Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

Милан Томић и стручни штаб

Recommended Posts

http://zurnal.rs/kosarka/evrokup/70408/milan-tomic-simanic-i-covic-kljucni-za-pobedu-protiv-ulma

Не знам шта бих рекао , ово се зове пишање уз ветар...

Читам и разумем за Симанића хоће малог да покрене има ту логике, ал фићу ....

Не мораш да се разумеш у кошарку ни да је пратиш , погледај утакмицу као највећи лаик, и рећеш она мала тројка па њему најмање фали длака на глави колико фали све остало....

За Симанића могу да разумем млад играч треба да се тргне мора се пробудити ако жели да псотане нешто и престане бити вечити таленат, али овај други питање дал би играо аба лигу да нема тате, а камоли код нас...

Па он не зна обично додавање , шта у кошарци треба да буду техничари пријем лопте од фиће...

Нажалост Томић је почео да буди нешто у мени , мислио сам да имамо јако доброг потенцијалног тренера али после ове изјаве можда имамо новог човића...

Сад кад нам постане први плеј јер био бољи од Регланда и онда дају изјаву зарадили смо јер нам је играо играч са мањом платом, што бирекао Дел Бој следеће године у ово време са овом политиком постајемо милионери....

Човке може да прође као Дел Бој а Томић као Родни  😂

• Палац горе 2

Знају сви на шта је газда слаб. Прошли тренер је после Будућности брже боље увео Фићу у тим, да не би добио отказ.

Томић ако већ хоће да се шлихта, бар нек има меру.

• Палац горе 3
  • Палац доле 1

54 минута раније, CIGANIN 74 said:

u toku serije protiv buducnosti videle su se sve Enisove slabosti,od prenosa lopte do ocajne organizacije napada...bivsi trener bi sigurniji bio na lopti od njega tako da smo bili primorani da vratimo Filipa da bar imamo siguran prenos lopte,jevtinija i sigurnija opcija.Tomic nema potrebu da se Nebojsi ili nama slihta,vec postojecem rosteru.Pravi trener za svoje igrace ce uvek tvrditi da su najbolji a sa onom izjavom od sinoc ,Tomic potvrdjuje da je pravi.Puno ce znaciti i Borisi i Filpu upucene reci a to ko ne razume nek bar pokusa,nista ne kosta 

Ти ако верујеш у ово што си написао, ја ти не браним. Само не помишљај да ћеш мени да продаш причу.

За пренос лопте смо имали Рочестија, Фелдина, Давидовца. Уопште нам синко није био неопходан у лиги коју смо играли сами са собом. Ми, распали Партизан, наш развојни тим и менаџерска прћија.

Као што су некад сви плејеви из ФМП продавани да би синко имао простора, тако су сада остале позиције накркане странцима, да бисмо на плеју морали да имамо домаћег, а јел те нема бољег домаћег од синка.

• Палац горе 3

4 hours ago, Дзјуба said:

Ти ако верујеш у ово што си написао, ја ти не браним. Само не помишљај да ћеш мени да продаш причу.

За пренос лопте смо имали Рочестија, Фелдина, Давидовца. Уопште нам синко није био неопходан у лиги коју смо играли сами са собом. Ми, распали Партизан, наш развојни тим и менаџерска прћија.

Као што су некад сви плејеви из ФМП продавани да би синко имао простора, тако су сада остале позиције накркане странцима, да бисмо на плеју морали да имамо домаћег, а јел те нема бољег домаћег од синка.

Rocesti nije znao gde udara od batina koje je dobio u finalnoj seriji a upravo njegovi prenosi i org.napada su nas necu reci EL kostale ali su od ogromnog uticaja bili,Feldin i prenos-bez komentara a Davidovac vec na pola sezone istrosen sto zbog pozicija od 1-4 sto zbog povreda.Takodje tebi nista ne branim da iznosis i da u to verujes ali jedno je cinjenica nista dobrog nasem KK nece doneti,Filip je u rosteru od 15 i dobro bi bilo da ga bar mi ovde podrzimo,ne zbog njega ili nas vec zbog kluba.Sad da nabrajamo koja je to opcija bila bolja ,dostupnija ne vodi nikud..Filip je sad nasa najbolja bekap opcija i ja cu je podrzati kao i Lesora i Feldina i Bjelicu dok je u klubu.

• Гроф 1

И ми смо њему требали , јел са фмп не би успео ништа од овог, тако да баш не дугујемо све њему и није он ништа урадио за нас већ за себе...

Али искрено хвала му , нисам ја његов противник нити критичар до пролог почетка сезоне, на крају сезоне испало да сам у праву...

Што се тиче фиће или нечег другог увек ћу да кажем не знам да прећутим, била је прича да ће можда оде никад нисам рекао дасигурно остаје али сам био сигуран не иде он никуд док год постоји решење...

Мислим да сам се сетио моје прве критике , кад су одлазили Софо и Мекел и критика се није сводила  на погрешан потез било је и раније већ а оно изађе каже раскинули смо уговор са Софом и зарадили , као Томић ок кажеш за Симанића капирам поенту ал не и за малог фићу  , е кад неко тако понаша онда грешке не опраштам јер сматрам да потцењивање навијача јако безбразног...

ја критикујем и терзу кад ради сличне ствари али и похвалим неке друге ствари али на крају ја после доброг потеза не мењам мишљење јер је најбитнија намера....

• Палац горе 1
  • Палац доле 1

5 hours ago, Ministar Lingvista said:

И ми смо њему требали , јел са фмп не би успео ништа од овог, тако да баш не дугујемо све њему и није он ништа урадио за нас већ за себе...

FMP, mali privatni klub iz predgradja, bez neke tradicije i navijaca, uspio je da osvoji 2 ABA lige i 3 kupa desetak godina prije Zvezde a i izbaci velik broj igraca reprezentativnog kalibra. Covicu mi u nekom materijalnom smislu nismo trebali u zivotu,kosarka je ionako neprofitabilan sport, a on je velike pare napravio mnogo prije Zvezde.. Jedino smo mu trebali zato sto je imao ambiciju da uradi nesto sa klubom koji ima brend, tradiciju i navijace i time zadovolji i sujetu i napravi nesto veliko. 

• Палац горе 2
  • Лајк 1
  • Терза 1

Posted (измењено)

Već sam napomenuo i sada ću opet. Kamo sreće da smo se spojili sa FMP-om mnogo ranije jer bi neke stvari kasnije išle drugim tokom. Da vas podsetim da je prva inicijativa za fuzijom sa Železnikom bila 2001 godine! Dakle nama je deset godina trebalo da nam dođe iz dupeta u glavu, da nam klub potpuno unište da bi shvatili kako se pliva u mulju.

Edited by poskok
  • Палац горе 3

Sto u svom klubu drzi sina to je 100% OK.Mene zanima koliko ce on biti kod nas.Ja sam mislio da ce Nenadic moci pokriti to mesto pa ce Junior imati minornu ulogu, medjutim on protiv Ulma nije smeo da spusti loptu na parket.Sa jednim plejom kao sto je Jovic bili bi kao zemlja jaki.Mislim da bi i Pot bio bolje resenje od Juniora.

• Палац горе 1
  • Лајк 1

7 hours ago, Дзјуба said:

Изоставио си чињеницу да је он у то време био у власти. Чим је пао са власти и кад се појавио јуниор, почео је и ФМП да пада.

Тачно, створио је много играча репрезентативног калибра, пуно плејмејкера и комбо гардова као Теодосића, Рашића, Мариновића, Бојана Поповића, Протића, Васића, Зороског. Све до појаве јуниора. Отада ниједног.

Izostavio si i cinjenicu da smo i mi tada bili na vlasti (Zika Pauk) pa smo osvojili mudo Marjanovo a ne ABA dva puta. 

Da da, nije stvoren bas niko u FMP, samo Gudura i Bolden. Ah da, to je u vrijeme kada je opet dosao na vlast, promace mi.

• Палац горе 2
  • Лајк 1
  • Гроф 1

Da se tad Aba liga igrala kao plej of i da je donosila Evroligu Fmp bi osvojio isto sto i mi u to vreme. 

• Палац горе 1
  • Палац доле 1

Сада, AvantiStellaRossa said:

Izostavio si i cinjenicu da smo i mi tada bili na vlasti (Zika Pauk) pa smo osvojili mudo Marjanovo a ne ABA dva puta. 

То што су њих двојица били у клубу је било највеће појачање за наше ривале (ФМП и Партизан) исто као и у фудбалу 2009-2012. Тиме им је посао био знатно олакшан.JBG.gif

То што је поменути тандем радио како је радио, није оправдање за лоше потезе, а један од њих му је гостовао пре неки дан у ложи. haha.gifТрофеје не оспоравам, само треба имати на уму да тада АБА није доносила ЕЛ, већ домаћа лига, тако да се форма темпирала за јун, а не за април.

1 минут раније, AvantiStellaRossa said:

Da da, nije stvoren bas niko u FMP, samo Gudura i Bolden. Ah da, to je u vrijeme kada je opet dosao na vlast, promace mi.

Писао сам о плејевима, не о осталим играчима. Који плеј, ајде да те чујем. Сем њих двојице ниједан легитиман ЕЛ играч, а ко зна колико се троши на "развојни" клуб.

• Палац горе 3

Како је била резервисана за њих кад су Звезда и ФМП били на власти? Дај да се одлучимо, јесмо ли власт или опозиција, тешко да смо могли бити обоје.

31 минута раније, Дзјуба said:

Писао сам о плејевима, не о осталим играчима. Који плеј, ајде да те чујем. Сем њих двојице ниједан легитиман ЕЛ играч, а ко зна колико се троши на "развојни" клуб.

stvoren je Ficko:sporty56::D 

• Терза 1
  • Хаха 1

Како је била резервисана за њих кад су Звезда и ФМП били на власти? Дај да се одлучимо, јесмо ли власт или опозиција, тешко да смо могли бити обоје.
Tako što su Pauk i Vesić bili časni i pošteni al nestručni i naivni...Jbg :-)

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

• Скењ 1

3 hours ago, Дзјуба said:

Trosi se vjerovatno mnogo i to krvavo zaradjenih Vucicevih para koje je namjenio KKCZ a ne Covicevoj prciji.

P.S. Kako znam? Pa tako, lijepo, znam. :)

• Терза 1

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада