Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

Милан Томић и стручни штаб

Recommended Posts

Сада, Милијаш капитен #10 said:

@RedHart Jel ocekujes doselekciju, pre svega, na 1 umesto FC3, jer ne dao Bog da se povredi Joe?

Ne ocekujem,ima  da se tera do kraja sezone sa Filipom,pre moze da se desi doselekcija na 4,na jedinici samo ako se neko bas tesko povredi,ne dao Bog...

• Палац горе 4
  • Скењ 2

Сада, RedHart said:

Ne ocekujem,ima  da se tera do kraja sezone sa Filipom,pre moze da se desi doselekcija na 4,na jedinici samo ako se neko bas tesko povredi,ne dao Bog...

Plašim se da to ne bude kockanje koje može da nam upropasti sezonu. Nama samo treba jedan fizički dominatni plej, nesto kao Nelson, da odigra 15 minuta i to je to. Neki s ncaa, da košta do 120k. Ne znam, ne bih voleo da nas FČ3 košta, on je imao problem s organizacijom napada i u KLS.

• Палац горе 4

sa uzivanjem pogledah jos jednom cas kosarke u moraci,glavni utisci Tomiceva smirenost,vec pomenuta komunikacija sa igracima,njegova zamisao,prilagodjavanje situaciji(reakcije) a ubedljivo na prvom mestu njegova samouverenost,sigurnost koju prenosi na ceo roster...nekako mi je to do sada najjaci utisak i njegov najveci plus,u njegovom pogledu i u govoru tela kod svih igraca to se lako i sa velikim zadovoljstvom moze primetiti.

• Палац горе 4

23 минута раније, Govan said:

Uz to Joe je potpisao na 1+1.

Bravo!

Jel taj +1 mozemo sami da aktiviramo?

To plus znaci da ako obe strane bude zadovoljne ugovor moze da se produzi. Verujem da to nece biti nikakav problem. 

• Палац горе 1

Taj plus u ugovoru znaci da su vec utanaceni svi detalji za tu dodatnu sezonu, a da bi se aktivirala potrebna je saglasnost obe strane.

Joe ako nastavi sa ovakvim partijama, tesko da ce ostati kod nas.

• Палац горе 4

14 hours ago, Милијаш капитен #10 said:

Video sam, baš na njega i mislim. Jel on skautiran od strane kluba?

Ne znam,ja vise nemam uvida ko je skautiran od kad je dosao Tomic i onaj mali debeli njegov prvi pomocnik.

Kod Deje i kod Psiha znao sam sve unapred,i ko je gledan,analiziran i skautiran,sad ne znam...

• Палац горе 4

Ma ne mora Markovic on kosta milion skoro ne treba ni da razmisljamo o njemu ali neko pristojan samo odbranu da ima visinu asistenciju neku. Filip bas se vidi kad udje koliko je to nivo nize i to puno plus mu Omic lupi dve banane. Nije znao Filip ni gde je krenuo. 

• Палац горе 3

4 hours ago, Meda said:

Jel taj +1 mozemo sami da aktiviramo?

Mislim da mozemo, jer koliko ja znam to je klauzula koju mi mozemo aktivirati, a detalji za narednu sezonu su utanaceni sa igracem.

Sada, pitanje je da li u toj klauzuli ne stoji da ce ostati ako budemo igrali EL jer ne sumnjam da ce odigrati dobru sezonu i biti trazen, a EL ce mu kod nas svakako biti privlacna, uzimajuci u obzir koju ulogu ima kod nas, a sigurno ce imati ok kintu...

• Палац горе 1

Sta je sa Dilanom Enisom on ima srpski pasos. Ono sto je igrao ne racunam zbog onog indijanca na klupi. 

• Гроф 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада