Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

2.коло Еврокупа:Монако - Црвена Звезда

Recommended Posts

Najplaceniji igrac u timu od odlaska Radonje izgleda kao amater. 

• Палац горе 4

Mozda je i bilo vreme za samar, ali i sam Tomic je rekao da bolje da ucimo iz pobeda, e pa naucite nesto, 3/4 aba ligasa bi nas dobilo veceras. Nedopustiv kontraritam, pa cak i zalaganje u pojedinim momentima, na kraju je to malo zamaskirano. 

• Палац горе 3

I tako pobedismo a da nije 10 razlike i vise....kriv je Nesa....medjutim pobedi se ne treba gledati u zube....

• Палац горе 1

No Ragland, no party.

• Палац горе 3

Cestitke na tesko izvojevanoj pobedi. Losa i negledljiva utakmica, ali vodja Reglend kad je najbitnije resava. Idemo dalje. 

• Палац горе 2
  • Лајк 1

P9 meni generalno teska igra, losi smo u slobodnom bacanju bili, ali skokovi u napadu su odlicni! Bice ovo dobro

• Палац горе 1

Hvala za link.
Tekk sada se vidi da ni malo naivna nije ekipa Monaka i svi oni "lako cemo" postovi su greska.
Jbg kad nece onda nece, slobodna bacanja losa a kvar semafora nam je sjebao koncentraciju...na kraju zasluzena pobeda i kod Perpetove tehnicke smo postupili kao tim. Sjajno, meni je to najveci kvalitet ovog rostera.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

• Палац горе 4

Moj glavni utisak je komentator Hrvatskoh Sport kluba. 

Cuvek se takvih gluposti nalupetao da ja nisam mogao da verujem. Ne znam dali je on sportski komentator, ili voditelj nekih zvezda granda, farme ili parova. Covek potpuno omasio temu. Cas prica kako je Odzo bio igrac utakmice u prethodnom kolu, cas da uopste nije impresionirao i da je van forme i fizicki nespreman.

Ma milina coveka slusati, cirkus u direktnom prenosu. Povampirio se Ckalja... :D

• Палац горе 1
  • Терза 1

Ako se zeli osvojiti Aba liga i bar u 8 u Eurokupu potreban je dobar drugi plej i vracanje Davidovca plus Nenadic da se gura sto vise a Filipa utopiti negde valjda moze da se nadje neko ko bi ga uzeo. Bolje i za nas i za njega. 

• Палац горе 3
  • Гроф 1
  • Скењ 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада