Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

Играчи КК Црвена Звезда 2018/19

Recommended Posts

Risticev intervju za mozzartsport.

„Imao sam priliku da se sastanem sa trenerom Tomićem i imali smo super konverzaciju. Razmenili smo razmišljanja o košarkaškoj filozofiji, principe napada i odbrane... Smatram da smo imali konstruktivne razgovore. Trener Tomić mnogo dobro poznaje košarku i uveren sam da će sve biti dobro. Košarka je timski sport i da bi tim igrao dobro potrebno je da se sve kockice poslože. Baš zbog toga, posle mog sastanka s njim, verujem da je sposoban da napravi dobar tim i dobru priču. Posle prvog razgovora shvatio sam da je pred nama veliki proces, od početka priprema. Uz pristojan rad i pravu posvećnost košarci verujem da ćemo imati ozbiljan tim i da ćemo osvojiti trofeje“.

Ceo intervju  http://www.mozzartsport.com/dusan-ristic-za-mozzart-sport-zvezda-zelim-da-kompletiram-lepu-pricu/

• Палац горе 4

Nekako ispod radara ostaju partije naseg Ristica u reprezentaciji, na dva meca po 14 poena, danas 12 poena,11 skokova. Kontam da je ovo neki vid izbornog takmicenja i da ce ga Djordjevic imati u vidu. Statisticki je bio najbolji.

Nadam se da je ovo njegova sezona. Mozda bolje da je i on poradio sa Vucurevicem kao Odzo, ali dobro.

• Палац горе 3
  • Лајк 1

Koliko iskukaste za br 8, a evo ovdje čovjek nosi 5.

• Палац горе 2
  • Терза 1

Bilo je na slici broj 8, slika je bila zvanicna sa sajta kluba sa predstavljanja i logicno da ce da se kuka. A mozda je bas to sto je sad broj 5 posledica tog kikanja cime se skrenula paznja klubu? Onaj Espresso (tako nesto) portal je imao clanak o tome.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

• Палац горе 1

Gospoda iz Techa &Sport-a je odradila analizu nasih pojacanja. Ne znam koliko su analiticki potkovani, ali nije lose pogledati...

• Палац горе 2

7 hours ago, RedHart said:

Znaju oni izvrsno,veoma su dobri u analitici,tu i tamo ja recimo imam malo drugacije misljenje u nekim segmentima ali generalno i esencijalno to je to...

Pavi vlada strucnim izrazima. Ali po mom misljenju jako povrsno poznaje kosarku. 

Onaj sitniji zna vise. Rekao bi da ga zovu Aca tako nesto. 

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада