Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

РАКА ДЕЛИЈА - ЗАУВЕК СА НАМА!

Recommended Posts

Super extra. Hvala ti Deki. 

Da vidimo sad što pre za tu lokaciju i dozvolu, i da kačimo račune već sad ili kako? 

Ултрас-цзвх, има ли нешто ново по питању дозволе за мурал ?

• Палац горе 1

Cimao sam druga ciji je rodjak direktor sportskog centra da ga pita, cekam njegov odgovor i javljam, mada ja generalno mislim da nam to ni ne treba, ali ajde, mozda je i bolje ovako, sto se kaze legalno.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

7 минута раније, ultras-czvh said:

Cimao sam druga ciji je rodjak direktor sportskog centra da ga pita, cekam njegov odgovor i javljam, mada ja generalno mislim da nam to ni ne treba, ali ajde, mozda je i bolje ovako, sto se kaze legalno.

Buraz ja sam shvatio da je dečko koji će raditi mural predložio školu. Kaže da je to bolje mesto, jer u sportskom centru već imaju neki grobarski murali. 

Pa bi trebalo valjda pitati direktora škole, a pošto je i Raka i a i taj dečko išli tu ne bi trebalo biti problema. 

I trebalo bi to rešiti u najkraćem roku, pošto nam vreme uveliko curi. 

Ajd molim te pokušaj to što pre rešiti. 

Aha, znaci skola, nisam razumeo, ja sam mislio sportski, ajde vazi...

Edit: Taj grobarski mural na sportskom je prekrecen...

19 минута раније, ultras-czvh said:

Aha, znaci skola, nisam razumeo, ja sam mislio sportski, ajde vazi...

Edit: Taj grobarski mural na sportskom je prekrecen...

bilo bi dobro kada bi Dekiju ili Draganu ostavio broj telefona, posto ne ulazis svaki dan na forum pa da mozete da se cujete. ako nije problem. mora ovo da se resi narednih 2,3 dana. trebalo je vec do sad

• Палац горе 1

Може и школа и спортски центар, где ти је лакше за средити ултрас-цзвх само да буде што пре.

bilo bi dobro kada bi Dekiju ili Draganu ostavio broj telefona, posto ne ulazis svaki dan na forum pa da mozete da se cujete. ako nije problem. mora ovo da se resi narednih 2,3 dana. trebalo je vec do sad
Moze, ma ne ulazim sad cesto zbog obaveza na faksu, a ovo za dozvolu do srede ce se znati, najkasnije do kraja nedelje, trebalo bi da bude, direktor je dobar lik.

• Палац горе 1

Sutra će mi Rakina sestra javiti za školu, jel može ili ne, pa će vidimo na čemu smo. 

• Палац горе 1
  • Лајк 1

On 12 May 2019 at 4:30 PM, ultras-czvh said:

Moze, ma ne ulazim sad cesto zbog obaveza na faksu, a ovo za dozvolu do srede ce se znati, najkasnije do kraja nedelje, trebalo bi da bude, direktor je dobar lik.

Ултрас-цзвх, има ли вести од тог директора спортског центра? Сликар каже да је најбоље место библиотека на улазу у СЦ .

Од школе нажалост ништа. Директор каже да фасада школа треба да се ради крајем ове или следеће школске године па је бесмислено да се сада ради мурал који би био прекречен.

Vazi, pokrenucu to za sportski centar sto brze mogu, jer sve radim preko telefona, nisam dole u Hanu.

Надам се да ћу што пре средити финансијски куршлус у свом чепу, те да ћу и ја моћи да помогнем око плаћања.

Одлична идеја, ко год да је предложио, свака му част. То је најмање што можемо да учинимо за нашег брата Раку. 

Има ли каквих вести за зид, данас морам да се чујем са сликарем ? !

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада