Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

2.коло Еврокупа:Монако - Црвена Звезда

Recommended Posts

Posted (измењено)
48 minutes ago, delija86 said:

Jeste 10 boljih igraca "proslo" kroz klub,ali Laza je tu i dalje,bori se,kidise koliko moze naravno,on je simbol jednog uspesnog perioda i za mene je legenda makar zbog svog odnosa na terenu! 

Laza je tu jer ga nece niko drugi, a sto se odnosa na terenu tice, mislis na napusavanje mladjih igraca, sufliranja treneru i slicno? Bolji odnos od njega je imao Jaka Blazic.

Edited by Kisli Krastavac

Ne zaboravite da je Lazic gotovo najplaceniji u timu.

E sada, uputiti 15 suta na kos od pocetka sezone i pogoditi samo 2 za te pare, uz naravno defanzivu, hmm. ..

Ja licno gotivim Branka, ali od njega nemamo neku veliku korist.

Mene zabrinjava uloga Dobrica u timu.

Vec drugi mec ne ulazi u prvom poluvremenu.

• Палац горе 1

Branko Lazic je imao vaznu ulogu u svim uspjesima KK-a, u svakoj ekipi zadnjih 15 godina. To je nesto sto treba da se postuje i cijeni, to sto on trenutno igra lose i ne opravdava pare koje dobija nije razlog da se stavlja u ravan sa rekreativcem koji bi da mu nije Nebojsa otac studirao pravo ili elektrotehniku.

• Палац горе 1
  • Хаха 2
  • Палац доле 1

Pare t.j plata je potpuno nebitna. . .moze meni Covic da da pola miliona godisnje,ali dzaba ja ne mogu da isporucim to na terenu. Ugovor je svetinja,potpisao on,potpisali mi i tu nema price. Kritika za lose igre nekog igraca se ne treba vezivati za platu koju primaju,j vec samo za igru. I isti kriterijum za kritiku bi trebalo za bude i za onog sto prima 50k i 500k godisnje.

• Палац горе 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада