Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

2.коло Еврокупа:Монако - Црвена Звезда

Recommended Posts

Posted (измењено)

Pobedismo i u ovoj utakmici iako vise segmenta u nasoj igri nisu funkcionalisali. I to govori nesto o ovoj ekipi. Tomic je trgao ekipu bas kada nam je bilo najteze, ume da podvikne, sto je takodje bitno. Od tog trenutka smo krenuli da se vracamo u utakmici. 

Moje misljenje da smo ostvarili veoma bitnu pobedu , u jednom od najtezih gostovanja sto se nase grupe tice.

Neko je napomenuo komentatora iz susedstva sport kluba, i to je tacno, covek je u odredjenim trenucima demantovao samog sebe, gledam na strimovima pa mi je taj bio najbolji...

Sto se tice Lazica, suterski je podbacio u potpunosti i prosle sezone, ni ove to ne izgleda optimisticno. Ipak je on ranijih sezona bio dosta bolji sto se tog aspekta tice.

Najbitnija je pobeda. Podrska ekipi i strucnom stabu.

Edited by Miki1104
  • Палац горе 2

Ubi nas Filip definitivno,ne mozemo da se sastavimo zbog njega,sve same poraze redjamo i sve ovo nikako ne funkcionise,kad nam dodju Klipersi i Lejkersi gotovi smo,ne znam idemo li na njih kasnije kad prodjemo dalje,al vidi se da ne valja,Nebojsa ako je pametan odmah da otera Tomica,dok jos nije kasno.

• Терза 1
  • Гроф 1
  • Хаха 3
  • Збуњен 1
  • Палац доле 2

Duhovito, nema sta.

Tako i prosle sezone, iskakali pojedini komentari kako nam ne valja nista mi bijemo Makabi i Barsu. Dok su ljudi upozoravali da ne moze Bjelica da igra 40 minuta citave sezone i da ne mozemo da zivimo i umiremo od suta za 3.

Tako i sad, uzivanje u momentumu, a u Moraci smo imali pokaznu vjezbu kako nam izgleda igra kad stetocina od 170cm udje na parket. Naredni put mozda nece uci na +15.

• Палац горе 3
  • Лајк 1
  • Палац доле 1

Covic ne moze dalje od ABA lige, a i tu je upitan za jace utakmice. U FMP je radio sta je hteo bez ikakve odgovornosti i pritiska. Sad ukoliko bude forsiran moze naneti nepopravljivu stetu. Nadam se da ce, kako bude odmicala sezona, u kljucnim utakmicama biti rotacija na kecu Regland - Beron. A da ce Sinko Na Tatko biti tek neka treca opcija. U manjim utakmicama ga mozemo istrpeti ako bas mora da igra. Ne svidja mi se nikako sto je sinoc igrao 23 minuta. Statistika mu nije bila toliko losa, ali na ststistici se ne vide neke druge stvari kao odbrana, kretanje, itd.. 

• Палац горе 3

Problem sa Filipom sto zbog njega mesta u 12 nema za Nenadica koji moze da napreduje i od koga moze nesto da bude. Guranje Filipa je uzasno los potez u svakom smislu i on ne moze da ima mesta u 12 osim ponekad da se odmore glavni igraci. 

• Палац горе 3

Junior nocas jeste odigrao bolje nego inace, ali...

Sinoc konstantno na jedan dobar potez napravi dva losa. Da kos za 2+1 pa napravi faul na centru. Da ne pricam koliko je cesto puta ispadao u odbrani. Napad gotovo nijedan nije organizovao. Prenese loptu, tapka je skoro ceo napad, pa nekom uvali kosku. 

Jbg trpe nam Nenadic i Radanov. Posle kad zavrse prekoputa ili npr. u Podgorici cesacemo se po glavi i pitati zasto.

• Палац горе 3

Pa dobro svi vidimo da Ficko kaska kvalitetom u ovoj ekipi.Postavlja se pitanje sta mi mozemo osim da ga prozivamo,kritikujemo ili pljujemo ovde na forumu?Njega je Tomic prihvatio i sta sad?Hajde da teramo Tomica ako uskoro ne marginalizuje Ficka!Sta drugo?

Ja ne vidim sta mi tu mozemo sem da se nadamo da ce vremenom Tomic vise da koristi Nenadica,Radanova i Davidovca.

• Палац горе 4

Kako je krenulo jos malo ce i Sinko Na Tatko postati heroj poput Pavkova. Ni kriv ni duzan. :D

• Хаха 1

Posted (измењено)

Ne moze gospodina Covica da bude briga sta navijacka masa misli o njegovima potezima.

Tim potezom je postao direktno odgovoran za narusavanje atmosfere oko KK-a, prosle sezone.

Edited by Савацијум
  • Скењ 1
  • Палац доле 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада