Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

Играчи КК Црвена Звезда 2018/19

Recommended Posts

Ako je suditi po njegovim brojkama u FMP-u u tekucoj sezoni (sa naglaskom na 'ako'), to nimalo po meni ne bi bio los potez. 

Prosecno 20.9 poena, uz index 29.6.

Sut iz igre 61%, bacanja 82%, preko 7 skokova po mecu... ovako na oko deluje vrlo zajebano.

• Палац горе 4

A kako mislite da to izvedete s obzirom da je istekao rok za transfere izmedju klubova u ABA ligi?

• Палац горе 1

12 hours ago, RedHart said:

Proso rok za prelaske tamo negde 20-tog decembra za transfere izmedju timova Jadranske lige, jedino za prvenstvo Srbije !

Ali znajuci da je Rile gazda Covketov ljubimac nema teorije niti bi on pristao da ide na "kaljenje" u Zeleznik. 

Koliko ja cujem bice makar na 5 povecanje strendzera i plus naturalizacija Odza resava stvar.

Apropo Apica, svaka mu cast za sezonu, ali komparacija igrati tamo u Zelezniku i ovde u Zvezdi je jednostavno neuporediva ! Imamo primer i Nenadica.

Problem kod Ape je sto je twiner,zarobljen izmedju pozicija 4 i 5.Nema skill-set za igru na cetvorci, niti ima visinu za poziciju igre na petici,niti ima run- jump atleticizam da nadoknadjuje tehnicke nedostatke...

Ovo za 5 stranca i Oja sam i ja cuo.

Navodno se i u mordoru sredjuje pasos strancu...

Pitanje za @RedHarta.

Zna li se trajanje ugovora igracima. Kome je sve zadnja godina ugovora.  Imamo li pozajmljene igrace u FMPu i koliko oni jos ugovora imaju. Jeli samo Fico ima ugovor na neodredjeno ili ih ima jos u stalnom radnom odnosu.

Interesuje me ocemo li cekati da spadnemo na 4 zdeava igraca pa da dovedemo petog da mozemo da igramo. Ili cemo se zajebati da bar malo ojacamo ekipu pre isteka roka.

• Палац горе 1

Pa zna se trajanje ugovora igracima :

Reglend potpisan na godinu dana + opcija jos godinu 1+1, Biberoglu 1 godina, Faye 1 godina, Beron 1 godina, Odzo 2 godine, Zirbes 1 godina, Lazicu istice 2 godine u julu, Keselju isto istice 2 godine u julu, Ristic je na 3 godine, Simanicu istice 4 godine u 2020, Radanovu koliko znam ove godine istice mu 3 godina, Dobric mislim da je na 4 godine a istice mu 2020, Davidovac mislim da ima ugovor na 4 godina do 2021, Covic stvarno ne znam, Nenadic je potpisao na 3 godina  proslog leta.

Dzoa Reglenda smo bukvalno maznuli od Zenita i Avelina, pre Galate Saraja koji su mu nudili dosta vise novca, zato ima moje duboko postovanje.

To ovako iz glave pisem, mozda sam nesto pogresio ali ne namerno.

Pa recimo zajedno sa DeDom  4 godisnje ugovore 2017 su potpisali i Apic i Lazarevic. Fakticki Zeleznik je nasa filijala i svi sustinski imaju ugovore sa Zvezdom, mada mislim da se nominalno ili pro forme vode kao da imaju ugovore sa Zeleznikom, ne znam detalje. To znaci da ako recimo eksplodiraju Uskokovic, Paunovic i Momirov oni ce automatski preci kod nas u Zvezdi, kao i stranci i bilo koji igrac Zeleznika.

Ne trazimo na trzistu igraca nikoga, sem ne daj Boze samo u slucaju teze povrede nekog od nosilaca...

• Палац горе 2
  • Лајк 1

2 hours ago, RedHart said:

Covic stvarno ne znam

Samo sam zbog ovoha pitao, ispostavilo se da sam u pravu da je primljen za stalno... :D

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада