Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

Играчи КК Црвена Звезда 2018/19

Recommended Posts

To sa Spanijom radi Loncar preko svojih veza tamo,godinama zivi u Madridu.

Mislim nemam reci koje su to persone,pocev od Radeta pa preko Dragutina,Ilije Drazica i ostalih "igraca' iz senke...

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Ocigledno ovaj isprdak ubedjen da ce da nas zajebe. 
"slucajno" slavio juce nakon naseg saopstenja o "slucajnim" desavanjima oko njega.
Screenshot_2018-10-06-15-53-16.thumb.png.79e713ce104eed475d9ee60d999cd442.png
Meni više deluje kao attention *****.
Bio je slobodan i pre mesec dana pa dobio tuki kao što će i ovom prilikom.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Kajace se on, ako se vec i nije pokajao. . .Imao bi on svoju rolu ove sezone da je ostao al ko ga jebe sad.

Uveren sam da je mogao da bi do sad tamo i presao. Ocigledno da ne ide sve tako kao po loju, kako bi druga strana htela to da predstavi.

• Палац горе 1

To je odluka KSS arbitražne komisije ali pošto je Zvezda uložila žalbu komisiji OK ona nije pravosnažna.

Neko povremeno puta buvu (neki grobari) kako bi nas samo  nervirao ali nadam se da je Čo u pravu i da Janković može da ode i kod crnog đavola ali uz propisano obeštećenje.

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Kakav je Fegi debil dokazuje iz dana u dan.

Na RSB-u mozete videti par fotografija prepiske na instagramu njega i jednog forumasa.

Pravi novinarski repertoar i recnik, a sve to zbog onog govora na godisnjici groblja. 

Sta mu je Covke uradio... vise ga ni u Kovin ne bi primili.

• Палац горе 1
  • Гроф 1

Nisam u situaciji da prebacim postove pa vas najlepše molim da sa tim iskrivljenim govečetom ne kvarite temu o igračkom kadru.Prebacite diskusiju na Bivšim igračima...

Sramota je sta Lazic igra od pocetka sezone.

Koliku platu dajemo igracu koga nema u napadu.

Radanov je idealna zamena za njega, a za tu platu se moze dovesti odlican plej.

• Лајк 1

Zato sto Lazic ima ugovor. Jedinom ako se ocekuje da on ode kod Nebojse i kaze ne treba mi pare ne treba mi sve evo vam samo dovedite nekog drugog plejmejkera umesto onog malog celavog bradatog. 

To si u pravu Lazica bas briga on novac koji ima ovde ne moze da dobije nigde jer izgleda kao amater i kod onog sarlatana u prosloj sezoni i sada. Kazem hipoteticki da se za njegovu platu moze dovesti vrhunski igrac sto je kolega forumas rekao.

Lazic samo nastavlja tamo gde je stao prosle sezone. U kanalu

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Lazić je u sistemu Tomića počeo da daje naznake igara iz sezona pre katastrofe i to je nešto što hrabri, međutim mora da ostane u svojim "opancima" tj da bude 5-a opcija u napadu i da ne izvodi one smešne ulaze i donosi pogrešne odluke.

Njegovo u napadu se mora ograničiti na šut iz ćoška, skok u napadu i ništa više.

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада