Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

2.коло Еврокупа:Монако - Црвена Звезда

Recommended Posts

Kuper je iz privatnih razloga raskinuo sa Monakom neposredno pred početak sezone.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 4

dosao lazeric jones tek sada vidim

• Палац горе 1
  • Лајк 1

Opie@Svakako bro da mene zanima,sto sa sportskog aspekta,sto sa aspekta kladjenja da bih znao sta da ocekujem,planiram da zategnem dvicu.:P

Verujem u Zvezdu i svakako se nadam pobedi.

Mogu samo da pretpostavim da Monako igra divljacku kosarku sa puno nerezonskih i ishitrenih suteva i da sa takvom igrom nemaju puno sansi protiv nas.Pogotovo zbog nase snage i kvaliteta na unutrasnjim pozicijama.

Ali da sacekamo strucnu analizu sutra pa da vidimo.

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Mozemo pobeditii Monako. Treba da igramo skoncetrisano  svih 40 minuta da kontrolisemo ofanzivni i defanzivni skok. Odbrana da bude na najvecem nivou. Napred Zvezdo !

• Палац горе 3

Rako, tesko da je Monako renomiran protivnik..Pre 3-4 godina su dosli do njihove prve lige. :)

Ja se licno ne plasim njihove spoljne linije. Imamo mi dovoljan broj dobrih defanzivaca, koji mogu da ih "udave". Cak ni Elmedin nije po meni najveca opasnost. Za kojeg licno mislim da se pored Cirbija, Odza i Rileta nece naigrati.

Vise strahujem od njihovih crnja pod kosem, koji ce se cesto izvlaciti van reketa. Nasi centri su atletski losiji, pa ce tesko moci da ih isprate.Ali opet to je mac sa dve ostrice, jer cemo na supotnoj strani terena mi biti u prednosti pod kosem. U napadu gurati loptu sto vise pod kos, tu smo u ogromnoj prednosti.

Generalno, nezgodan su protivnik, ali ocekujem ipak rutinsku pobedu. Moja prognoza, 10+ razlike za nas.

• Палац горе 4

On 10/9/2018 at 11:15 AM, Савацијум said:

Rako, tesko da je Monako renomiran protivnik..Pre 3-4 godina su dosli do njihove prve lige. :)

U pravu si brate ali svejedno su jaki.Biće zajebano večeras ali verujem u brejk.

Stavili nam kvotu 2.30 ... :)

• Палац горе 2
  • Лајк 1

22 минута раније, Савацијум said:

Ja sam vec stavio pola mesecne plate na nas, tako da nikako ne bi bilo dobro da  izgubimo veceras. :)

A covek bi pomislio da si naucio posle Rumuna :D

• Лајк 1
  • Хаха 2

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада