Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

2.коло Еврокупа:Монако - Црвена Звезда

Recommended Posts

Lazic nije vise taj igrac,iz vremena Radonjica.

Debelo grešite ... Prvom sledećom prilikom kada usere i košta nas pobede pitaću vas da li nam trenutno vrede njegove zasluge.

• Лајк 1

46 минута раније, poskok said:

Toliko ste opterećeni juniorom da ste potpuno zaboravili da Lazić tone sve dublje i da je postao totalno beskoristan. Na primer da Čović da 6 poena podeli tri asistencije,ukrade jednu loptu ali izgubi tri a Lazić za 15 minuta usere sve živo bez učinka (što mu se već događalo prošle sezone) vi biste osuli paljbu po junioru što je dozvolio da upropasti tri napada i što su ga u odbrani prošli kao duha a o kapitenu ne bi bilo ni reči. Sve drugo je nebitno!

Lazić ima ulogu defanzivca a u napadu je u postavi 4 - 5 opcija  i realno u defanzivi je sinoć bio dobar (realno po meni). Problemi u našem timu nastaju ne kada se promaši koš, već kada se ne može odbraniti svoj koš, a to se sa onim čije ime neću da pomenem dešava vrlo često i kao po pravilu protivnički tim  vrlo lako ostvaruje višak ispadanjem istog a u napadu je prilično bezopasan.

• Палац горе 2
  • Лајк 1

9 hours ago, SHERIFF said:

Spominjacu ga kad god mi se digne i ne mozes mi nista. Da ulazim sad tu u neke rasprave sa tobom ne pada mi na pamet. Da l' nekad odigrao lose ili manje lose, ne menjam misljenje. Stavljati Lazica i Cirbesa u istu recenicu sa njim u bilo kom kontekstu... Nemam reci... 

Nije poenta da li ti ja mogu nešto ili ne. Poenta je da su (ste) dosadni i gušite svi vi koji ovde non-stop pišete o Čoviću. 

Nema i ne želim rasprave. 

Pa nisam ga uporedio sa Džordanom i O'Nilom. Činjenica je da je Cirbes dva-tri puta debelo ispao u odbrani i da je Lazić promašio dve otvorene trojke. 

Ja za mnoge stvari nemam reči, ali o tome možda nekom drugom prilikom. 😉

• Палац горе 2
  • Палац доле 1

Sta je problem, sto doprinos od Filipa Covica se ne vidi, osim odmaranje Reglanda, potrebno je da bekap koji udje na teren nesto donese jebes ga bilo sta, koje je njegovo opasno oruyje u napadu , koje je opasno u odbrani, on ima godine al nema iskustvo, ima al za fmp nema za nas i takmicenja koja su nama potrebna, igrao je on aba ligu zna sve ali nije igrao i osvajao trofeje nema to iskustvo. Problem je sto je moja jedina pohvala ne trosi puno suteva nije los po atmosferu nije problematican ne smeta ne znam voleo bih da ima neki doprinos, nisam voleo Rebica al meni je puno bolji jer je imao sut a koliko vidim i bolje dodaje isto nije trosio lopte al je bar na nekoj utakmici imao doprinos. Kad ne bude imali dan ili slabiju utakmicu ili na kraju neku utakmicu kao sa Monakom ili Regland ne bude imao dan najveci je problem sto Filip sigurno nece imati svoj dan to znamo na osnovu svega sto smo videli u ova dva mandata. Inace hvala Covicu ne spori kod mene on ima prelaznu ocenu odnosno dobru , nista protiv njegovog oca a koliko vidite ni protiv Filipa samo nezadovoljstvo negovim kosarkaskim kvalitetom i smatranjem da bekap na poziciji pleja treba biti daleko bolje resenje jer to najvise fali ovoj ekipi na pocetku ove sezone, i ne fali zbog trenutnog rezultata ali sigurno ce trebati u ovoj sezoni to jest faliti. Lazic kao i Nebojsa Covic ima postovanje od mene kao igrac nije mi po volji al opet ta borbenost i odbrana kad je dobra i na trenutni roster moze da se kako da kazem a da me pogresno ne shvate istrpi ili podneti pod uslovom da u odbrani radi dobar posao al opet ako si dobar defanzivac nauci makar trojke da sutiras jer u napadu siris igru i samo se kretnja trazi od tebe nemoj toliko biti siromasan u napadu. I treca pozicija fali jos jedna 4 ali pored nabrojanog pa Simanica mozemo bar cekati al opet tanko je sta ako Faje treba da preskoci neku utakmicu jbg , al opet to je mesto koje ajde da se nadamo da Borisa moze brzo uklopi sa finom minutazom, a lazu objasnih i kad na to dodamo Filipa moje misljenje je da nam treba zamena za Filipa .

Sad sam se setio da mi je prvi trajni ban na forumu usko povezan sa igranjem Filipa Covica u Zvezdi... :D

• Терза 1
  • Хаха 3

Rece lepo RedHart, zabole Covica sta navijaci misle o njegovim odlukama. Posle slucaja Omic, osilio se.

Ali opet, sve dok pobedjujemo zabole me za Junora.

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Evo nas sad poredimo legendu kluba (koliko god da je u ocajnoj formi) sa Filipom Covicem, samo da bismo bilo kako opravdali gazdinu brljotinu.

Ne znam kako pojedine nije sramota.

• Палац горе 3
  • Палац доле 2

Bogohuljenje je da neko smatra igraca koji je rekorder po broju nastupa u dresu Zvezde legendom kluba?

Koliko god ja ne voleo taj termin "legenda". 

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Rekorder da ali legenda. . .ma nema sanse.

• Палац горе 1
  • Лајк 1

2 минута раније, IBRS said:

Rekorder da ali legenda. . .ma nema sanse.

Zavisi sta smatras pod terminom legenda. Kazem da ne volim taj termin jer se ljudi olako njim frljaju, za mene su legende Boban Jankovic, Nebojsa Ilic,  Sasa Obradovic... 

Ali evo recimo za kog bi ti kosarkasa rekao da je legenda Zvezde u poslednjih 20 godina? Oni sto su bili igracine nisu se dugo zadrzavali u klubu i onda ti ostaju ovi koji su dugo bili tu poput Lazica. Ja ga ne bih nazvao legendom ali necu da napisem da je Bogohuljenje sto neko to misli. 

• Палац горе 3

Posted (измењено)

Pa moze i biti neki period vremenski vakum da nemamo legendu.  . .nije to nista strasno. Nema razloga da vestacki pravimo legende jer ih nema. . . Veliki smo klub, bogatu istoriju,lestvica je postavljena visoko i standardi  da nekoga nazivamo legendom ne smeju da opadaju s godinama.

A da se nadovezem malo gore. . .Lazic svakako ne moze u isti kos sa Covicem.
Lazic od Pesicevog drugog mandata kod nas pa sve sad do TOmica sada je imao svoju ulogu kod svih. . .Osvajao trofeje, ono u cemu je bio dobar u KLS-u i ABA bio je dobar i u EL, dokazan na svim nivoima . .Da ne povredi onda rame, mogao je biti tas na vagi koji bi prevagnuo da uzmemo evropsko prvenstvo pre godinu dana. 

Edited by IBRS
  • Палац горе 2

Slazem se. Te rasprave oko toga kolika je ko legenda su nesto sto me najvise nervira na forumu, zato i ne volim tu pricu. Razveze se rasprava na 10 strana o tome ko je kolika legenda a u sustini to je stvar ukusa, kao sto neko preferira plavuse a neko drugi pak voli crnke 😄 

Ako neko na forumu napise za nekog da je legenda Let It Be sto bi rekli Bitlsi, ne znaci da ce klub stvarno da ga prolasi za legendu i da mu postavi bistu na Malom Kalemegdanu.

• Палац горе 1

Termin "legenda" ne postoji tek tako, i ne treba se tek tako dodeljivati nikome. Trebaju godine i godine da prodju da bi neko stekao status neke legende, olako baratate time. Pa nama ni Rakocevic nije legenda a da bude Lazic? Poslednjih 20 godina proslo je 10x boljih igraca od Lazica kroz klub.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Jeste 10 boljih igraca "proslo" kroz klub,ali Laza je tu i dalje,bori se,kidise koliko moze naravno,on je simbol jednog uspesnog perioda i za mene je legenda makar zbog svog odnosa na terenu!

Branko Lazic je najplaceniji igrac ovog tima a neko sa strane kad bi gledao utakmice mislio bi da nije ni medju 10. Naravno da je on uz mozda Luku Mitrovica simbol ove Zvezde pod Covicem ali ne moze da igra ovoliko lose kao ove i prosle sezone. On ne treba da kreira ali da baca onakve cigle ka kosu mislim stvarno deluje amaterski. Kao da je odjednom izgubio sut koji je imao.

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада