu prodavcu radi identifikacije i ističemo da jedna osoba može kupiti maksimalno četiri karte.

CENE KOMPLETA KARATA ZA PRVE DVE UTAKMICE FINALA ABA LIGE:                  

TRIBINE              500,00 din.

PARTER B            800,00 din.

PARTER 4             800,00 din.

LOŽA                 1.800,00 din.

PLAVA LOŽA    1.400,00 din.

BELA LOŽA      1.200,00 din.

POČASNO MESTO BOČNO I RED         7.000,00 din.

POČASNO MESTO BOČNO II RED        5.000,00 din.

POČASNO MESTO BOČNO III RED       3.000,00 din.

POČASNO MESTO I RED                9.000,00 din.

POČASNO MESTO II RED               7.000,00 din.

Sve o prodaji karata za finale ABA lige

• Палац горе 4
  • Лајк 1

5 минута раније, delija86 said:

Koliko se sad placa mesto pored Kalinica😀

Ko sme sad da sedne pored njega? :D

To sto kažete ako se dobije kući sa 2-0 mislim da bi mi njih odmah treću završili. A ako se desi 1-1 kako znamo da dobijemo treću, izgubimo li tu utakmicu mislim da je gotovo.

• Збуњен 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада