Jump to content

Форум је од 19. јула у потпуности отворен за госте, што значи да можете да читате све теме као и регистровани корисници! Уживајте! 😎

Raka Delija

Милан Томић и стручни штаб

Recommended Posts

Trebao je da bude prvi asistent,ovako je skrajnut zbog ovog...

• Палац горе 2

Ako sam dobro razumeo Tomic je rekao da je roster definitivno zatvoren. 😦

• Скењ 1

Ako sam ga dobro razumeo  rekao za igrace koje je doveo da zele da budu jedna porodica i da cemo ginuti za svaku loptu. Rekao je da Berona pratio tri godine i Fajea. Rekao da su Simanic , Radanov i Nenadic kvalitetni igraci i da ce racunati na njih ove sezone. Rekao da Davidodovac i Nenadic vuku neke povredi i da ce malo pauzirati. 

• Палац горе 4

Ipak sam,nažalost,dobro čuo...

Strateg srpskog šampiona bio je daleko direktiniji o pitanju novih pojačanja:

- Neće ih biti. Ovo je naš tim za novu sezonu. Na današnjem treningu nedostaje samo povređeni Davidovac. Svi ostali su tu. Predostoji nam mnogo rada, na građenju tima i hemija. Za sada nam ide odlično - zaključio je Milan Tomić.

Odlican post Red Hart.

Ja generalno ne mogu da shvatim ozbiljno roster u kom je cirkuzant Filip. A tesko da mogu ozbiljno da shvatim i Tomica ako to dozvoli.

Ako zanemarimo njega (sto je nemoguce, al ajde), imacemo problem da branimo Buducnost i Cedevitu kad dodju mecevi u plej ofu. Upravo zbog spore centarske linije i kratkih bekova. Doduse cini mi se da si malo oduzeo centimetara Reglandu i Baronu ali ne mijenja mnogo poentu. :D

Dalje, kako ce se pokazati krpacina na bek ap pleju veliko je pitanje, a jos vece kako sa matorim Fayeom i Simanom nejakim na 4. Po meni neshvatljivo da nas napusti igrac tek tako a mi ne dovedemo zamjenu. S' tim da uzimam u obzir mogucnost doselekcije u toku sezone koja ce nam biti neophodna.

Na kraju mislim da smo i ovakvi mnogo jaci od Partizana i da cemo uzeti domace trofeje, dok ce u abi biti pakleno tesko, pogotovo bez neke doselekcije.

• Палац горе 3
  • Хвала 1
  • Палац доле 1

9 hours ago, Дзјуба said:

Није могао да одбије Звезду, а одбио је прошле године. Како се сви фрљају "звездаштвом" и шаблонским популистичким изјавама.

A ti znaš da ju je odbio? Pisalo u Kuriru ili Srbija danas? 

Kad Tomić kaže da je zvezdaš onda se frlja, a kada ispodprosečni fudbaler objavi sliku sa šalom onda mu se pali sveća za zdravlje. 

Ne mislim sa ti to radiš, samo si mi se "namestio" sa ovim postom. 

Samo malo podrške i objektivnosti. Najlakše je samo pljuvati i kritikovati. 

• Палац горе 3

Mislim da su proslo ljeto mnogi govorili da je Tomic bio prva zelja, a da je Alimpijevic potpisan nakon sto nas je ovaj odbio. Sad, sve je stvar toga ko kome zeli vjerovati. I meni je nekako logicno da smo ga i proslog ljeta htjeli, a on se vjerovatno nadao da ce mu Oly dati mjesto nakon Sferopulosa. Sada kada je vidio da nema nista od toga jer je doveden Blat, shvatio je da je Zvezda najbolja opcija.

Ali generalno nebitna prica. Nek on napravi dobre rezultate, to je jedino sto je bitno.

9 минута раније, Ambasador said:

Kad Tomić kaže da je zvezdaš onda se frlja, a kada ispodprosečni fudbaler objavi sliku sa šalom onda mu se pali sveća za zdravlje. 

Да, знам да нас је одбио. Да ли му је било драже да остане помоћник у Олију, да ли је мислио да ће постати први тренер не знам, није ни битно, али је одбио. То што ти не знаш је твој проблем. Кад је добио педалу, онда се сетио Звезде, што је легитимно, само немој да ми продаје причу да није могао да одбије, кад је одбио. Иначе не читам те твоје Курире и сличне.

Ово за исподпросечне фудбалере си промашио и опет показао да не знаш где удараш. Кажеш да ја то не радим, али мени одговараш.

И задња ствар, одјеби са продавањем ароганције преко форума. Сваки пост ти је пун негативе и надмености. Мало, мало па се са неким качиш на форуму, само што су људи културни па неће да ти одговоре како заслужујеш.

• Палац горе 4
  • Лајк 1
  • Палац доле 1

2 hours ago, Ambasador said:

Šta je objektivnost? Da li je to kada neko pomene pa makar i post o tome da je odbio prošle sezone Zvezdu a ne Čovićeve reči u nekom intervjuu (možda i grešim) ili je objektivnost odmah opljunuti po takvom forumašu? Tomić nije ništa manji zvezdaš što je prošle godine odbio daa dođe u Zvezdu a ove došao, trebale su se poklopiti kockice...ne bi trebalo da preterujete, pa sve i da nije/jeste tačno, Tomić nije sveta krava da se ne sme o njemu pisati kritički (za sada ovako a kada krenu utakmice i o igri i vođenju tima)...niko ne bi trebao da ima blanko podršku.

• Палац горе 3

3 hours ago, Дзјуба said:

Да, знам да нас је одбио. Да ли му је било драже да остане помоћник у Олију, да ли је мислио да ће постати први тренер не знам, није ни битно, али је одбио. То што ти не знаш је твој проблем. Кад је добио педалу, онда се сетио Звезде, што је легитимно, само немој да ми продаје причу да није могао да одбије, кад је одбио. Иначе не читам те твоје Курире и сличне.

Ово за исподпросечне фудбалере си промашио и опет показао да не знаш где удараш. Кажеш да ја то не радим, али мени одговараш.

И задња ствар, одјеби са продавањем ароганције преко форума. Сваки пост ти је пун негативе и надмености. Мало, мало па се са неким качиш на форуму, само што су људи културни па неће да ти одговоре како заслужујеш.

A ti si nekulturan pa mi odgovaraš? Bravo. Svaki će biti pun negative i nadmenosti jer je ovaj forum preplavljen lažnim stručnjacima i ekspertima koji jedini sve znaju i u sve se razumeju. Običan forumaš nema više pravo da iznese svoje mišljenje a da ga ne ispoklapaju oni koji sve znaju. 

Ja se sa nekim kačim na forumu? Nadovežem se na nečije pisanje, pritom se ogradim i kažem da ne mislim na onog kojeg sam citirao i ja se kačim sa forumašima? Ok ako ti tako kažeš. 

A ti ćeš biti među prvima koji će za tog istog Tomića da, ukoliko bude rezultata, kažeš bravo majstore, znao sam da je odlično rešenje njegov dolazak.....

• Палац горе 2

Направи налог да би могао да коментаришеш

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Региструј се на наш форум, лако је!

Register a new account

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде.

Пријави се сада