Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

AleksMCZ

ЗИМСКЕ ПРИПРЕМЕ 2018/19

Recommended Posts

Pocetak priprema pomeren za 24 sata zbog komemoracije i sahrane Sekularca. 

11.06- Pocetak letnjih priprema 11.07- Pocetak kvalifikacija za Ligu Sampiona 11.12- Kraj sezone u Ligi Sampiona 11.01- Pocetak zimskih priprema za najuspesniju sezonu od 91

• Палац горе 4

20 минута раније, dragan wien said:

Ostaje li Jirka na pripremama ili ide na pozajmicu? 

• Палац горе 1

Sad je Terza rekao da Jirka najverovatnije ostaje

• Палац горе 1

38 минута раније, AleksMCZ said:

Ostaje li Jirka na pripremama ili ide na pozajmicu?

Терзић рече да ''највероватније остаје'' док је Милоје рекао да је Јирка добар играч, ал' да треба смањити број играча јер имамо мање утакмица у другом делу, те да ће се одлука о позајмици донети пред крај припрема.

Posted (измењено)

50078591_458110444718943_134611726824898

Miloš Degenek ima obaveze sa reprezentacijom Australije na Azijskom kupu, a Mohamed El Fardu Ben dolazi u subotu.

zvezda-okupljanje-5331-1024x670.jpg

zvezda-okupljanje-5324-1024x619.jpg

zvezda-okupljanje-5328-1024x683.jpg

Edited by dikili kontakt
  • Палац горе 1

Bože dragi koji amaterizam. Negde koriste č i ć  a negde ne koriste i plus Jirka i Kafu bez punog imena i prezimena !

Ko je ovaj Aleksandar Stanković, Sale Mutavi u našim redovima?

• Палац горе 4

Сада, Деееккки said:

Bože dragi koji amaterizam. Negde koriste č i ć  a negde ne koriste i plus Jirka i Kafu bez punog imena i prezimena !

Ko je ovaj Aleksandar Stanković, Sale Mutavi u našim redovima?

Голман, али Негара заборавио да нагласи тако да ће можда бити прекомандован у поље! :D

• Хаха 1

Glupost da se proda Degenek posle 6 meseci, a bio nam je jedan od ključnih igrača tokom cele jeseni. 

• Палац горе 2

20 минута раније, Лунатик said:

Голман, али Негара заборавио да нагласи тако да ће можда бити прекомандован у поље! :D

To me je i zbunilo sto pored njegovog imena nije napisano da je golman.

Negić nekrunisani kralj spiskova. Da mi je samo znati ko tog lika i zašto drži u klubu. Zbog pismenosti i pameti definitivno nije.

• Лајк 1
  • Палац доле 1

Negić nekrunisani kralj spiskova. Da mi je samo znati ko tog lika i zašto drži u klubu. Zbog pismenosti i pameti definitivno nije.
Ko ce da udara igrace po dupetima kad ulaze/izlaze sa terena?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

• Хаха 1

Kako sam ja razumeo Milojevića , Jirka ide sa nama na pripreme a da li će ostati ili otići negde na pozajmicu zavisi i od prelaznog roka, jer neko će otići , neko ostati , vrata dobrom pojačanju ako se pojavi mogućnost nisu zatvorena , i sve zavisi od broja igrača koja su na njegovoj poziciji kada se završi prelazni rok , jer nama trebaju manje igrača nego u jesenjem delu sezone zbog manjeg broja utakmica....tako sam ja shvatio, što je sasvim ok. prema Jirki , jer njemu su potrebne utakmice i adaptacija na Srpski fudbal i uslove za igru , tako da ako kod nas nema trenutno mesta , bolje da igra negde nego da greje klupu, a opet nije isključena mogućnost da nam bude potreban ako pojedinci napuste Zvezdu...sve mi ovo izgleda da se radi planski i dobro u interesu i kluba i igrača, da se razmišlja unapred , da se ima ideja i volja svih u klubu da se svakom pruži šansa ali i da se sačeka , istrpi...

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

• Палац горе 2

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада