Jump to content

Рачунари и зашто их се не треба плашити

Recommended Posts

Ma nije, ja bih to upalio par puta godišnje maksimum, nego sam čisto hteo da proverim jer sam potpuno prestao da pratim cene komponenti nakon skoka cena zbog bitcoina. Ionako ću morati da menjam kompjuter uskoro jer je star 8 godina, pa sam hteo da vidim kakva je situacija na tržištu. [emoji2]

22 минута раније, RASMC said:

pa sam hteo da vidim kakva je situacija na tržištu.

Do skoro je stanje bilo katastrofalno., em su cene komponenti skocile, em grafickih prakticno i nema. Sad je nesto bolje stanje, ali i dalje nije preporucljivo kupovati ako nije bas frka

• 2 months later...

Moje iskustvo sa pametnim satom...

Prosle godine pred NG sam sebe castio satom jer sam pobedio koronu. Ima gomilu opcija, za trcanje, plivanje, ronjenje, vezbanje... Baterija mu je odlicna, meni je stalno na bluetoothu vezan za mobilni i izdrzi po 10 dana bukvalno. Samsung Galaxy watch je odlican ali mu je baterija slaba.

Ovaj moj je isti kao huawei watch GT2 ali je jeftiniji za 20-30%. Honor je bio cerka firma Huaweia pa su se odvojili, ali je kvalitet prakticno isti.

Da ovaj nije bio na popustu 19000 pa uz neki moj popust u Gigatronu ja ga uzeo za 14500, nikad ga ne bih kupio jer mi nije super neophodan.

Gledaj testove na YT, vidi koliko para hoces da das i da li ti treba realno.

Ovaj ima i merenje pulsa, saturaciju, "kvalitet" spavanja...

Dobra igrackica, ako si u fazonu vezbanja i teretane, tebi je korisniji nego meni

Gledao sam recenzije satova na YT i mogu ti reci da i ovaj GT2e mnogi hvale u komentarima a i ovi u recenziji....A ja bas gledam npr u Telenoru on je nesto jeftiniji od ovog tvog ...Cak mislim i da je generalno jeftiniji od njega i u ostalim prodavnica,a

A gledao sam i recenziju tvog sata i oni ga preporucuju a evo i meni se dopao ..recenzija je bila sa braon narukvicom i kako rekose moze uz promenu narukvice da se nosi i u elegantnoj varijanti i zaista jeste tako 

Oba sata mi se svidjaju , a da znas ako cemo pravo mozda uzmem i ovaj kao tvoj, jer sam poslao mojoj gospodji link ( ona je korisnik Telenora ) pa ce sad u povratku s posla da skokne do Telenora a cenim kad bude videla da je crven sat odmah ce da reaguje " Daj bre nemoj crven , necu da ti ga uzimam" , e onda sam ja pripremio zamenu ovaj kao tvoj :) 

16 hours ago, Са истока Маракане said:

A zar ne treba da sedis kod kuce I lecis se od korone? :D

A jbg poceo sam da izlazim malo :) ....Izadjem napolje i tako me drma adrenalin sve nesto idem uzurbanim koracima kao oni klinci napaljeni tipa " Ko ce da se bije, a? " :) 

Elem suzio sam izbor, nasao sto se tice cene podnosljivo i ovo bi bilo :

1. Huawei Gt 2e
2. Honor Magic 2
3. Amazfit Stratos 3

1 hour ago, keyser_soze said:

Elem suzio sam izbor, nasao sto se tice cene podnosljivo i ovo bi bilo :

1. Huawei Gt 2e
2. Honor Magic 2
3. Amazfit Stratos 3

Ne znam za Amazfit, ali GT2e nema mikrofon, odnosno mogucnost javljanja na poziv na satu, sto mozda zvuci kao glupost, ali meni je bila od koristi vise puta.

Ja licno posedujem MagicWatch2 i najveca zamerka mi je sto mi pravi problema uparen sa telefonom (S10+), kada telefon zvoni ima neki lag kod melodije, kao da stuca,  ali i to je samo prvih par sec. Ne znam u cemu je fora, iritira, ali sam navikao vec pa sam se pomirio. Trazio sam po netu slicne probleme, ali nisam nasao, pa je moguce da je prosto moj sat nesto falican. Takodje sto se tice azuriranja za MW2, na pocetku je Huawei bio redovan, medjutim vec jedno godinu dana nema nista, pa pretpostavljam da si digli ruke od ovog sata.

Moja preporuka ti je Huawei GT2, koliko vidim i dalje primaju azuriranja redovno i generalno vazi da pristojan sat.

Inace GT2 i MW2 su identicni softverski

• 1 month later...