Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

Милан Томић и стручни штаб

Recommended Posts

Za sada sam zadovoljan Tomićem. 

Za kratko vrijeme je od pojedinaca napravio nešto što liči na tim, svakako mnogo bolje pripremio ekipu od svojih rivala što se vidjelo na turniru. Akcenat je stavljen na odbrani, ne samo na pres konferencijama nego i na parketu. Igrači za sada maksimalno podredjeni ekipi čak i sada dok uloge još nisu podijeljene. Jedino je Stratos iskakao individualnim akcijama ali kapiram da je zbog evropskog iskustva i godina to traženo od njega, ili je on osjetio da treba da preuzme odgovornost. Još tu treba dijeliti uloge dok sve ne dodje na svoje mjesto, Tomić ga dobro poznaje tako da sam siguran da tu neće biti nikakvog pretjerivanja od strane Stratosa. Nije prezao da zakuca Čovića i Simanu za klupu nakon loših utakmica. Dao više minuta za Nenadića i Dobrića u finalu. 

Nadam se da će igra ići uzlaznom putanjom kao što je išla na ovom turniru, nek pehar bude dodatni vjetar u ledja i podstrek za još jači rad. 

• Палац горе 2
  • Лајк 1

Tomic mi je za sad veliko razocarenje. Jak na rijecima ali u praksi gledamo Filipa 20 minuta, pa jos ona cirkus petorka sa njim i Reglandom koja ne moze protiv Cibone da napravi razliku. To nije put koji ce nam donijeti trofeje.

• Палац доле 7

Da, tako sto najavljuje i ubuduce horor petorku sa Regladnom i Filipom, to je sigurno znak da ce Filip da ispadne iz 12 a ne Nenadic.

Ovo je tema o Tomicu i strucnom stabu i svakako da cu da napisem cime sam razocaran. A Filip je ogroman problem.

• Палац горе 2
  • Палац доле 4

5 минута раније, Berloq said:

Da, tako sto najavljuje i ubuduce horor petorku sa Regladnom i Filipom, to je sigurno znak da ce Filip da ispadne iz 12 a ne Nenadic.

Ovo je tema o Tomicu i strucnom stabu i svakako da cu da napisem cime sam razocaran. A Filip je ogroman problem.

Vidis da nije popularno kriticko razmisljanje. Trebas da se utopis u masu i da postanes bezlican.

• Палац доле 2

Da je bolji igrac ne verujem da bi iko potencirao tu sponu. Forsirali ga u FMP na ustrb razvoja klinaca, sad i ovde uzima velike minute. Odigrace on solidno u ABA i KLS, ali Radanova mozemo u Trento da saljemo. Svake sezone imamo sve manje ozbiljnog materijala za prodaju. 

• Палац горе 2

10 minutes ago, AlexMCZ said:

Vidis da nije popularno kriticko razmisljanje. Trebas da se utopis u masu i da postanes bezlican.

Vidi se da je popularno "kuku nama sa sinom na tatko“i da je upravo to masovno zastupljeno,to nije kritika nego kuknjava,tako da pokusaj odrzavanja bukvice o kritici,masi i bezlicnosti probaj na drugom mestu...vidim da mi ne oprastas ni Ebesilija a ni Stoiljkovica jer vidimo gde je FK sada a gde su oni bili u svemu tome. 

• Палац горе 3
  • Лајк 1

1 минут раније, CIGANIN 74 said:

Vidi se da je popularno "kuku nama sa sinom na tatko“i da je upravo to masovno zastupljeno,to nije kritika nego kuknjava,tako da pokusaj odrzavanja bukvice o kritici,masi i bezlicnosti probaj na drugom mestu...vidim da mi ne oprastas ni Ebesilija a ni Stoiljkovica jer vidimo gde je FK sada a gde su oni bili u svemu tome. 

Prozvani korisnik nije dostupan. Molimo Vas pokusajte juce. 

• Палац доле 1

Koja vec godina a Radanov ne moze da dobije priliku da odigra jednu sezonu ko covek od ovog tatinog govanceta koji se svima smucio.NIje mi jasno kako Misko ne moze da mu nadje nesto u Grckoj pa nalazio je angazmane i vecim tantusima od Filipa.

• Палац горе 4
  • Палац доле 1

Ne, nije najveci problem sto je nebojsin sin, vec zato sto nema kvalitet za Zvezdu a igra samo zato sto je nebojsin sin. .

• Палац горе 3
  • Палац доле 2

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада