Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

Играчи КК Црвена Звезда 2018/19

Recommended Posts

Igrace ono sto je Simonovic igrao laznu cetvorku sto je prosle godine pokusavano sa Keseljom !

Posted (измењено)
10 hours ago, Lux said:

Znaci Faje,Borisa i Perperoglu na 4... 

Valjda će sad i forumaši skontati. 

Ipak je čovjek morao da kaže.

Edited by micho9
  • Палац горе 1
  • Лајк 1

Faye se povredio na treningu,nedelju dana terapije pa da se utvrdi stepen ostecenja!Divota

• Скењ 1

Sutra ce biti tema o transferu Safeta Januzovica u smrdizan,on nije imao ni pravnog osnova da podnese zahtev za arbitrazu FIBA.

Dakle bic e sednica KSS i na njoj ce biti na dnevnom redu zahtev Safeta za raskid ugovora sa nama.

Mi trazimo obestecenje od 200k evra...

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Sutra ce biti tema o transferu Safeta Januzovica u smrdizan,on nije imao ni pravnog osnova da podnese zahtev za arbitrazu FIBA.
Dakle bic e sednica KSS i na njoj ce biti na dnevnom redu zahtev Safeta za raskid ugovora sa nama.
Mi trazimo obestecenje od 200k evra...

Ima li nekih informacija sa skupštine, izuzimajući navedeno?

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

Roster nije los, samo bazdi na FIlipa.

• Палац горе 4
  • Хаха 3
  • Палац доле 6

Volim Roca, ali za sada mi Reglend deluje kompletnije. Ako nastavi ovako potpuno ce ga nadmasiti. 

• Палац горе 1

Плашио сам се у први мах да смо довели Фелдина Џејмса у џепном издању. А колико досад видим, џепно издање Ђенке.

• Палац горе 2
  • Хаха 1

55 минута раније, AvantiStellaRossa said:

Плашио сам се у први мах да смо довели Фелдина Џејмса у џепном издању. А колико досад видим, џепно издање Ђенке.

Djenka je dobar igrac, bratina, ali osim Zvezde nigde nije uspeo, dok je Reglend i u Rusiji i Italiji uspeo, cak stavise bio nosilac u ekipama koje su bile pretendenti na trofej. Ko je tu bolji igrac stvar je subjektivne procene. Najbitnije je da Zvezda ima igraca ekstra klase za Evro uslove.

• Палац горе 2

Mene je baš iznenadio Regland. Ne vidim neku veću manu kod njega, za sada ubija sa prodorima i šut ga super služi što ne znam koliko je realno. Mada procenti su mu dobri kroz karijeru. Za sada desetka i veliko iznenađenje za mene koji nije znao šta da očekuje od njega. Mislim da odavno nismo imali pleja sa ovakvim ulazima. Vilijams je uglavnom išao na šut, kao i Rocesti, Jovic nije ovoliko talentovan kao ni Nelson mada je on imao ulaz na snagu ali ne ovakvu promjenu pravca i brzinu. Malo mi nije jasno sto nije legitiman EL igrač, vidjecemo hoće li pokazivati polako i neke mane, možda nekonstantnost. 

• Палац горе 1

Reglend ovo radi godinama i za mene nije nikakvo iznenadjenje, stranac kojeg sam mozda i najvise ispratio pre nego sto je dosao kod nas. Izrazene liderske sposobnosti. Bacanja me cude, izvrstan je izvodjac.

• Палац горе 4

Ocigledno ovaj isprdak ubedjen da ce da nas zajebe. 

"slucajno" slavio juce nakon naseg saopstenja o "slucajnim" desavanjima oko njega.

Screenshot_2018-10-06-15-53-16.png

• Лајк 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада