Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

МиланЦЗБГ

15. коло АБА лиге: Игокеа - Црвена звезда

Recommended Posts

Gradite bre taj kos vise,a mogli bi i odbranu malo da zaigrate,10 skokova imaju vise od nas!

• Палац горе 1

U krasni, imaju 12 skokova u napadu, vise nego mi ukupbo na utakmici, 10.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Samo da dobijemo ovo. Skok, zagradjivanje, kao i odbrana u celini su stvar volje, htenja, energije, a mi smo danas nekako mrtvi. 

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Наше 4 и 5  очајно граде кош,убише нас офанзивним скоком 

• Палац горе 1

Mene je Odjo sve vise i vise poceo da nervira sa ovim ispadanjem lopte iz ruku,ima ruku kao lopata a kad prima loptu kao kad je primio vruc krompir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jedva, koji mozak onako "izvodi" loptu? Strasno.

Pojma nemam kako dobismo ovo

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

• Палац горе 2

Kad nisam umro sad na kraju

Koliko debilnih poteza, prvo onaj faul Radanova pa ova izgubljena lopta pa naravno njihov ofanzivni skok.. 

Jebote 20+ ofanzivnih skokova su imali, Borisa i Davidovac ne mogu da zagrade moju babu..

Ajd teraj dalje 15/0 ali ovo je strasno sa ovim skokovima isli su mi na ganglije

• Палац горе 3
  • Лајк 1

15 секунди два мало је рећи дебилна потеза ,кадо смо ово добили са оволико грешака у игри 

Vrlo brzo cemo zaboraviti danasnju utakmicu, pise se samo 15. pobeda. I slepac je video da ovo danas nije valjalo. Nema tu sta da se analizira. Serija gostovanja, manjak treninga, nadovezale se povrede tri startera, ma teraj dalje. Raduje povratak Fajea, partija Raglanda posle salve kritika od pre neki dan, Borisina bacanja kad se lomilo itd, itd. Samo pozitiva.

Valensija me ne zanima. 

Posted (измењено)

Koliko god Cirbes bio u lošoj formi za ovu ligu nam je ko lebac potreban a Beron i da ne govorim. Očajni smo bili, užas a ovaj magarac njihov od trenera pošto je mnogo napaljen protiv nas neka nam svira u kožnu frulicu...

Edited by poskok

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада