Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

2.коло Еврокупа:Монако - Црвена Звезда

Recommended Posts

Posle Cibone u Areni,kupa u Nisu,najgora partija kk u poslednjih 5 godina a ipak pobeda .Jeste da su svi bili vise nego losi ali su ipak u odredjenim trenucima nesto obecavajuce pokazali-Beron na pocetku,Filip,Zirbes,Stratos,Regland zadnjih 4-5 minuta.Jes da dobismo trojkom Reglanda ali Filipov ulaz,Stratosove trojke i Zirbesovi poeni i skokovi su podjednako bili presudni.Puno srce jer glava zna kad se ovakve utakmice na kraju dobiju da kraj  ovogodisnje price sigurno nece biti tuzan

• Палац горе 3

Ja se samo pitam da li će taj pakleni šuter koji na treninzima pogadja zilion trojki za redom pogoditi neku i na utakmici. Gledao sam sve nase utakmice od kupa u Laktašima i ako me secanje dobro služi on nije pogodio nijednu. Pričam naravno o Boriši.

• Палац горе 1

Ako neko može da okači ˝haj lajc˝:sm27:  😎 pošto nisam stigao da odgledam bio bih  mu vječno zahvalan :srce2:

Mucna utakmica za gledanje vazno je da smo pobedili  i ona sala kao da se igra u Rumuniji a ne u Monte Karlu 21 vek je a nema statistike sa meca !

• Палац горе 1
  • Лајк 1

• Палац горе 2
  • Хвала 1

Dobro je ovo, na guzove ali pobjeda. Jačanje timskog duha i tako to.. Ne može uvijek da bude 20 razlike, nekad mora i ovako a drago mi je da vidim da ekipa može to da izgura. Stvarno imamo zanimljivu ekipu, uz jedno do dvije korekcije može ovo da bude jako draga ekipa. Za početak, barem su mi posle godinu dana vratili ono iščekivanje košarkaških utakmica. 

• Палац горе 3
  • Палац доле 1

1 hour ago, Pbp said:

Moj glavni utisak je komentator Hrvatskoh Sport kluba. 

Cuvek se takvih gluposti nalupetao da ja nisam mogao da verujem. Ne znam dali je on sportski komentator, ili voditelj nekih zvezda granda, farme ili parova. Covek potpuno omasio temu. Cas prica kako je Odzo bio igrac utakmice u prethodnom kolu, cas da uopste nije impresionirao i da je van forme i fizicki nespreman.

Ma milina coveka slusati, cirkus u direktnom prenosu. Povampirio se Ckalja... :D

I ja sam naleteo na tog komentatora.

Nije mi mnogo trebalo da iskljucim ton.

Lupa covek za sve pare. 

Repriza traje na SK2...Sad pocela druga cetvrtina.

Da se pogleda bez nerviranja. :)

• Палац горе 1

Dobro je da se dobijaju i ovakve utakmice, za samopouzdanje. 

Ako se oslobodimo tatinog sina dok ne bude kasno, bice ovo dobra sezona.

• Палац горе 2
  • Терза 1

Veceras tatin sin bio skroz dobar. Ne znam sto je toliko u trendu da se pljune po njemu i kada odigra dobro. Cinjenica je da je igrac koji odskace od tima po kvalitetu, ispod tima naravno, ali veceras je bio sasvim dobar, povukao je ekipu na pocetku cetvrte.

PS. gledao sam samo poslednjih 15 minuta, o njima i pricam.

• Збуњен 1

Sjecam se da smo zbog slicne situacije izgubili utakmicu protiv Zadra na F4 Aba lige, s tim da je tada utakmica prekinuta zbog ispada navijaca. Sada smo zamalo izgubili zbog prekida iz tehnickih razloga, jer da do istog nije doslo, dobili bismo ih po mom skromnom misljenju dvadeset razlike.

• Гроф 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада